01.10.2012

SIA „Rīgas Nami” un burkānu lieldraugs, zemnieku saimniecība, Ezerkauliņi, par godu rudens krāšņākajiem svētkiem, Miķeļdienai, Rīgā pie Kongresu nama organizēja pasākumu „Burkānu festivāls”. Kā viens no pasākuma atbalstītājiem piedalījāmies arī mēs, SIA „Dotnuvos projektai” ar vienu no piedāvājuma klāstā esošajiem Case IH Magnum 360 traktoriem. Svētki priecēja un izklaidēja gan rīdziniekus, gan pilsētas viesus divas dienas, no 29. līdz 30. septembrim.

Pasākuma laikā, katram apmeklētājam bija iespēja piedalīties burkānu skulptūru veidošanā, kā arī apsēsties pie mūsu lielā Case IH Magnum 360 traktora stūres, kurš bija izrotāts ar rudens dabas veltēm. Pasākuma apmeklētāju interese par iespaidīgā izmēra tehniku bija ļoti liela, cilvēki stāvēja garās rindās, lai tikai uz mirkli varētu apsēsties pie tā stūres un nofotografētos.

Lai iepriecinātu mazos pasākuma apmeklētājus, mūsu komanda abas dienas organizēja izklaidējošu konkursu „Braucam burkānos”, kura laikā ar mazu traktora modelīti bija jāsavāc pilna piekabe ar burkāniem. Kurš pirmais to paveica, balvā ieguva traktora modelīti - lielā Case IH traktora mini versiju.

Paldies, visiem interesentiem, kuri apmeklēja pasākumu, mums bija patiess prieks piedalīties šajā festivālā, lai rīdziniekiem parādītu mūsdienīgu lauksaimniecības tehniku un popularizētu lauksaimniecību pilsētvidē.

Pēc pasākuma, visi festivāla laikā izmantotie burkāni tika nogādāti Nacionālā rehabilitācijas centra „Vaivari” zirgiem.

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu