Kverneland laiž klajā jaunu 8,75 m QuattroLink trīskāršo pļaujmašīnu ar kondicionieri

22.08.2022

Viegli lietojams risinājums lielākai produktivitātei

Jaunā Kverneland 5387 MT BX trīskāršā pļaujmašīnu kombinācija ar 8,75 m darba platumu un inovatīvo QuattroLink piekares koncepciju.

Kverneland paplašina savu piedāvājumu trīskāršo pļaujmašīnu segmentā ar divām jaunām trīskāršo pļaujmašīnu kondicionieru kombinācijām. Divas 8,75 m kombinācijas ar inovatīvo QuattroLink piekares koncepciju, kas īpaši izstrādāta garām produktīvām darba dienām.

Augstas veiktspējas pļaušana
Lieljaudas konstrukcijas Kverneland 5387 MT pamatā ir 3300 sērijas platforma, un tajā ir iekļautas vispāratzītas funkcijas, piemēram, QuattroLink balstiekārtas koncepcija, SemiSwing tērauda zaru kondicionēšana un kondicioniera plāksnes dubultā regulēšana. 5387 MT ir izstrādāts maksimālai produktivitātei un piedāvā lielisku reljefa kopēšanu, vieglu darbību un izcilu daudzpusību.
Sastāvā divas 3,2 m pļaušanas vienības, katra ar 8 apaļiem Kverneland diskiem, šo kombināciju var darbināt ar traktoriem, sākot no 180 ZS. 
5387 MT ir viegli apstrādājams un darbināms, un tas ir pieejams ar vienkāršām mehāniskām vadības ierīcēm standarta aprīkojumā vai papildu komfortu, ko nodrošina Dual Lift Control kursorsvira elektrohidrauliskai salikšanai un izlaišanai.


Jaunā lentas apvienošanas versija
Kverneland 5387 MT ir pieejams BX versijā ar lentes vālošanas sistēmu efektīvai ražas savākšanai. Lentu apvienošana piedāvā ievērojamas iespējas uzlabot produktivitāti un produkcijas kvalitāti.
Vāla lentas ir paredzētas darbam ar lieliem ražas apjomiem, ieskaitot smagu pirmo pļāvumu skābbarībai. Ar ātrgaitas lentām, kas darbosies līdz 1500 apgr./min, tās var pārnest lielus ražas apjomus un novietot zāli vienmērīgos, šauros vālos.
Kverneland 5387 MT BX darbina ar traktora hidraulikas izvadiem un priekšizvēles vadības pulti, kas ir iekļauta mašīnas standartaprīkojumā.
BX lenšu demontāžu var veikt mazāk nekā 15 minūtēs. Kverneland 5387 MT BX ir gudra iespēja ātri demontēt abas BX lentas un droši novietot tās uz īpaši izstrādātiem transportēšanas ritenīšiem. Tādā veidā jūs varat viegli atstāt nevajadzīgu svaru mājās, kad kultūraugu vālošana nav nepieciešama.


QuattroLink precīzai reljefa kopēšanai
Kverneland raksturīgā zīme, QuattroLink balstiekārta, nodrošina precīzu reljefa sekošanu un plašu darba diapazonu. Četru roku balstiekārtas koncepcija nodrošina pļaušanas iekārtai izcilu elastību, pielāgojoties nelīdzenai augsnei. Pļaušanas modelis ir elastīgs ar vertikālu darba diapazonu 400 mm uz augšu un 300 mm uz leju un šķērsvirziena pielāgošanas diapazonu 30°.
100% NonStop BreakAway sistēma nodrošina aizsardzību visas pļaujmašīnas darba platumā, ieskaitot daļu, kas ir vistuvāk traktoram. Pļāvēja iekšējai daļai nav ierobežojošu faktoru. Saskaroties ar šķērsli laukā, pļaušanas iekārta uzreiz pārvietosies atpakaļ un uz augšu un pēc tam atgriezīsies sākotnējā pozīcijā.


Efektīvi transportējams, produktīvām darba dienām
Kverneland 5387 MT saliekama drošā transportēšanas pozīcijā virs 90°, lai nodrošinātu stabilu svara sadalījumu. Ārējie FlexProtect aizsargi hidrauliski salokās transportēšanas pozīcijā (papildaprīkojums), nav nepieciešams atstāt traktora kabīni. Spēcīgas un stabilas novietošanas kājas vertikālai novietošanai saimniecībā ir standarta komplektācijā, kurām ziemas uzglabāšanas laikā ir nepieciešama minimāla vieta.
Tehniskās specifikācijas:

 

Kverneland 5387 MT

Kverneland 5387 MT BX

Darba platums

8,75m

8,75m

Svars

2975kg

3515kg

Kondicioniera tips

SemiSwing tērauda zari

SemiSwing tērauda zari

Nepieciešamā traktora jauda ZS/kW

180/132

200/147

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu