Case IH Steiger 620 traktors Nebraskas Traktoru testu laboratorijā pārspēj ražības rekordus!

20.04.2017

Case IH Steiger 620 traktors Nebraskas Traktoru testu laboratorijā pārspēj ražības rekordus!

Quadtrac 620 ar riteņiem aprīkotais ekvivalents pasaulē atzītā testēšanas centrā nosaka jaunus kritērijus / Pārspēj jūgstieņa degvielas ekonomijas, jūgstieņa jaudas un maksimālās vilces rekordus / Rezultāti pierāda degvielas un dīzeļa izplūdes šķidruma lietošanas efektivitāti / Otrs lielākais sērijas modelis savas apstiprina savus rezultātus ar otru labāko degvielas ekonomiju, kas jebkad fiksēta NTTL.

Sanktvalentīna (St. Valentin) 2017. gada 11. aprīlī

Lielākais CASE IH riteņtraktoru modelis Nebraskas Universitātes Traktoru testēšanas laboratorijā (NTTL) ir uzstādījis jaunus rekordus.

Steiger 620, kas ir Quadtrac 620 ekvivalents un ir aprīkots ar riteņiem, testu rezultāti oficiāli liecina, ka šim traktoram ir pasaulē augstākā šķidruma efektivitāte un lielākā jūgstieņa jauda. Šis modelis uzstādīja jaunus rekordus, tostarp attiecībā uz jūgstieņa degvielas efektivitāti, jūgstieņa jaudu un maksimālo vilci. Steiger 620 pārspēja visus laboratorijā iepriekš testētos traktorus katrā kategorijā.

Bez augstākās jaudas – 594,08 ZS –, kas ir fiksēta NTTL, Steiger 620 spēj efektīvi novadīt jaudu augsnē – to nodrošina maksimālā jūgstieņa efektivitātes vērtība 242 g/kWh un 75% maksimālās vilces jaudas ar degvielas patēriņu 257 g/kWh. Šķidruma efektivitāte, kas nodrošina efektīvāko un ekonomiskāko dīzeļdegvielas un dīzeļa izplūdes šķidruma (DEF/AdBlue) patēriņu, tiek pārvērsta zemās ekspluatācijas izmaksās, ko norāda Ulrihs Zommers (Ulrich Sommer), Case IH Steiger traktoru mārketinga menedžeris.

"Šos parametrus apstiprina līdzīgi Steiger sērijas nākamā – 580. modeļa – rezultāti, kas uzrādīja otru augstāko jūgstieņa degvielas ekonomiju, kāda jebkad ir fiksēta šajā laboratorijā – 243 g/kWh, tas ir par 6,63 procentiem zemāka, nekā ir testēta konkurējošiem traktoriem.

Case IH Steiger un Quadtrac dzinējiem, kas tiek ražoti CASE IH saistītajā uzņēmumā FPT, ir tāda konstrukcija, kurā nav daļiņu filtra, kas būtu jātīra, kuram nav reģenerācijas perioda un tam ir 600 stundu intervāls starp eļļas maiņām. Šādā veidā vidējās šķidruma ekspluatācijas izmaksas (dīzeļdegviela un DEF) Steiger sērijas 370–620 ZS traktoriem ir par 2,2 procentiem zemākas nekā salīdzināmiem konkurentu modeļiem."

NTTL ir ASV oficiāla, specializēta traktoru testēšanas stacija, kas testē traktorus saskaņā ar Savstarpējās ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) noteikumiem. OECD traktoru testēšanas noteikumi ir atzīti divdesmit deviņās valstīs. Testēšanas stacijas darbojas 25 valstīs. Plašāka informācija, pilni tehniskie dati un salīdzinošie rezultāti ir pieejami vietnē http://tractortestlab.unl.edu/testreports.
Tehniskā specifikācija: 
ŠEIT

 

 

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu