Kverneland FINANCE sadarbībā ar Swedbank

Vēl izdevīgāki finansēšanas nosacījumi visai Kverneland tehnikai!

Viens no galvenajiem argumentiem jaunas lauksaimniecības tehnikas izvēlei ir finansēšanas nosacījumi, tas ir- cik ilgi, kādos procentos, kāda iemaksa un kāda garantija ir nepieciešama. Katru gadu SIA  ‘’Dotnuva Baltic’’ piedāvā vislabvēlīgākos jaunu un lietotu iekārtu un aprīkojuma iegādes risinājumus. Uzņēmums šo gadu sāk ar labāku finansēšanas piedāvājumu tiem, kas nolēmuši ieguldīt līdzekļus Kverneland aprīkojumā. Kā vienīgais pilnvarotais Kverneland pārstāvis Latvijā, kopā ar uzņēmumu Swedbank, piedāvājam jaunu piekabināmo un uzkarināmo Kverneland tehniku lauksaimniekiem ar ievērojami izdevīgāku finansēšanas procentu likmi:

36 mēneši - 0,99% + 3 mēneši euribor

48 mēneši - 1,49% + 3 mēneši euribor

60 mēneši - 1,69% + 3 mēneši euribor

Kverneland jau vairāk nekā 20 gadus piegādā Baltijas valstīm plašu lauksaimniecības tehnikas klāstu. Šajā periodā Dotnuva Baltic pārdeva vairāk nekā tūkstoš Kverneland vienību, kas ražotas Norvēģijā, Nīderlandē, Vācijā un Francijā. Cerams, ka izdevīgāki finansēšanas risinājumi mudinās Baltijas zemnieku saimniecības vairāk ieguldīt jaunās modernās iekārtās.

Ja meklējat finansējumu jaunu iekārtu iegādei, lūdzu, sazinieties ar SIA Dotnuva Baltic tirdzniecības pārstāvjiem visos Latvijas reģionos.