Case IH Maxxum 145 Multicontroller- labākā konsturkcija 2019!

14.11.2018

Case IH Maxxum 145 Multicontroller ir atzīts par 2019. gada traktoru un ir ieguvis apbalvojumu par labāko konstrukciju.

 

EIMA International rīkotās lauksaimniecības aprīkojuma izstādes Boloņā (Bologna), Itālijā, pirmajā dienā Case IH Maxxum 145 Multicontroller ir atzīts par 2019. gada labāko traktoru un labāko dizaina kategorijā.

 

Vienlaikus ar trim mazākiem 116–135 ZS nominālās jaudas modeļiem izlaistais 145 ZS Maxxum 145 Multicontroller izceļas ar ActiveDrive 8 astoņu pakāpju pusautomātisko transmisiju, kā arī Multicontroller roku balstu un kursorsviru – piederumiem, kas atvieglo operatora darbu un uzlabo efektivitāti un ko ir atzinīgi novērtējuši TOTY vērtētāji – profesionāli lauksaimniecības tehnikas jomas žurnālisti no visas Eiropas. Maxxum traktoriem ir pieejamas arī četrpakāpju un bezpakāpju transmisijas.

 

Nesen pēc konstrukcijas uzlabošanas Maxxum sērijas traktori ar jauno pievilcīgo izskatu ir ieguvuši dubultu atzinību – tas pats modelis ir apbalvots arī labākā dizaina kategorijā, atzīstot mūsdienīga traktora stila nozīmīgumu tā funkcionalitātei un formai.

 

Uzvaras formula

Pēc ieviešanas pagājušajā vasarā jaunā Case IH Maxxum sērija Multicontroller veidolā, kas ir papildināts ar ActiveDrive 8 pusautomātisko transmisiju, ieguva prestižo 2018. gada iekārtas balvu Agritechnica izstādē Hannoverē Vācijā. Tagad Maxxum 145 Multicontroller savām medaļām ir pievienojis jaunu apbalvojumu – 2019. gada traktora nosaukumu, ko tam ir piešķīrusi Eiropas lauksaimniecības žurnālu redaktoru grupa.

 

Papildinot esošo ActiveDrive 4 četrpakāpju pusautomātisko transmisiju un CVXDrive bezpakāpju transmisiju, galvenais uzlabojums jaunajā Maxxum Multicontroller sērijā ir ActiveDrive 8 pusautomātiskā transmisija ar astoņiem pārnesumiem trijos diapazonos. Transmisiju un daudzas citas traktora funkcionālās operācijas var vadīt ar Multicontroller roku balstu un kursorsviru.

 

TOTY balva pamatojas uz Maxxum 145 Multicontroller iepriekšējiem sasniegumiem, tostarp vismazāko degvielas īpatpatēriņu, kas ir reģistrēts Vācijas Lauksaimnieku asociācijas (DLG (Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft)) veiktajā PowerMix testā, kurā tika imitēti darba apstākļi reālā laukā.

 

„Priecājamies, ka Maxxum 145 Multicontroller ir saņēmis balvu 2019. gada traktors,” saka Tjerī Panadero (Thierry Panadero), Case IH viceprezidents Eiropā, Āfrikā un Tuvajos Austrumos.

 

„Ļoti piemērota atzinība, jo gan transmisija ar labāku efektivitāti, gan vadīšanas vieglums palielina ne tikai lauksaimniecības rentabilitāti, bet arī ilgtspēju. Galvenais kritērijs mūsu mašīnbūvē ir darbību atvieglošana, efektivitātes palielināšana un ietekmes uz vidi mazināšana, tāpēc atzinība, ko ir guvušas mūsu Maxxum Multicontroller funkcijas, ir īpaši iepriecinoša.”

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu