''Gada lauksaimniecības mašīna'' CASE IH MAGNUM 380CVX

25.02.2015

Case IH dubultpanākums: otrais prestižais apbalvojums jaunajai Magnum 380 CVX sērijai

Inovatīvais Case IH Magnum 380 CVX traktors izstādē SIMA, Parīzē, atzīts par „2015. gada mašīnu”/Iepriekš panākumi izstādē EIMA 2014. gadā, arī Terre-net ekspertu žūrija novērtē tehnoloģiskos sasniegumus/Efektīva augsnes aizsardzība un augsta veiktspēja ar Magnum Rowtrac

Parīze/Sv. Valentīns, 24.02.2015.
Pēc apbalvojuma „Gada traktors” pagājušajā rudenī izstādē EIMA, Boloņā, Case IH Magnum 380 CVX tagad ticis atzīts par „2015. gada lauksaimniecības mašīnu” izstādē SIMA, Parīzē. „Šis dubultais panākums patiesi liek mums lepoties: tas ir retums, ka vienai mašīnai šīs divas balvas tiek piešķirtas uzreiz viena pēc otras,” sacīja Andreass Klauzers (Andreas Klauser), Case IH zīmola prezidents, SIMA apbalvošanas ceremonijā vakar vakarā.

„Gada mašīna” ir prestižs apbalvojums, kas izveidots 1997. gadā un izsaka atzinību izciliem tehnoloģiskiem sasniegumiem lauksaimniecības inženierzinātnēs.

2015. gadā godalgoto Magnum 380 CVX noteica 19 neatkarīgi lauksaimniecības žurnālisti no dažādu Eiropas valstu tirdzniecības žurnāliem. Inovatīvo produktu sarakstā tika iekļauti 94 pieteikumi 17 dažādās kategorijās, Case IH Magnum 380 CVX ticis atzīts segmentā no 280 līdz 400 hp.

Iespaidīgs pierādījums nepārtrauktai inovācijai

Case IH Magnum sērija tika uzsākta 1987. gadā un kopš tā laika ir nepārtraukti uzlabota, soli pa solim palielinot veiktspēju un produktivitāti, samazinot degvielas patēriņu un emisijas, uzlabojot operatora komfortu un tādējādi optimizējot īpašnieka ieguldījumu atdevi,” pastāstīja mārketinga vadītājs Dans Stjuarts (Dan Stuart). „Varam nepārspīlējot teikt, ka 27 gadi Magnum traktoru – un divi šādi apbalvojumi pēc šī laika posma – ir skaidrs pierādījumus mūsu inženieru sasniegumiem. Un: 27 gadi Magnum traktoru nozīmē arī 27 gadu ilgu atzinību no visstingrākā testa personāla un izmēģinājumu laukiem – tie ir lauksaimnieki un uzņēmēji ikdienas darbā,” uzsvēra D. Stjuarts.

Jaunajam Magnum 380 CVX ir maināma CVX transmisija, viegli lietojama daudzfunkcionāla vadības svira, jauns LED apgaismojums un, protams, inovatīvā Rowtrac opcija, kas nodrošina kāpurķēžu priekšrocības, bet ar ievērojami mazāku augsnes traucējumu, nekā novērojams citiem kāpurķēžu traktoriem. „Divu šādu apbalvojumu saņemšana otro reizi – īsi pirms Starptautiskā augsnes gada un tā laikā – liecina, ka mūsu novatorisko un „plašo redzesloku” tiešām novērtē speciālisti, kas ir labi informēti par problēmām, tendencēm un attīstību lauksaimniecības inženierzinātnēs. Mēs priecājamies, ka tas viss šodien ir ticis godināts ar apbalvojumu „2015. gada mašīna”,” nobeigumā sacīja Andreass Klauzers.

Case IH ir profesionāļu izvēle, kas balstās uz vairāk nekā 170 gadu mantojumu un pieredzi lauksaimniecības nozarē. Jaudīgs traktoru, kombainu un prešu klāsts, ko atbalsta globāls augsti profesionālu izplatītāju tīkls ar mērķi nodrošināt mūsu klientiem izcilu atbalstu un veiktspējas risinājumus, kas ir nepieciešami produktivitātei un efektivitātei 21. gadsimtā. Vairāk informācijas par Case IH produktiem un pakalpojumiem var atrast interneta vietnē www.caseih.com.

Case IH ir uzņēmuma CNH Industrial N.V. zīmols, kas ir pasaules līderis ražošanas līdzekļos un kotējas Ņujorkas fondu biržā (NYSE: CNHI), kā arī Milānas fondu biržas (Borsa Italiana) Mercato Telematico Azionario (MI: CNHI). Vairāk informācijas par CNH Industrial var atrast interneta vietnē www.cnhindustrial.com.

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu