CASE IH saņem vairākus apbalvojumus par jauninājumiem lauksaimniecības jomā!

05.02.2018

Sanktvalentīnā (St. Valentin) 2018. gada 30. janvārī

 

Vairāki apbalvojumi par jauninājumiem piešķirti uzņēmumam Case IH pasākumā ‘’Fieragricola 2018’’

Pasākumā Fieragricola 2018 Case IH saņēma divas Foglia d’Oro (zelta godalgas par jauninājumiem) – par savu jauno AFS AccuTurn sistēmu, kas nodrošina automātisku pagriešanos lauka galā, un jauno Maxxum Multicontroller ar ActiveDrive 8 pusautomātisko transmisiju/ar divām Foglia d´Argento (sudraba godalgām par jauninājumiem) novērtētie tehniskie jauninājumi ir uzņēmuma jaunais lieljaudas traktors Quadtrac CVX ar šarnīrsavienojumiem un adaptīvā stūrēšanas kontroles (ASC) sistēma.

Īpašā ceremonijā Konferenču centrā Palazzo della Gran Guardia Veronā, Itālijā, Starptautiskās Lauksaimniecības tehnoloģiju izstādes Fieragricola 2018 priekšvakarā (pasākums norisinājās šajā pilsētā no 31. janvāra līdz 3. februārim) uzņēmumam Case IH tika pasniegtas četras godalgas par tehniskajiem jauninājumiem.

Par godalgu piešķiršanu izstādes rīkotāji lēma kopā ar žurnālu L´Informatore Agrario, apbalvojot ar tām novatoriskākos tehniskos izstrādājumus, kas lauksaimniecības nozarē bija radīti 2017. gadā. Īpašu uzmanību žūrija veltīja katrā izstrādājumā iekļautajai jaunajai tehnoloģijai, tās ietekmei uz lauksaimnieciskās ražošanas vidi un ekonomisko ilgtspēju, uzlabojumiem, ko tā rada izstrādājuma kvalitātei, kā arī tās ērtumam lietotājam, vērtējot no klientu skatu punkta.

„Lauksaimniekiem visā pasaulē palielinās izpratne par priekšrocībām, ko jaunās tehnoloģijas sniedz viņu uzņēmējdarbībai, palielinot ražīgumu, uzlabojot darbinieku ērtības un mazinot izmaksas, un ko viņu saimniecības saņem ar jaunākajos Case IH izstrādājumos iekļautajām mūsdienīgajām tehnoloģijām. Visi mūsu uzņēmuma darbinieki tāpēc ir ļoti priecīgi, ka šīs jaunās tehnoloģijas ir saņēmušas tik prestižas balvas,” teica Pīters Frīss (Peter Friis), Case IH komercdirektors Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā (EMEA).

AFS AccuTurn (zelta godalga)

Jaunā Case IH AccuTurn sistēma nodrošina automātisku pagriešanu lauka galā, pārņemot traktora stūrēšanas kontroli, kad tas ir nokļuvis pagriešanās joslā, lai to precīzi ievirzītu nākamajā vagā, tādējādi uzlabojot vadītāja ērtības, veicot rutīnas darbības ilgstošas darba dienas laikā.

Pilnveidojot uzņēmuma pašreizējo AccuGuide automātiskās stūrēšanas sistēmu, AccuTurn nodrošina vienlīdz precīzu tehnikas vienības stūrēšanu, gan, tai pagriežoties vagas galā, gan pārējā lauka daļā. Strādājot gan ar piekabinātu, gan uzmontētu agregātu, tā parametrus var regulēt, piemēram, noteikt pagrieziena joslas platumu, pagriešanās līknes formu un pagrieziena sākumpunktu.

Attālums līdz pagrieziena sākumpunktam ir redzams uz AFS displeja ekrāna, un AccuTurn sistēma pārņem vadību, tiklīdz HMC II pagrieziena joslas vadības kontroles sistēma ir izcēlusi agregātu no apstrādājamās virsmas un atslēgusi traktora pilnpiedziņas sistēmu. Vietējā Case IH pārstāvniecībā aktivizējot AccuTurn ar atbloķēšanas kodu, tas, izmantojot AFS 700 displeju, darbojas arī ar visām iepriekšējām AccuGuide sistēmām.

Maxxum Multicontroller ar ActiveDrive 8 (zelta godalga)

Case IH Maxxum Multicontroller traktori ar jaudu no 116 līdz 145 ZS pašlaik ir pieejami ar ActiveDrive 8 un pilnveidotu 24 x 24 pusautomātisko transmisiju ar astoņiem pārslēgumiem katrā no trim diapazoniem. Godalgotā „2018. gada mašīna” vidējās klases kategorijā nesen Vācijas Lauksaimniecības biedrības (DLG) atzītajā Powermix testā sasniedza visaugstāko degvielas efektivitātes pakāpi, kas jebkad ir reģistrēta četrcilindru traktoram.

Traktoram nav nepieciešams sajūga pedālis, tāpēc ActiveDrive 8 ir piemērots energoietilpīgos darbos, kuros ir svarīga kustības impulsa saglabāšana, piemēram, strādājot ar kultivatoru vai lielām pļaujmašīnām. Virziena pārslēgšana notiek jaudas režīmā un tas ļauj saglabāt gan piedziņu, gan vilkmi, mainot virzienu uz slīpām virsmām, turpretī bremzēšanas ar sajūgu funkcija uzlabo apstāšanos vai ķīpu novietošanu ar iekrāvēju.

Automātiskās pārslēgšanās funkcija nodrošina iespēju traktoram darbam laukā iestatīt automātisku darbību jebkurā astoņu ātrumu komplektā un visos 16 ātrumos augšējos divos diapazonos braukšanas režīmā uz ceļa.

Visiem četrcilindru Maxxum Multicontroller traktoriem tāpat kā Case IH māsasuzņēmuma FPT Industrial mašīnām ir ekonomiskie 4,5 litru dzinēji, kā arī darbu atvieglojošie Multicontroller roku balsti un kursorsviras, kuru vārdā tie arī ir nosaukti.

Quadtrac CVX (sudraba godalga)

Quadtrac CVX – nozarē pirmais bezpakāpju transmisijas traktors ar šarnīrsavienojumiem iedzīvina visjaudīgāko traktoru sektorā priekšrocības, ko nodrošina uzlabota degvielas patēriņa efektivitāte, vadīšanas vieglums un operatora slodzes mazināšana.

Nodrošinot bezpakāpju kustību no 0 līdz 43 km/h virzienā uz priekšu un no 0 līdz 17 km/h atpakaļvirzienā, jaunā CVXDrive transmisija Quadtrac 470, 500 un 540 CVX modeļiem, kam maksimālā ģenerējamā jauda ir 525, 558 un 631 ZS, nodrošina plašu būtisku priekšrocību klāstu. Tie ir lietošanas vieglums, straujāks paātrinājums gan uz lauka, gan braucot pa ceļu; mazāk nogurdinošas slodzes operatoram; pilnas jaudas pieejamība, mazā ātrumā veicot zemes apstrādes darbus ar specializētajiem darbarīkiem/agregātiem, kopā ar pilnas hidrauliskās plūsmas pieejamību maza ātruma zemes darbos, piemēram, rindsējas un stādīšanas laikā. Minētās priekšrocības ļauj palielināt ražīgumu, saīsinot cikla ilgumu un nodrošinot maksimāli efektīvu degvielas lietojumu. Jaunajai transmisijai var iestatīt darbības režīmu noteiktam ātrumam kustībā uz priekšu vai dzinēja apgriezienu skaitam, un tad traktora produktivitātes automātiskās vadības (Automatic Productivity Management) programmatūra nodrošina attiecīgu dzinēja un transmisijas vadību.

Adaptīvā stūrēšanas vadība (sudraba godalga)

Maxxum Multicontroller tagad var aprīkot ar adaptīvo stūrēšanas vadības (Adaptive Steering Control (ASC)) sistēmu. Šī stūrēšanas sistēma ar maināmu ātrumu (ASC) nodrošina operatoram iespēju mainīt attiecību starp stūres rata pagriezienu skaitu un priekšējo riteņu pagrieziena leņķi.

ASC nodrošina iespēju pagriezienu skaitu, kas ir nepieciešams, lai traktoru pagrieztu no atdures līdz atdurei, pielāgot atbilstoši veicamajam darbam. Uz traktora AFS displeja operators var izvēlēties vēlamo stūres iekārtas pārnesumskaitli, lietojot trīs iepriekš iestatītas izvēles iespējas vai lietotāja iestatījumu.

CASE IH saņem vairākus apbalvojumus par jauninājumiem lauksaimniecības jomā!

 

 

 

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu