Jaunais Optum AFS Connect: uzlabots komforts un savienojamība atvieglo darbu gan īpašniekam, gan vadītājam

06.09.2021

Jauna kabīne, vadības ierīces un savienojamība galvenajās uzlabojumu jomās / Pilnīgi jauns interjers ar jauno daudzfunkcionālās vadības pults roku balstu, konfigurējamām vadības ierīcēm, AFS Pro 1200 monitoru, instrumentu vadības planšeti / tūlītēja datu pārsūtīšana un attālināta uzraudzība, pateicoties AFS Connect /

Jaunais Optum AFS Connect: uzlabots komforts un savienojamība atvieglo darbu gan īpašniekam, gan vadītājamJaunais Optum AFS Connect: uzlabots komforts un savienojamība atvieglo darbu gan īpašniekam, gan vadītājam
Case IH Optum CVXDrive traktoru klāsts ir pieprasīts zīmola produkts kopš tā ieviešanas 2015. gadā, pateicoties kompaktajam, bet jaudīgajam augstas specifikācijas dizainam – tas ir pārveidots, lai izveidotu jaunu Optum AFS Connect klāstu, ar jaunu kabīni, salonu un savienojamības paketi, kas palīdzēs gan operatoram, gan īpašniekam.
Galvenā no izmaiņām – jaunā kabīne – nodrošina vairāk vietas, zemāku trokšņa līmeni un uzlabotu redzamību.  Tā papildināta ar jaunu daudzfunkcionālās vadības pults rokas balstu, pielāgojamu vadību, kas ļauj pielāgot traktoru un tā pielietojumu katram vadītājam un uzdevumam, kā arī uzlabotiem elegantiem salona apdares materiāliem. Visas izmaiņas ir izstrādātas, lai atvieglotu operatora darba slodzi, palielinātu efektivitāti, paaugstinātu produktivitāti un gala rezultātā palielinātu traktoru uzturošā uzņēmuma efektivitāti.


Pamatprincipi – saglabāti, bet uzlaboti
Optum AFS Connect klāstā, tāpat kā iepriekšējā paaudzē, ir trīs modeļi ar nominālo jaudu 250 ZS, 270 ZS un 300 ZS. Visi pieejami ar Case IH CVXDrive nemainīgi ielāgojamo ātrumkārbu. Tomēr daudzi no citiem traktora dizaina risinājumiem ir jauni. Tā sirds ir jaunā kabīne, kurā vairākas galvenās interjera daļas ir veidotas pilnīgi jaunā dizainā. Daudzas no šīm funkcijām ir mantotas no tām, kas izveidotas un izmantotas Optum AFS Connect lielākajos Magnum brālēnos, kuri tika uzlaboti ar AFS Connect specifikāciju 2019. gadā. Tajās ietilpst daudzfunkcionālās vadības pults roku balsts un tā daudzfunkcionālā svira, lielāks AFS Pro 1200 skārienekrāns ar lielāku funkcionalitāti un A-pīlāra planšetdatora aprīkojums dzinēja/transmisijas informācijas nolasīšanai. Tikmēr jaunie traktori tagad jau standarta aprīkojumā aprīkoti ar Case IH AFS Connect telemātikas paketi tūlītējai divvirzienu datu pārsūtīšanai starp traktoru un tiešsaistes pārvaldības portālu, reāllaika mašīnu uzraudzībai un daudz citām funkcijām.


Galvenās vadības ierīces pārdomātas un pārveidotas: intuitīvākai un individuālākai lietošanai  
Viena no ievērojamākajām jaunā Optum AFS Connect klāsta iezīmēm ir kabīne. Šeit operatori atradīs jaunu interjeru, uzlabotu redzamību, pateicoties tam, ka izmantots par 11% vairāk stikla un trokšņa līmeni – tikai 66 decibelus, ko palīdz sasniegt augstākās kvalitātes materiāli, kas izmantoti kabīnes apdarē. Tas viss ir paredzēts vēl drošākai, vienkāršākai un patīkamākai lietošanai.
Iekšpusē ievērojama jauna iezīme ir pilnīgi jaunais daudzfunkcionālās vadības pults roku balsts, kas ietver jaunu daudzfunkcionālās vadības pults sviru ar konfigurējamām pogām. Izmantojot jauno, lielāku AFS Pro 1200 monitoru roku balsta priekšpusē, daudzfunkcionālās vadības pults un roku balsta taustiņu vadības ierīces var pielāgot atbilstoši lietotāja vēlmēm un konkrētajam darbam, ieskaitot funkciju pogas un tālvadības vārstu lāpstiņu slēdžus. Jaunajam ar ISOBUS saderīgajam skārienekrāna AFS Pro 1200 monitoram ir augstas izšķirtspējas ekrāns, kas ne tikai ļauj operatoram pārraudzīt visas traktora primārās funkcijas, bet var arī parādīt priekšējās un aizmugurējās kameras attēlus un ir galvenā vadības saikne dzinēja, CVXDrive transmisijas, traktora hidraulikas un PTO darbināšanai un optimizēšanai. Uz jaunā roku balsta ir arī īsinājumtaustiņi un jauna pagriezt-un-nospiest rotējoša vadības ierīce, tāda pati kā Magnum AFS Connect modeļos.
Izmantojot termināli AFS Pro 1200, lietotāji var pārvaldīt traktora AccuGuide automatizēto stūres sistēmu un pirmo reizi šajā Case IH traktoru klasē visas AFS Connect telemātikas iespējas – tehnoloģiju, kas ir labi sevi pierādījusi Case IH Magnum, Steiger un Quadtrac AFS Connect traktoros. Izmantojot šo bezvadu divvirzienu datu pārsūtīšanas sistēmu starp traktoru un tiešsaistes pārvaldības portālu AFS Connect, traktoru īpašnieki un saimniecību vadītāji var pilnībā kontrolēt saimniecību, autoparku un datu pārvaldību, lai palīdzētu samazināt izmaksas, palielināt efektivitāti un veiktspēju. Traktora veiktspēja un iekārtas darbības dati nekavējoties, droši un nepārtraukti tiek nosūtīti tiešsaistes portālam, lai traktora īpašnieks/vadītājs tiem nekavējoties varētu piekļūt. Tas viņiem ļauj precīzāk un ātrāk pieņemt pārvaldības lēmumus, ko atbalsta uzreiz pieejami un precīzi dati – gan pašreizējie, gan vēsturiskie. Viņi var uzraudzīt reāllaika informāciju, piemēram, traktoru atrašanās vietu, degvielas līmeni un citus galvenos pārvaldības un veiktspējas datus. Tādā veidā ir iespējams, piemēram, pēc vajadzības piegādāt traktoram dīzeļdegvielu, uzlabot iekārtu loģistiku un pārbaudīt, vai darbs ir pabeigts. Tā kā datu pārsūtīšana ir iespējama abos virzienos, darba instrukcijas, lietojumprogrammu kartes un citus datus var attālināti nosūtīt traktoram no saimniecības biroja datora, izmantojot AFS Connect tīmekļa portāla cilni “Saimniecība”.
Lauksaimnieki un – ar atļauju – izplatītāji var izmantot AFS Connect Display Viewing funkciju, lai reāllaikā apskatītu AFS ekrāna displeju tā, kā to redz vadītājs. Lauksaimniekiem/vadītājiem tas ļauj pārbaudīt darbības datus un, ja nepieciešams, piedāvāt korekcijas. Īpašnieki, ja vēlas, var atļaut savam Case IH izplatītājam attālināti uzraudzīt sava traktora AFS Pro 1200 termināļa ekrānu, izmantojot AFS Connect. Iespējamās priekšrocības ietver izplatītāja paziņojumu par agrīniem brīdinājuma signāliem saistībā ar traktora kļūmi vai problēmu, attālinātu piekļuvi pakalpojumiem un iespēju sniegt padomus par ekspluatāciju, pamatojoties uz iekārtas datiem. Saskaņā ar šo AFS Connect Support PRO pakotni programmaparatūra, izmantojot bezvadu iespējas, ļauj izplatītājam attālināti atjaunināt Optum AFS Connect traktoru darbības programmaparatūru, kas nozīmē, ka īpašnieki un operatori var nekavējoties gūt labumu no jaunām funkcijām, funkcionalitātes un uzlabojumiem.

Jaunais Optum AFS Connect: uzlabots komforts un savienojamība atvieglo darbu gan īpašniekam, gan vadītājamJaunais Optum AFS Connect: uzlabots komforts un savienojamība atvieglo darbu gan īpašniekam, gan vadītājam
Vairāk komforta, uzlabota vadība
Lai atvieglotu apkopi pirms iekāpšanas jaunajā kabīnē, operators gūst labumu no jauniem integrētiem servisa palīglīdzekļiem, ieskaitot gaisa līniju aizmugurē. Jaunais pakāpienu izkārtojums paver ceļu vieglākam un gaišākam kabīnes interjeram ar lielāku iekšējo telpu un uzlabotiem augstākās kvalitātes materiāliem.
Daudzas galvenās vadības ierīces, ar kurām operators regulāri saskaras, ir konceptuāli pārveidotas. Tas ietver jaunu daudzfunkcionālās vadības pults roku balstu ar jauna dizaina, daudzfunkcionālu vadības pults sviru un tālvadības vārstu slēdžiem, kas iekļauj spiediena atbrīvošanu ērtākai savienošanai. Citas inovācijas, kas iekļautas jaunajā roku balstā un daudzfunkcionālajā svirā, ir pogas un hidrauliskie tālvadības slēdži, kas ir konfigurējami atbilstoši operatora vēlmēm un uzdevuma prasībām. Izmantojot termināli AFS Pro 1200, katrs vadītājs var uzstādīt traktoru tieši tā, kā vēlas, piedāvājot personalizētu Optum AFS Connect lietošanas pieredzi.
Šī iezīme turpinās ar jauno AFS Pro 1200 termināli, kuram ir lielāks skārienekrāns nekā bijušajai AFS Pro 700 iekārtai, taču tas joprojām atrodas ērti sasniedzamā un redzamā vietā roku balsta priekšgalā. Terminālis ietver arī vairāk konfigurējamus iestatījumus, tostarp, kameru plūsmu priekšējai un aizmugurējai kamerai, kā norādīts. Daudzas funkcijas var vadīt vai nu ar skārienekrānu, vai ar jaunu pagriez-un-nospied rotējošo kontrolierīci uz roku balsta, tikpat personalizētai vadībai.
No vadītāja skatupunkta, jaunais dizains priekšā un aizmugurē, piemēram, pazemināti aizmugurējie spārni, sniedz uzlabotu redzamību, savukārt kabīnes četru balstu dizains ar pilna garuma durvīm palīdz uzlabot pārredzamības leņķus. Priekšējā stikla augšējā izliektā mala palīdz maksimāli palielināt dabiskās gaismas iekļūšanu, uzlabo redzamību, un jauna, zemu uzstādīta stikla tīrītāja konstrukcija nodrošina par 27% lielāku notīrīto laukumu. Redzamību naktī var uzlabot LED ceļa un darba gaismas bloki ar līdz pat 14 gaismām jumtā, četrām kabīnes priekšpusē, divām uz aizmugurējiem spārniem un sešām dzinēja pārsegā.

Nodrošināt vadītājam vēsu un atsvaidzinošu klimatu
Ziemas siltumam un vasaras dzesēšanai vadītāji tagad gūst labumu no jaunas spiediena klimata kontroles paketes ar vairākām izplūdes vietām, lai uzlabotu gaisa sadali, ko veicina automātiskā klimata zonas kontrole. Augstākās kvalitātes, maigu automašīnas salona stila materiālu izmantošana ne tikai piešķir kabīnes iekšpusei greznu sajūtu, bet arī palīdz samazināt trokšņa līmeni līdz ārkārtīgi zemiem 66 decibeliem.
Augstas specifikācijas sēdeklim, kas aprīkots ar sānu balstiekārtu, ir pilnas dzesēšanas un sildīšanas iespējas, un tam ir rotējoša augšējā atzveltne, kas atvieglo ērtu pagriešanos sēdeklī, lai uzraudzītu agregātus aiz muguras un pārvietojoties atpakaļgaitā. Tikmēr vadīšanas pieredzi vēl vairāk uzlabo jauns piedziņas pedālis, kas nodrošina lielāku precizitāti un vadību lēnā ātrumā, lauka darbos ar apgriešanos un ātrgaitā pārvietojoties uz ceļa.
Lielāks kabīnes tilpums un jauns salona dizains nozīmē arī to, ka Case IH dizaineri ir spējuši iekļaut vairāk vietas mantu glabāšanai. Lai vadītājs saglabātu možumu garajās darba dienās, zem pasažiera sēdekļa ir iebūvēta dzesēšanas kārba ar pietiekamu tilpumu ne tikai pusdienu kastītei, bet arī divu litru pudeļu pārim.
Nepieciešamību jebkuram modernam traktoram spēt darbināt monitorus kabīnē un nodrošināt strāvu mobilajiem tālruņiem un viedierīcēm, apmierina vairākas USB ligzdas, lai nodrošinātu, ka iekārtas darbība un savienojamība netiek ietekmēta.
Jaunais Optum AFS Connect: nākamā paaudze


"Pirmās paaudzes Optum CVX, kad to izlaida 2015. gadā, pacēla Case IH pilnīgi jaunā kategorijā," atzīmē Dens Stjuarts, produktu mārketinga direktors Eiropā.
“Jaunās paaudzes Optum AFS Connect savas spējas attīsta vēl tālāk uz priekšu. Tas lietotājiem nodrošina daudzpusīgu 250–300 ZS traktoru ar nepārtraukti maināmu transmisiju, kas piedāvā vēl vairāk komforta, spēju un savienojamības ziņā.”

 

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu