Dotnuva Baltic ir kļuvusi par pilnvaroto Eurol Agri oil pārstāvi.

04.06.2021

DOTNUVA BALTIC IR KĻUVUSI PAR PILNVAROTO EUROL AGRI OIL PĀRSTĀVI.
Eurol uzņēmums ir izveidots 1977. gadā, kas dibināts Nīderlandē un, kas importē augstas kvalitātes Eurol eļļu vairāk nekā 80 pasaules valstīs. Vairāk nekā 200 darbinieku izstrādā un ražo visaugstākās kvalitātes smērvielu, tehnisko šķidrumu, kā arī tīrīšanas un apkopes līdzekļu klāstu dažādiem tirgus segmentiem.

Sākumā Eurol pārdeva tikai eļļu motocikliem, vēlāk produkts tika izstrādāts arī citām jomām - automobiļiem, rūpniecībai, kuģniecībai un lauksaimniecībai. Eurol eļļa tiek plaši izmantota arī profesionālajā motosportā un autosportā, kur nepieciešama ārkārtīgi augstas kvalitātes eļļa, kas tikai pierāda Eirol eļļas augstāko kvalitātes līmeni. Eurol ir daudzu dzinēju ražotāju apstiprinājumi, ISO sertifikāti, un kvalitātes uzlabošanas procesus nodrošina „House of Excellence“ programma, kuras pamatā ir TPM, Lean un Six Sigma metodes.

Eirol eļļas ražošanas procesos pievērš lielu uzmanību ekoloģijai. Jaunākās paaudzes zema izmešu līmeņa motoreļļas ir izstrādātas, koncentrējoties uz degvielas ekonomiju, garākiem maiņas intervāliem un ilgtermiņa eļļošanas īpašībām. Tas samazina nodilumu un pagarina iekārtas kalpošanas laiku. Eurol ir ISO 14001: 2015 sertifikāts, kas pierāda, ka Eurol produkti atbilst starptautiskajiem vides standartiem.

Lauksaimniecības klienti visās Dotnuva Baltijas filiālēs jau var iegādāties pilnīgi sintētisku motoreļļu Eurol Agri Engine Ultra 10W40, minerāleļļu Eurol Agri 15W40 vecākiem traktoriem bez PDF filtriem, universālo transmisijas hidraulisko (UTTO tipa) eļļu Eurol Agri UTTO UTTO MV60 un Eurol LV40 un minerālu hidrauliskā HVLP tipa eļļa izmantošanai dažādās hidrauliskās sistēmās. Eurol Agri eļļa lauksaimniecībai ir pildīta 20, 60 un 210L tarā.

------------------------------

PAPILDU INFORMĀCIJA PAR KATRU EUROL PRODUKTU, KO DOTNUVA BALTIC IZPLATĪS:
Eurol Agri Engine Ultra 10W40 - pilnīgi sintētiska motoreļļa.

Tā ir izturīga eļļa ar gariem maiņas intervāliem. Saderīgs ar DPF, EGR un citām gāzes atdalīšanas sistēmām, degviela ar zemu sēra saturu

Šo eļļu var izmantot visos dzinējos, kas atbilst Euro 1/2/3/4 emisijas prasībām.

Šī eļļa lieliski saglabā virzuļu tīrību, novērš nodilumu, nogulsnes turbīnās, nodrošina stabilu eļļošanu.

Eurol Agri 15W40 - minerāleļļa vecākiem traktoriem, kuriem nav PDF filtru.

Piemērots lieljaudas lauksaimniecības transportlīdzekļiem. Ieteicams dzinējiem ar turbokompresoru vai bez turbokompresoriem un kopējās sliedes sistēmām.

Eļļa lieliski aizsargā ieeļļotās detaļas no nodiluma, nogulsnēm un korozijas.

Eurol Agri UTTO MV60 - universāla transmisijas hidrauliskā (UTTO tipa) eļļa.

Tā ir ārkārtīgi augstas veiktspējas universāla eļļa, ko var izmantot hidrauliskajā spēka pārnesē, transmisijas sistēmās, slapjās bremzēs un citās sastāvdaļās.

Eļļā izmantotās piedevas nodrošina ilgāku eļļas maiņas intervālu, kā arī zemāku degvielas patēriņu un augstu tehnisko efektivitāti.

Eļļu ieteicams izmantot jaudīgās, lieljaudas sistēmās.

Eurol Agri UTTO LV40 - universāla transmisijas hidrauliskā (UTTO tipa) eļļa.

Tā ir augstas kvalitātes universāla hidrauliskās transmisijas eļļa (UTTO tips), kas paredzēta lauksaimniecības mašīnām hidrauliskās transmisijas sistēmās, “slapjās” bremzēs un mezglos. Eļļā izmantotās piedevas nodrošina eļļoto mehānismu optimālu darbību.

 

Minerālu hidrauliskā HVLP tipa eļļa izmantošanai dažādās hidrauliskās sistēmās.

Eļļu var izmantot plašā temperatūru diapazonā.

Bāzes eļļas un eļļas piedevu augstā kvalitāte nodrošina vienmērīgu darbību un vienmērīgu viskozitāti dažādās temperatūrās.

Eļļa aizsargā ieeļļotās vietas no korozijas, nosēdumiem un nodiluma.

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu