Kverneland U-drill 6m demonstrējumi!

21.04.2016

Iepazīstieties- KVERNELAND U-DRILL sējmašīna!

Dotnuvos projektai 19. aprīlī Aizkraukles rajonā ZS ‘’GALA TUŅĶIi’’ veica  sējmašīnas ar priekšapstrādi Kverneland U-drill kura darba platums ir 6m demonstrējumu. Šī jaunā, uzlabotā sējmašīna vienlaikus spēj sagatavot augsni( veikt priekšapstrādi) un sēt sēklas . Pie tam vadīšanas operācijas ( augsnes apstrādes dziļuma regulēšana, izsējas normas normas uzstādīšana, utt.) notiek no traktora kabīnes datora, kas ļauj lauksaimniekam ātri reaģēt uz augsnes izmaiņām un uzlabot sējas kvalitāti.

Sējmašīna ir aprīkota ar priekšējiem atbalsta riteņiem, diskiem augsnes priekšapstrādei, atbalsta pieblietēšanas riteņiem un dubultdisku izsējas mehānismu , kas paredzēti lieliskai sēšanai.

Kā priekšējie, tā aizmugurējie riteņi ir ar diametru 80-90cm un lielu platumu, kas ļauj samazināt augsnes pieblietēšanas. 

Kverneland U-drill 6m demonstrējumi!

Ko parādīja demonstrācija?

Sējmašīna veiksmīgi strādāja uz augsnes, kas tika uzarta neilgi pirms sējas ( pavasarī). Ļoti irdena un mīksta augsne apgrūtina sējmašīnas vilkšanu, līdz ar to traktors atstāj dziļas pēdas augsnē. Pareiza sējmašīnas uzstādīšana( saregulēšana) ļāva iegūt sēšanai sagatavotu( uzirdinātu) augsni, neskatoties uz traktora atstātajām dziļajām sliedēm.

Ar sējmašīnu veiksmīgi strādāja pats saimnieks, kas nozīmē, ka sējmašīnas vadīšanas caur datoru ir viegli saprotama un apgūstama.

Tika apsēts liels lauks. Tā, kā saimnieks vēl tikai praktizējas strādāt ar šo jauno sējmašīnu, protams, ir vietas kurās sējums nebūs ideāls, jo vairākās vietās novirzījās no kursa, neapsējot nelielas slejas.

Šīs sējmašīnas demonstrējumi norisinās arī citos Latvijas reģionos. Ja vēlaties aplūkot šo agregātu darbībā, lūdzu, sazinieties ar mūsu uzņēmuma reģionālo pārstāvi, kas strādā Jūsu reģionā.

Kverneland U-drill 6m demonstrējumi!

Kverneland U-drill 6m demonstrējumi!

Kverneland U-drill 6m demonstrējumi!

Daudzi lauksaimnieki, kas apmeklēja demonstrējumu vaicāja par sējmašīnas cenu un salīdzināja ar citu ražotāju cenām. Sējmašīnas cena ir atkarīga no komplektācijas, līdz ar to ja salīdzināt, tad salīdzināt ar vienādas komplektācijas agregātiem. Pie mūsu pārstāvjiem uzzināsiet iespējamās komplektācijas un precīzas cenas.

https://www.youtube.com/watch?v=IvsmGEvbHUA

https://www.youtube.com/watch?v=QObyKWApq2k

https://www.youtube.com/watch?v=CEJ005XVQfo

 

Uz drīzu tikšanos nākamajās Kverneland U-drill demonstrācijās.

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu