Case IH Steiger AFS Connect sērija 426 - 507 ZS

FTP- liellitrāžas dzinēji attīsta milzīgu jaudu. Lielākā modeļa maksimālā jauda gandrīz 670 ZS. Traktoros ieviestā SCR (selektīvā katalītiskā regulējuma) sistēma samazina piesārņojumu līdz TIER IV pieļaujamām normām un samazina degvielas izmaksas aptuveni par 15%, salīdzinot ar līdzīgiem TIER III modeļiem.

 

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Case IH Steiger AFS Connect sērija 426 - 507 ZS

PILNĪGI JAUNA KABĪNES VIDE, KURAI NAV LĪDZĪGU.

Jaunā AFS Connect Steiger kabīne kvalitātes ziņā līdzinās vieglajam automobilim un ir veidota, lai atrašanās tajā būtu nepārspējami ērta. No jauna izstrādātais, ergonomiskais MultiFunction rokturis un jaunais MultiControl roku balsts ļauj parocīgi piekļūt 95% biežāk izmantoto funkciju un mazina operatora nogurumu, pateicoties ērti lietojamām un programmējamām vadības ierīcēm. Papildu komforta funkcijas, piemēram, kopā 29 kontaktligzdas, uzlādes vietas, 12 V pieslēgvietas, diagnostikas pieslēgvietas un 120 kontaktligzdu, nodrošina, ka jūsu elektroierīces vienmēr ir gatavas darbam. Turklāt ir pieejami monitoru stiprinājumi, papildu glabāšanas nodalījums un papildu krūžu turētāji. AFS Pro 1200 displejam ir kristāldzidrs LCD ekrāns, kuru var pilnībā pielāgot, lai varētu redzēt svarīgāko informāciju vienkāršā un ērti lietojamā formātā. 
Pilnīgi jauna klimata kontroles sistēma ar paaugstinātu spiedienu nodrošina kabīnē optimālu komfortu ar lielāku skaitu ventilācijas atveru un režģu, lai uzlabotu gaisa plūsmu ap operatoru. Tas ļauj operatoram justies patīkami vēsi karstā laikā un silti aukstās dienās.
 

Case IH Steiger AFS Connect sērija 426 - 507 ZS

PILNĪGA ATTĀLINĀTĀ REDZAMĪBA

Dažreiz dzīvē ir mirkļi, kurus nedrīkst palaist garām. Neatkarīgi no tā, vai tas ir svarīgs sporta mačs vai ģimenes pasākums, AFS Connect ļauj jums būt tur, kur jums ir jābūt. Lai redzētu visu to, ko redz operators, jums nav obligāti jāatrodas kabīnē. AFS Pro 1200 piedāvā attālināto apskati no jebkuras atrašanās vietas. Integrētie risinājumi savieno jūsu saimniecību, mašīnu parku un datus. AFS Connect ļauj optimizēt jūsu laiku, sniedzot nepieciešamo informāciju, lai pieņemtu labākus un pārdomātākus vadības lēmumus.

▪    Displeja attālinātā apskate. Ļauj saimniecības vadītājam vai izplatītājam ar operatora atļauju attālināti aplūkot, kas ir redzams traktora kabīnes ekrānā.
▪    Attālināts servisa atbalsts. Dīkstāvei nav laika. Tagad varat kopā ar vietējo Case IH izplatītāju attālināti diagnosticēt apkopes un servisa problēmas un noskaidrot, kādas detaļas ir nepieciešamas, lai varētu turpināt darbu bez pārtraukuma.
▪    Attālinātie programmatūras atjauninājumi. Vietējais Case IH izplatītājs var attālināti atjaunināt jūsu operētājsistēmas programmatūru bezvadu režīmā, lai jums būtu pieejamas jaunas funkcijas, funkcionalitāte un uzlabojumi.
 

Case IH Steiger AFS Connect sērija 426 - 507 ZS

JAUNAS LED GAISMAS KABĪNES PRIEKŠPUSĒ

Jaunie pielāgojamie LED lukturi nodrošina labāku redzamību priekšpusē un sānos, dodot operatoriem iespēju programmēt tos atbilstoši konkrētā darba vajadzībām.
 

Case IH Steiger AFS Connect sērija 426 - 507 ZS

POWERDRIVE SERVOMEHĀNISMA PĀRNESUMU PĀRSLĒGŠANAS TEHNOLOĢIJA

Uzticamā un efektīvā PowerDrive servomehānisma pārnesumu pārslēgšanas sistēma ne tikai pārslēdz pārnesumus. Ar jaunākajiem Steiger uzlabojumiem tā pārslēdzas no pirmā līdz sešpadsmitajam pārnesumam par 20% ātrāk, taupot degvielu, mazinot ekspluatācijas izmaksas un operatora nogurumu. Ja ir bieži jāmaina kustības virziens, tagad tas notiek par 38% ātrāk nekā līdz šim
 

Case IH Steiger AFS Connect sērija 426 - 507 ZS

PĀRBAUDĪTI DZINĒJI

Case IH FPT dzinējs ir izturējis visdažādākos pārbaudījumus un ir veidots, domājot par efektivitāti. Case IH FPT 8,7 l un 12,9 l dzinējos ir izmantota patentēta šķidrumu taupoša SCR tehnoloģija, kas ļauj attīstīt lielāku jaudu, patērējot mazāk degvielas. Savukārt 600 stundu eļļas maiņas intervāls ļauj efektīvāk izmantot šķidrumus un mazināt ekspluatācijas izmaksas.
 

Case IH Steiger AFS Connect sērija 426 - 507 ZS

UZLABOTĀ STŪRES SISTĒMA STANDARTA APRĪKOJUMĀ
Case IH uzlabotā stūres sistēma, kas ļauj operatoram vienmērīgāk un precīzāk kontrolēt traktoru un iekārtu neatkarīgi no ātruma, tagad ir iekļauta katra Steiger traktora standarta aprīkojumā. Pāreja no braukšanas pa ceļu uz pārvietošanos pa lauku ir kļuvusi vienkāršāka. Atšķirībā no iepriekšējām sistēmām, kurām lauka apstākļos bija nepieciešami pilni četri apgriezieni, šai sistēmai ir nepieciešami tikai 3 1/2 pagriezieni. Stūres iekārtai tagad ir trīs regulēšanas režīmi – lēns, vidējs un ātrs –, lai jūs varētu pielāgot stūrēšanu savām vajadzībām.

KONSTRUKCIJU TĒRAUDA DEGVIELAS TVERTNE
Atšķirībā no konkurentiem katra AFS Connect Steiger degvielas tvertne ir izgatavota no izturīga konstrukciju tērauda. Šī būtiskā konstrukcijas atšķirība piešķir Steiger šasijai papildu svaru un izturību.

STANDARTA LIELJAUDAS ASIS 
Visiem AFS Connect Steiger traktoriem ir masīvas lieljaudas asis, kas var izturēt līdz 66 000 mārciņu bruto darba svaru. Šīm iespaidīgajām asīm ir 5,5 collu diametrs ar 18 skrūvju rumbām, kā arī nepārspējamas bremzēšanas īpašības un hidrauliskais spiediens labai pedāļa izjūtai un modulācijai. Tas viss palielina stiprību un izturību. Visiem jaunajiem AFS Connect Steiger 500. un 540. modeļiem ir jaunas, smagākas piecu collu stieņu asis gan lauksaimniecības, gan buldozera versijā.

VISEFEKTĪVĀKIE RITEŅI TIRGŪ 
Attīstīt lielu jaudu ir pavisam vienkārši. Nebraskas Traktoru izmēģinājumu laboratorija pierādīja, ka Steiger 620 riteņtraktors to dara labāk nekā visi citi traktori, bet Steiger 580 sasniedza otro labāku jebkad reģistrēto degvielas ekonomiju. Taču vēl svarīgāk ir efektīvi pievadīt traktora jaudu līdz zemei un velkamajai iekārtai un šajā jomā Steiger traktori tiešām izceļas. Izcila vilktspēja ar automātiski bloķējamiem diferenciāļiem mazina izslīdēšanu sarežģītos lauka apstākļos.
 

Case IH Steiger AFS Connect sērija 426 - 507 ZSPRODUKTIVITĀTE UN SAVIENOJAMĪBA NEKAD NAV BIJUSI TIK VIENKĀRŠA.

Ar četru riteņu piedziņas spēku Steiger riteņtraktori ir lieliski piemēroti visiem darbiem, sākot ar lielu sējmašīnu un arklu vilkšanu līdz skābbarības stumšanai un graudu piekabju vilkšanai. Turklāt palielinātā garenbāze un nozarē visaugstākās sērijveidā uzstādītās rindu kultūraugiem paredzētās riepas nodrošina labāku vilkmi un mazāku augsnes sablīvēšanu.

AFS Connect Steiger sērijas traktors nosaka jaunus savienojamības un produktivitātes standartus lauksaimniecībā. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties kabīnē vai 300 kilometru attālumā, jums ir iespēja pieslēgties savam AFS Connect Steiger traktoram. Tagad savu Steiger varat uzraudzīt attālināti. Varat redzēt to pašu, ko ekrānā redz operators, un pārsūtīt datus uz traktoru un no tā uzticamām API, mājas birojam vai citai savienotai atrašanās vietai.

MODEĻI

STEIGER 500/ STEIGER 500 CVX

STEIGER 470/ STEIGER 470 CVX

STEIGER 420/ STEIGER 420 CVX

 

„Common rail” dīzeļdzinējs ar turbokompresoru/„Common rail” dīzeļdzinējs ar maināmas ģeometrijas turbokompresoru/„Common rail” dīzeļdzinējs ar diviem turbokompresoriem, atbilst VISĀM ES IV posma prasībām.

-/-/

-/ /-

-/ /-

Nominālā jauda ECE R1201) (kW/ZS ar apgr./min.)

373 / 507 @ 2,100

350/476 @ 2,100

313/425 @ 2,100

Maksimālā jauda ECE R1201) ar jaudas vadības sistēmu (kW/ZS ar apgr./min.)

410 / 558 @1,900

386 / 525 @ 1,900

345/469 @ 1,900

Maksimālais griezes moments (Nm ar apgr./min.)

2,374 @1,400

2,229 @ 1,400

1,992 @ 1,400

Cilindru skaits/dzinēja darba tilpums (cm3)

6/12,900

6/12,900

6/12,900

16F x 2R „PowerDrive“ / „CVXDrive“

/

/

/

EHC (elektroniska aizmugurējās piekares vadība)

 

 

 

Maks. hidraulikas sūkņa plūsma. Standarta/papildapdrīkojums (l/min.)

1592) / 216 or 428

1592)/216 or 428

1592)/216 or 428

Aizmugurējās piekares celtspēja (kg)

8,949

9,071

9,071

Pieļaujamais svars (kg)

25,401

22,450

22,450

Minimālais platums*) (mm)

2,990

2,549

2,549

Finansējums lauksaimniecības tehnikai

CNH Finansējums - CNH Capital

 

Uzrakstiet pieprasījumu speciālistam
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu