Jaunums no Kverneland – ar karbīdu pārklātas XHD dilstošās detaļas arkliem un kultivatoriem

14.09.2020

Uzņēmums Kverneland sācis ražot jaunas paaudzes ar karbīdu pārklātas XHD dilstošās detaļas arkliem un kultivatoriem. Balstoties uz ražotāja pētījumu rezultātiem, secināts, ka iepriekš minētā inovācija pagarina dilstošu detaļu kalpošanas laiku 8–10 reizes.

Kverneland līdz šim piegādāja tikai parastas dilstošas detaļas, kas tiek ražotas, izmantojot unikālu metāla termiskās apstrādes tehnoloģiju. Veicot dažādus dilšanas testus, pierādīts, ka oriģinālās Kverneland dilstošās detaļas kalpo par 36 % ilgāk nekā tirgū pieejamās kopijas. No šā brīža uzņēmums piedāvās vēl izturīgākas XHD tehnoloģijas detaļas.

Jaunums no Kverneland – ar karbīdu pārklātas XHD dilstošās detaļas arkliem un kultivatoriem

Volframa karbīds ir viena no cietākajām cilvēkam zināmajām vielām. Savienojot karbonizētu volframa pulveri ar mīksto kobaltu, tiek iegūts ilgmūžīgs, ciets un īpaši izturīgs materiāls, kas spēj izturēt lielu berzes radītu slodzi.

Kverneland arklu un kultivatoru XHD detaļas ir izveidotas, ņemot vērā pašus ekstremālākos to lietošanas apstākļus. Abrazīva augsne stipri ietekmē dilstošās detaļas, tādēļ tās ātri nolietojas un ir bieži jāmaina, palielinot izdevumus un dīkstāves. 

Kverneland XHD ar karbīdu pārklātās arklu un kultivatoru detaļas ir ideāls risinājums, kas atvieglo darbu sarežģītos apstākļos, padara retākas dīkstāves un, iespējams, samazina arī darbarīku ekspluatācijas izdevumus. Izturīgākas detaļas ir īpaši aktuāla izvēle lielām saimniecībām un uzņēmumiem, kuriem ir liels darba apjoms. 

Ražotājs apgalvo, ka jauno XHD kalpošanas laiks ir no 8 līdz 10 reizēm ilgāks par standarta detaļu ekspluatācijas laiku. Protams, ka to ietekmē augsnes veids, mitrums, mašīnas veids, darba ātrums, darba dziļums, mašīnas platums u. c.

Jaunās paaudzes ar karbīdu pārklātās XHD dilstošas detaļas arkliem un kultivatoriem var apskatīt Kverneland oficiālā pārstāvja Dotnuvos Baltic nodaļās, un pasūtījumi izturīgākām detaļām jau tiek pieņemti.

Vairāk par Kverneland arklu un kultivatoru XHD detaļām varat uzzināt, noklikšķinot uz šīs saites: >> KVERNELAND XHD CARBIDE COATED PARTS and CULTIVATOR PARTS <<

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu