Arkli - no teorijas līdz praksei

02.11.2012

Saulainā 1. novembra rītā SIA „Lielvircava Agro” laukā norisinājās praktiskais mācību pasākums Arkli – no teorijas līdz praksei. Šis bija jau otrais Fonda Latvijas Lauksaimniecības attīstībai organizētais pasākums, kurā piedalījās astoņi uzņēmumi demonstrējot to piedāvāto produkciju, individuālie arāji, profesionālo lauksaimniecības vidusskolu audzēkņi, kā arī nozares speciālisti.

Ņemot vērā faktu, ka mūsu uzņēmumu šajā pasākumā pārstāvēja jaunā durbeniece Madara Leimante, arī traktors bija sagatavots īpaši pievilcīgs – ar bantīti, skropstām un sarkanām lūpām, kā īstai dāmai! Šādi, mēs vēlējāmies zemniekiem pavēstīt, ka aršana vairs nav tikai smags un grūts vīriešu darbs, jo SIA „Dotnuvos projektai” piedāvātā tehnika ir  moderna un ir tik viegli lietojama, ka ar to var strādāt arī jauna meitene, kurai ir lakoti nagi un sarkanas lūpas. Aršana ir atbildīgs darbs, to var uzticēt veikt tikai godprātīgam traktoristam, kurš veic arkla regulēšanu ik reiz mainoties augsnes apstākļiem un agrotehniskajiem nosacījumiem.

Lai gan, sieviete pie traktora stūres dažbrīd tiek uztverta skeptiski, Madara sevi parādīja tiešam lieliski! Meitene strādāja ar Case IH Puma 165 CVX traktoru un Kverneland ES sērijas četru korpusu arklu uzvarot uzņēmuma grupā un kopumā iegūstot vienu no labākajiem rezultātiem visās arāju sacensībās.

Par Madaru Leimanti un tās lielisko sniegumu lauksaimniecībā, lasi arī laikraksta „Kursas laiks” Anitas Plataces rakstā „Meitene un traktors – savienojami”. Rakstu skatīt šeit

Bildes no pasākuma skatāmas šeit

 

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu