Jauna uzkarināmo maiņvērsēj arklu paaudze no Kverneland:

05.10.2020

Jauna uzkarināmo maiņvērsēj arklu paaudze no Kverneland: Kverneland 2300 S, 3300 S, 3400 S

Drošāka transportēšana un augstāka veiktspēja

Jauna uzkarināmo maiņvērsēj arklu paaudze no Kverneland:

Kverneland 3300 S Variomat®

Kverneland izstrādā jaunu uzkarināmo maiņvērsēju arklu paaudzi. Arklu pamatā ir jau esošā zīmola vērtības: izturība, viegla lietošana, augsta veiktspēja. Piemērots rentablai aršanai. Jaunās Kverneland arklu paaudzes pamatā ir jauninājumi, kas ir iestrādāti Kverneland 2500 i-Plough® konstrukcijā. 2017. gadā Kverneland 2500 i-Plough® ir saņēmis dažādus apbalvojumus visā Eiropā. Jaunais transportēšanas risinājums nodrošinās maksimālu drošību transportēšanas laikā un jaunie paaugstinātie statīvi uzlabos aršanu jebkuros apstākļos.

Drošāka transportēšana (TTS)

Lai uzlabotu vadītāja un blakusesošo cilvēku un priekšmetu drošību, arklu var pārvadāt kā piekabi. Traktora un arkla griezes punkts atrodas tieši centrā. Tas liecas, bet nesasveras.

Šis piekabes transportēšanas risinājums (TTS) ir pieejams kā papildaprīkojums.

Jauna uzkarināmo maiņvērsēj arklu paaudze no Kverneland:Jauna uzkarināmo maiņvērsēj arklu paaudze no Kverneland:

Lielāka aršanas veiktspēja

Unikālās Aero-profile statnes

Lai uzlabotu aršanu jebkuros apstākļos, statīvu aero-profile konstrukcija un 80 cm attālums starp korpusiem uzlabo augsnes plūsmu sablīvējumos.

Jauna uzkarināmo maiņvērsēj arklu paaudze no Kverneland:

Izturīgie statņi ir īpaši izveidoti, lai aizsargātu metinājuma vietas un vājās arkla daļas. Kā visi Kverneland Auto-reset statņi, tie ir izliekti, lai uzlabotu arkla svaru, vilkšanas spēkus un taupītu degvielu.

Viedā plakanatsperu sistēma

Atsperlāgas var viegli pievienot un noņemt, lai pielāgotos specifiskiem atbrīvošanas spēkiem. Šī mehāniskā statņu aizsardzības sistēma jau ir pierādījusi sevi Kv 2500 i-Plough® – tā ir ļoti uzticama un tai nav nepieciešama apkope.

Jauna uzkarināmo maiņvērsēj arklu paaudze no Kverneland:

Unikāla priekšlobītāja regulēšana

Priekšlobītājus var ērti regulēt. Labās un kreisās puses darba dziļumu regulē vienlaicīgi. Šī ātrā darbība taupa laiku un nodrošina teicamu aršanu. Lai pielāgotos jebkurai augsnei, priekšlobītāja leņķi var viegli noregulēt, izmantojot tikai vienu skrūvi. Ir pieejami īpaši priekšlobītāji kūtsmēsliem un kukurūzai.

Kverneland arklus var aprīkot ar parastajiem vai rievotajiem 18” (45 cm) un 20” (50 cm) diskiem.

Jauna uzkarināmo maiņvērsēj arklu paaudze no Kverneland:Jauna uzkarināmo maiņvērsēj arklu paaudze no Kverneland:

Unikāls cilindrs ar “atmiņas” funkciju – atbalsta riteņa regulēšana

Aršanas joslas iekšējo un ārējo malu var maksimāli ierobežot, izmantojot hidraulisko riteni. Iestatītais aršanas dziļums paliek nemainīgs arī pēc apvēršanas, pateicoties cilindram ar “atmiņas” funkciju. Tas rada vairākas priekšrocības: samazinot trijstūrus aršanas joslā un pateicoties dubultajam aršanas režīmam, tiek vairāk novāktas nezāles, aršanas joslas ir plakanākas un sēklas gultnei ir augstāka kvalitāte.

Jauna uzkarināmo maiņvērsēj arklu paaudze no Kverneland:Jauna uzkarināmo maiņvērsēj arklu paaudze no Kverneland:

Rāmis un aizmugurējie riteņi

Izvēlieties aizmugurējo riteni, lai nodrošinātu labāko aršanas veiktspēju vai riteni, kas ir piestiprināts pie rāmja, lai uzlabotu aršanas laukumu. Pie rāmja stiprināma riteņa izmērs ir pieejams no 16” (10.0/75-15.3).

Pie rāmja stiprināmo riteni, kas ir pieejams arkliem ar pieciem korpusiem, var izmantot kopā ar Kverneland jauno transportēšanas risinājumu vai kā disku.

Riteņa šarnīrveida kustība nodrošina vienmērīgu kustību atpakaļgaitā, lai vadītājs varētu justies komfortabli. Riteņi ir mehāniski vai hidrauliski regulējami.

Jauna uzkarināmo maiņvērsēj arklu paaudze no Kverneland:Jauna uzkarināmo maiņvērsēj arklu paaudze no Kverneland:Jauna uzkarināmo maiņvērsēj arklu paaudze no Kverneland:

Kverneland jaunās paaudzes arklu modeļu nosaukumu veidošana

Kverneland jauno modeļu nosaukumi tiks pielāgoti visiem jaunajiem arkliem pēc Kverneland 2500i-Plough®. Jo lielāks numurs, jo jaudīgākam traktoram to var pievienot. Trīs jaunie modeļi ir aprīkoti ar sistēmu Variomat®, kas nodrošina vieglu aršanas darba platumu maiņu no traktora kabīnes.

Jauna uzkarināmo maiņvērsēj arklu paaudze no Kverneland:

S: Akmeņi – Auto-reset plakanatsperes sistēma

B: Skrūves – ShearBolt aizsardzība

Variomat® priekšrocības

Kverneland Variomat® sistēma ne tikai palielina ražīgumu, bet arī taupa laiku, degvielu un naudu. Tiek uzlabota arī aršanas un apvēršanas veiktspēja.

Variomat® ļauj viegli noregulēt vēlamo darba platumu. To var izdarīt mehāniski vai hidrauliski. Atkarībā no modeļa darba platumu var noregulēt no 30 līdz 55 cm. Automātiskā joslas sistēma nodrošina pareizu vilkšanu jebkurā laikā. Mainot darba platumu, automātiski pielāgojas gan priekšējās vagas platums, gan vilkšanas līnija.

Kverneland Variomat® sistēmai nav nepieciešama apkope, pateicoties unikālajam, izturīgajam savienojumam starp korpusiem un rāmi.

Kverneland 2300 S Variomat & Kverneland 3300 S Variomat

“Ļoti efektīvi maiņvērsēju arkli vidējas vai smagas augsnes apstākļos, kas ir piemēroti moderniem traktoriem,” saka Pērs Arne Salvesens (Per Arne Salvesen), vecākais produktu menedžeris. Abos modeļos ir pieejams attālums starp korpusiem: 85 vai 100 cm. Lai veicinātu agronomiju, augsnes atkārtotu nostiprināšanu var veikt nekavējoties, izmantojot Packer (ar Kverneland Packer statņiem) vai aršanas veltni Packomat. Packomat neietekmē degvielas patēriņu, tas uzlabo rentabilitāti. Veicot divas darbības vienā piegājienā, var sasniegt tādu pašu pozitīvu rezultātu.

Kverneland 2300 ar trim līdz pieciem korpusiem ir ieteicams izmantot traktoriem ar 240 ZS jaudu, bet 3300 ar četriem līdz sešiem korpusiem – līdz 330 ZS.

Kverneland 3400 S un Kverneland 3400 S Variomat

Modeļi Kverneland 3400 piedāvā aršanu virs vagas. Vieda un ātra pārslēgšana no kabīnes. Ērta maiņa šim arklam ar pieciem līdz septiņiem korpusiem, kas ir iegūta, apvienojot Kverneland konstrukciju un tērauda tehnoloģiju.

“Modeļi Kverneland 3400 ir lieliski piemēroti modernai zemkopībai un dažādiem traktoriem ar riteņiem vai kāpurķēdēm, kuru jauda nepārsniedz 350 ZS,” saka Arins Erga (Arin Erga), produktu speciālists un lauksaimnieks. Kverneland Packer var pievienot statni, lai atkārtoti sablīvētu augsni. Divas darbības vienā, kas nodrošina papildu produktivitāti.

Visus jaunos arkla modeļus jau var pasūtīt. Piegādes no 2020. gada 1. septembra.

Kverneland jaunās uzkarināmo maiņvērsēju arklu paaudzes specifikācija

Kverneland modelis Korpusu skaits

Aršanas veltnis Packomat

x korpusiem

Starpkorpusu attālums

(cm)
2300 S Variomat 3-5 3-4 85-100
3300 S Variomat 4-6 4-6 85-100
3400 S (*) 5-6-7   85-100
400 S Variomat (*) 5-6-7   85-100

(*) 5–7 korpusi 85 cm attālumam starp korpusiem, 5–6 korpusi 100 cm attālumam starp korpusiem

 

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu