“Dotnuva Baltic” iesaistījusies “Case IH” dīleru izcilības programmā

28.04.2017

“Dotnuva Baltic” iesaistījusies “Case IH” dīleru izcilības programmā

 

2017. gada 27. aprīlis.

 

Informāciju sagatavoja Viesturs Strauja, SIA “Dotnuva Baltic” mārketinga vadītājs.

 

2016. gadā Latvijas zemnieki un lauku saimniecības no uzņēmums SIA “Dotnuva Baltic” kopumā iegādājās 49 zīmola “Case IH” traktorus, kas ir lielākais skaits kopš 2010. gada, kad SIA “Dotnuva Baltic” (iepriekš – “Dotnuvos projektai”) sāka strādāt Latvijā.

 

Katrs gads “Dotnuva Baltic” ir bijis kā jauns izaicinājums, kad tiek izvirzīti aizvien jauni un augstāki mērķi. Tie vienmēr ir bijuši pietiekami ambiciozi un tikuši atbildīgi izvērtēti, rūpīgi pārdomājot, kas ir jāpaveic, lai šos mērķus sasniegtu.

 

“Lai palielinātu uzņēmuma un visu mūsu komandā strādājošo darbinieku motivāciju, piedāvājot klientiem iespējami labāko un profesionālāko servisu ikvienā tehnikas pārdošanas un pēcpārdošanas apkalpošanas posmā, esam iesaistījušies zīmola “Case IH” ražotāju izveidotā dīleru izcilības programmā,” stāsta “Dotnuva Baltic” direktors un valdes loceklis Rītis Riškus (Rytis Riškus), paskaidrojot, ka “Case IH” dīleru izcilības programma ietver trīs pakāpes – “Sertificēts dīleris” (Certified Dealer), “Profesionālis” (Professional Dealer) un “Maģistrs” (Master Dealer).

 

Lai iegūtu “Case IH” pirmo sertifikācijas pakāpi, tehnikas tirgotājiem ir jābūt ar jau pietiekami lielu pieredzi šī zīmola tehnikas pārdošanā Eiropā un jānodrošina stabila, un kvalitatīva tehnikas pēcpārdošanas apkalpošana. No dīlerkompānijas menedžeriem tiek prasītas labas personālvadības prasmes, kompetence pārdošanā un mārketingā. Augstas prasības ražotājs izvirza arī visiem pārējiem kompānijas darbiniekiem un tehniskajam nodrošinājumam, uzsverot, ka dīlerim jānodrošina uz klientu orientēts tehnikas serviss, to uzticot tikai labi apmācītiem meistariem. Pēcpārdošanas organizācijai ir jābūt nevainojamai, un servisam jābūt nodrošinātam ar visu nepieciešamo (“Case IH” paredzēto) aprīkojumu un instrumentiem.

 

Lai iegūtu nākamās pakāpes sertifikātu ar atzinumu “Profesionālis”, dīlerim jānodrošina vēl augstāki ražotāja izvirzītie kvalitātes standarti. Pati galvenā prasība – klienta apmierinātība, kas regulāri un atkārtoti tiek “mērīta” gan tehnikas pārdošanas, gan tās ekspluatācijas laikā. No dīlera tiek prasīta jau ievērojama pārdošanas pieredze. Lai iegūtu profesionāla dīlera sertifikātu, tirgotājam jābūt atzītam ekspertam zīmola “Case IH” pārdošanas tīklā un nepārtraukti jāattīsta un jāpaplašina sava uzņēmējdarbība, pastāvīgi jāpaaugstina klientu apmierinātība un jāveido profesionālas partnerattiecības ar zīmola “Case IH” dīleriem citās valstīs.

 

Savukārt “Maģistra” līmenis nozīmē, ka zīmola “Case IH” tehnikas dīleris ir patiesi izcils itin visā, ko dara – novatoriski attīstās, pārņem nozares labo praksi un ir paraugs citiem, nodrošinot visaugstākos pārdošanas un klientu apkalpošanas standartus. “Maģistra” sertifikāts ir apliecinājums, ka konkrētais “Case IH” dīleris ir uzticams un lojāls ražotāja partneris, kas domā un strādā, attīstot pārdomātu uzņēmējdarbību ilgtermiņā, aizvien apgūst jaunas prasmes un tehnoloģijas, pieņem jaunus izaicinājumus un vienmēr rēķinās ar klienta interesēm, tādējādi nodrošinot arī zīmola “Case IH” nākotnes izaugsmi. Ja pavisam īsi, tad “Maģistra” sertifikāts zīmola “Case IH” standartā nozīmē – labākais starp labākajiem.

 

“Mūsu interesei par “Case IH” izcilības programmu ir loģisks pamatojums, jo “Case IH” traktori un cita lauksaimniecības tehnika ir mūsu dominējošais zīmols. Sadarbība ar “Case IH” veido mūsu izaugsmes pamatu. Un tieši šajā sadarbībā mēs saskatām iespēju attīstīt sava uzņēmuma potenciālu arī nākotnē. Pirmo izcilības sertifikātu jau esam ieguvuši – to saņēmusi “Dotnuva Baltic” pirmā filiāle, kas 2010.  gadā tika izveidota Piņķos. Mūsu nākamais mērķis ir līdz šā gada beigām iegūt sertificētā dīlera statusu arī “Dotnuva Baltic” Saldus, Jēkabpils un Valmieras filiālēm. Nākamais pakāpiens, kuru mēs plānojam sasniegt 2018. gada sākumā, ir “Profesionāļa” sertifikāts Piņķu filiālei. Un, ja mēs spēsim īstenot visas ieceres, kuras šobrīd esam sev izvirzījuši, tad pēc gadiem trim varētu pretendēt arī uz “Maģistra” sertifikātu,” par “Dotnuva Baltic” nākotnes plāniem stāsta R. Riškus.

 

To, ka šādas lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības uzņēmuma “Dotnuva Baltic” turpmākās attīstības ieceres ir reālas, apliecina “Case IH” pārstāvis Baltijas valstīs un Somijā Māris Kanderāns:

““Dotnuva Baltic” ir stabils un uzticams “Case IH” partneris jau pietiekami ilgu laiku. Ja Latvijā tie ir nedaudz vairāk par sešiem gadiem, tad Lietuvā uzņēmums strādā jau gandrīz 15 gadus. Turklāt Baltijas valstīs “Dotnuva Baltic” ir vienīgais zīmola “Case IH” lauksaimniecības tehnikas dīleris. 2015. gadā, atverot filiāles visos Latvijas reģionos, “Dotnuva Baltic” ļoti strauji “uzaudzēja muskuļus” servisa jomā, tā pārdomāti sagatavojoties tehnikas pārdošanas apjomu palielināšanai, kas arī tika panākts.

Runājot par dīleru sertifikāciju, tā nav ražotāja formalitāte, bet gan cieša sadarbība ar dīleriem, kas vēlas pretendēt uz izcilību. “Dotnuva Baltic” savā ikdienas darbā pierāda, ka spēj nodrošināt saviem klientiem ļoti augstus servisa standartus. Piesakoties sertifikācijai, dīleris piekrīt, ka viņa darbs tiek pastāvīgi un īpaši rūpīgi auditēts.”

 

Par “Dotnuva Baltic”

Lauksaimniecības tehnikas un sēklu tirdzniecības uzņēmums SIA “Dotnuva Baltic” ir dibināts 2010. gadā. Šobrīd uzņēmumā un tā filiālēs Latvijā strādā 57 darbinieki. SIA “Dotnuva Baltic” 2016. gadā bija viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem lauksaimniecības nozarē Latvijā (3,088 miljoni eiro). SIA “Dotnuva Baltic” mātesuzņēmumam ir UAB “Dotnuva Baltic” (Lietuva). Uzņēmums ietilpst AB “Linas Agro Group” koncernā, kas apvieno virkni Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Dānijā darbojošos uzņēmumu. SIA “Dotnuva Baltic ” ir Rietumeiropas lauksaimniecības tehnikas labāko ražotāju sadarbības partneris un piedāvā tādu zīmolu kā “Case IH”, “Kverneland”, “Güstrower”, “Quicke”, “Spearhead”, “Einbock”, “Schäffer”, “Cimbria”, “Kongskilde” un “Agrifac” tehniku, kā arī plašu sēklu, graudu, un zālienu maisījumu klāstu.

 

Papildu informācija:

Viesturs Strauja

SIA “Dotnuvos Baltic” mārketinga vadītājs

Mob. tālr. 27 89 23 00

E-pasts: [email protected]

www.dotnuvabaltic.lv

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu