‘’Gada traktors 2015’’ titula ieguvējs ir Case IH Magnum 380 CVX.

13.11.2014

"Gada traktors 2015" titula ieguvējs ir Case IH Magnum 380 CVX

Inovatīvais CASE IH traktors saņēma visaugstāko žūrijas novērtējumu, starptautiskajā lauksaimniecības izstādē, kas norisinājās Itālija, Boloņas pilsētā šā gada 12. Novembrī.

Starptautiskajā Lauksaimniecības un Dārza Tehnikas Izstādē Boloņā, starp septiņiem finālistiem par titulu ‘’ Gada traktors’’ ("Tractor of the year 2015") tika pasludināts CASE IH Magnum 380 CVX. Titula "Gada traktors’’ pirmsākumi ir meklējami tālajā 1998. gadā un no tā laika šis prestižais apbalvojums ir augsts apbalvojums lauksaimniecības tehnikas būvē. Titula ieguvējs Magnum 380 CVX tika aprakstīts no 23 neatkarīgu lauksaimniecības žurnālistu puses, biznesa žurnālos 23 Eiropas valstīs. "Esmu vairāk nekā lepns, ka pārstāvu "CASE IH" un ieguvām titulu" Gada traktors 2015" par Magnum 380 CVX" saka ceremonijas laikā CASE IH Eiropas vice prezidents Metjū Fosters ( Matthew Foster).

Sākot no 1987. gada, Magnum sērijas tika pastāvīgi uzlabotas, soli pa solim, palielinot inovācijas un ražību, samazinot degvielas patēriņu un atgāzes, palielinot operatora komfortu un uzņēmēju peļņu. Kopā pasaulē līdz šim brīdim ir saražoti vairāk nekā 150.000 Magnum sērijas traktoru.

"Magnum traktoriem 27 gadi" ,tas nozīmē 27 gadu pārbaudījumus viss smagākajos darba apstākļos, kas ir lauksaimniecības ikdiena.

Konkursa ietvaros Case IH, žūrijai prezentēja to, ka Magnum 380 CVX ir viss labākais risinājums klientiem un lauksaimniekiem ne tikai Eiropai, bet arī pasaules tirgum. CVX funkcijas, kā piemēram, bezpakāpju transmisija, ļoti viegli lietojamo vadības sviru, jaunas LED diožu apgaismošanas ierīces un ,protams, "Rowtrac"( kāpurķēžu risinājums aizmugurējam tiltam).

Es tik tiešām novērtēju to, ka šīs īpašības tika apbalvotas ar titulu ‘’Gada traktors’’ sacīja Metjū Fosters (Matthew Foster).

VIDEO

 

 

 

 

 

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu