Karogi virs “Baltijas Ceļa” ir mastos!

21.10.2019

Jelgavas novada Ozolniekos oktobra vidū tika atklāts Lietuvas investīciju holdinga “Linas Agro Group” meitasuzņēmumu “Linas Agro” un “Dotnuva Baltic” jaunais lauksaimniecības tirdzniecības un pakalpojumu centrs.

Pamati “Linas Agro Group” centra izveidei Ozolnieku novada Cenu pagastā tika likti pērnā gada vēlā rudenī. Modernās tehnoloģijas deva iespēju būvniecību nepārtraukt arī ziemā. Šoruden Lietuvas būvniecības uzņēmuma “Panevëžio statybos trestas” celtnieki pabeidza savus darbus. Un nu jau modernajā tirdzniecības un pakalpojumu centrā pavasarīgi priecīgās noskaņās nosvinēti arī Jurģi.

Uz atklāšanas svētkiem sabrauca ļoti kupls viesu pulks – gan lauksaimnieki un sadarbības partneri no visas Latvijas, gan arī zīmolu “Case IH” un “Kverneland” pārstāvji no Zviedrijas, Norvēģijas un Lietuvas.

Galvenais iemesls, kāpēc “Linas Agro” no Jelgavas un “Dotnuva Baltic” galvenā mītne no iepriekšējās dzīvesvietas Piņķos pārcelta zem viena jumta uz Ozolniekiem, ir nepieciešamība strādāt roku rokā un būt tuvāk zemniekiem.

Karogi virs “Baltijas Ceļa” ir mastos!

 “Dotnuva Baltic” un “Linas Agro” direktors Rītis Riškus stāsta, ka jaunais centrs “Baltijas ceļš” veidots, domājot par “Linas Agro Group” abu uzņēmumu vēl labāku sadarbību klientu interesēs un tālāku izaugsmi:

– Jaunā centra izveidošanā ir ieguldīti vairāk nekā 4 miljoni eiro. Tas, ko esam panākuši – tagad gan tehnikas pārdevēji un serviss, gan sēklu un pārējo agroproduktu tirdzniecība būs vienuviet. Jā, būsim arī tuvāk zemniekiem. Jaunajā centrā ir radīti visi apstākļi, lai te uz vietas pastāvīgi varētu strādāt 40 līdz 50 mūsu uzņēmumu darbinieku. Šobrīd skaits vēl nav tik liels, bet mēs augam. Jau centra projektēšanas un būvniecības laikā liela uzmanība tika pievērsta tam, lai arī klienti, kuri būtībā ir mūsu sadarbības partneri, te justos labi un vienmēr gaidīti. Daļa traktortehnikas tagad atradīsies plašajā demonstrāciju zālē zem jumta, tādējādi, lai ar tehniku iepazīstinātu klientus, mums būs piemēroti jebkādi laikapstākļi.

Mums ir arī nopietnas sadarbības ieceres ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti. Tāpēc ir izveidots plašs mācību centrs, kurā var iebraukt arī traktors. Topošie speciālisti moderno tehniku varēs apgūt, izpētot katru mezglu un mācoties komfortablā vidē.

Profesionālā komanda lauksaimniecības jautājumos jūs gaida Ozolnieku novada Cenu pagastā – jaunajās mājās „Baltijas ceļš”.

Izvēlies uzticamu partneri lauksaimniecības izaugsmei!

Karogi virs “Baltijas Ceļa” ir mastos!

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu