PAR APKĀRTĒJO VIDI

Ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi vircas apsaimniekošanā BouMatic ir nozīmīgs partneris kūtsmēslu, rūpniecisko notekūdeņu un atjaunojamās enerģijas ražošanas notekūdeņu apstrādē.
Mēs piedāvājam pilnu aprīkojuma klāstu visiem procesa posmiem, sākot no skrēpēšanas līdz galīgajai apstrādei (maisītājs  -sūknis - fāzes separators).
Lai samazinātu amonjaka izgarojumus, vircas savākšanas sistēmās skrēperu kustībām jābūt biežām (maksimāli 80-90 min. starp divām šķērsošanām).
Kūtsmēslu savākšanas sistēmām tas jāsamazina līdz 3 skrāpējumiem dienā, lai iegūtu kompaktus kūtsmēslus, ko var uzkrāt kūtsmēslu bedrē..
Pussalmu sistēmām, kur saimnieks vēlas tīrīt ļoti bieži, skrēperim (vai skrēperiem) notekūdeņi jānovada bedrē, kur šķidro daļu var atdalīt no cietās daļas ar restes norobežojumu.
Ar BouMatic izplatītāju palīdzību un padomiem jūs varēsiet atrast jūsu saimniecībai piemērotāko skrēperi un savākšanas metodi.
 

BouMatic FALCON hidrauliskie kūtsmēslu skrēperi
BouMatic FALCON hidrauliskie kūtsmēslu skrēperi

Kad runa ir par kūtsmēslu apstrādi, BouMatic ir stingri pārliecināts, ka ir jāizmanto agrovides risinājumu pieeja.  

Vairāk
BouMatic sūkņi
BouMatic sūkņi

BouMatic sūkņi piedāvā kompaktu, bet pilnīgu risinājumu vircas apstrādei krātuvē. Mūsu klāsts ļauj jums: Sūknēt, Smalcināt, Novadīt , Sajaukt  

Vairāk
BouMatic TRITON 13 |  ĶĒDES SKRĒPERIS
BouMatic TRITON 13 | ĶĒDES SKRĒPERIS

BouMatic Triton 13 skrēperis ir vienkāršs risinājums ar vircu vai salmiem klātu eju tīrīšanai. Daudzpusīgs un izsmalcināts, tas garantē perfekti tīras ejas ar apstākļiem pielāgotu tīrīšanu. &

Vairāk
BouMatic TRITON XLM 10 |  ĶĒDES SKRĒPERIS
BouMatic TRITON XLM 10 | ĶĒDES SKRĒPERIS

BouMatic Triton XLM 10 ķēdes skrēperis ir vienkāršs un funkcionāls risinājums biežai tīrīšanai uz betona ejām  un rievotām grīdām.

Vairāk
BouMatic TYPHOON |  VIRVES SKRĒPERIS
BouMatic TYPHOON | VIRVES SKRĒPERIS

Typhoon skrēperis ir vienkāršs risinājums vircas vai kūtsmēslu eju tīrīšanai.

Vairāk
Skrēperu tipi un gala slēdži.
Skrēperu tipi un gala slēdži.

Mēs piedāvājam vairākus dažādu veidu gala slēdžus, kas aptur uzstādīšanu vai reversē skrāpi. Mūsu izplatītāji palīdzēs jums noteikt, kuri gala slēdži ir jums piemērotākie atkarībā no konfigurācijas.

Vairāk

Profesionāla piensaimniecību tehnika un jaunākie inženiertehniskie risinājumi

Kvalitatīva piensaimniecības tehnika lauksaimniekiem: slaukšanas zāles un roboti, piena dzesēšanas iekārtas, dzīvnieku barošanas un kūtsmēslu apstrādes sistēmas, modernas teļu novietnes, kūts un fermas kopšanas telpas. SIA Dotnuva Baltic piedāvā augstākās kvalitātes tehniku ​​un lopu kopšanas aprīkojumu, nodrošinot darba efektivitāti un produktivitāti.

Uzrakstiet pieprasījumu speciālistam

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu