Jauna CASE IH RB 545 sērijas rituļu prese ar fiksēto kameru

23.03.2018

 

RB 545 sērijas rituļu prese ar fiksēto kameru

Case IH ražotās RB545 un RB545 skābbarības iepakošanas rituļu preses ir izstrādātas tā, lai presēšana kļūtu ātrāka, vieglāka un vienkāršāka, vienlaikus nodrošinot augstākas kvalitātes rezultātu.

JAUNI PILNĪBAS LĪMEŅI

Kā atsevišķa iekārta RB545 ir lieliska siena un salmu prese, kas spēj sagatavot stingrus, labi veidotus ruļļus, kuri nezaudē formu uzglabāšanas laikā. Skābbarības iepakošanas formātā RB545 ir aprīkota ar integrētu iesaiņotāju, padarot visu skābbarības sagatavošanas procesu par viena cilvēka darbu, taupot dārgo laiku un naudu.

TĪRA SLAUCĪŠANA

Uzlabota padeve un jaunais ruļļu dizains nozīmē, ka no katra materiāla, no kura tiek veidots RB545 rullis, slāņa tiek izspiests vairāk gaisa. Līdz ar to neatkarīgi no kultūrauga tiek iegūts tīrāks lauks, noturīgāks un stingrāks kultūraugu pakojums un tādējādi mazāk ruļļu. Tāpat ir ieviesta arī jauna savācēja atbalsta rata konstrukcija ar fiksētiem vai grozāmiem stūrēšanas riteņiem.

RUĻĻU KAMERA

Jauni, izturīgāki, auksti veidoti kameras ruļļi ir RB545 un RB545 skābbarības iepakošanas konstrukcijas galvenā iezīme. Tiem ir jauna virsma ar desmit iecirtumiem, lai nodrošinātu, ka rullis turpina griezties, neņemot vērā apstākļus vai attiecīgā materiāla veidu. Jaunā kamera ir aprīkota arī ar jaunu, spēcīgāku piedziņu.

IZMEŠANA UN ROTORA SAJŪGA ATLAIŠANA

Kā alternatīva jaunajai standartā paredzētajai izmešanas iespējai pastāv iespēja iestatīt rotora sajūga atlaišanas sistēmu. Nosprostojuma gadījumā tas ļauj pabeigt kamerā esošo rulli un izmest ar atslēgtu pacēlāju un rotoru, lai pēc tam varētu tikt galā ar nosprostojumu.

HERMĒTISKĀ IESAIŅOŠANA

Gan RB545, gan RB545 skābbarības pakotājs ir standartā aprīkots ar tīkla iesaiņošanas sistēmu, lai veiktu ruļļiem rūpīgu, drošu un hermētisku apdari, nodrošinot arī to formas saglabāšanu. RB545 skābbarības pakotājā pēc izvēles var izmantot arī iesaiņošanu plēvē, nevis tīklā. Jebkurā gadījumā tiek piedāvāta jaunākā tūlītējas skābbarības iepakošanas metode, kad ruļļi tiek iesaiņoti plēvē uzreiz pēc izmešanas no kameras.

JAUNI VADĪŠANAS LĪMEŅI

RB545 presi un RB545 skābbarības pakošanas preses/saiņotāja savienojumu vada, izmantojot ISOBUS tehnoloģiju, lai darbība būtu maksimāli viegla un efektīva. Šīs iekārtas var pasūtīt ar Case IH AFS700 termināli vai vadīt, izmantojot esošo AFS vai citu ISOBUS termināli.

VIENKĀRŠA APKOPE, ĻOTI UZTICAMAS DAĻAS

Jaunajās RB545 un RB545 skābbarības pakošanas presēs Case IH inženieri ir pārdomājuši katru vietu, lai turpinātu uzlabot to, kā mūsu iekārtas varētu atvieglot jūsu dzīvi. Jaunais stils ne tikai padara šīs preses izskatīgas, bet arī atvieglo piekļuvi apkopes veikšanai, nodrošinot, ka katru galveno sānu paneli var viegli pacelt ar gāzes balstu palīdzību.

 

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu