Palielināta CASE IH Farmlift teleskopisko iekrāvēju veiktspēja un uzlaboti tehniskie parametri

24.10.2018

Sanktvalentīnā 11. oktobrī

Palielināta CASE IH Farmlift teleskopisko iekrāvēju veiktspēja un uzlaboti tehniskie parametri

Paaugstināta celtspēja galvenajiem modeļiem / Vienmērīgāka pārnesumu pārslēgšana ar jauno četru un sešu pakāpju transmisiju / Izvēles aprīkojumā pieejamā automātiskā eļļošana samazina apkopju skaitu un uzlabo darba apstākļus / Papildus ērtībām -  jauns sēdeklis / Izvēles aprīkojumā ir pieejams papildus spiediena atslodzes slēdzis hidrauliskā vārsta tālvadībai /

Case IH Farmlift teleskopisko iekrāvēju sērijas vispopulārākajiem modeļiem 2019. gadā tiek piedāvātas vairākas jaunas funkcijas, kas palielina celtspēju, darba efektivitāti un uzlabo komforta līmeni.

 

Palielināta celtspēja cikla ilguma mazināšanai

             Pieprasītākajiem modeļiem tagad ir palielināta celtspēja, lai katrā darba ciklā varētu iekraut vairāk  tādējādi  mazinātu ciklu skaitu un paaugstinot lietotāju darba ražīgumu. Maksimālā celtspēja ir palielināta par 100 kg -  modeļiem ar 6 m celšanas augstumu. Tā rezultātā iekrāvējam Farmilft 633 maksimālā celtspēja ir 3300 kg, bet Farmlift 636 tā ir 3600 kg.  Iekrāvējam Farmlift 737 ar 7 m celšanas augstumu maksimālā celtspēja ir palielināta par 200 kg un tagad ir 3700 kg.

Iekrāvēju modeļiem  Farmlift 742 un Farmlift 935 celtspēja paliek nemainīga - 7 m/4200 kg un 9,1 m/3500 kg.

 

Jaunās transmisijas izvēle paaugstina darba efektivitāti un saīsina pārvietošanās laiku

              Visai iekrāvēju sērijai tagad ir pieejamas jaunas transmisijas, kas ļauj pircējiem izvēlēties savam darbam vispiemērotāko sistēmu. CASE IH Farmlift 633. 737 un 935 modeļu standarta aprīkojumā ir iekļauta četru priekšgaitas/triju atpakaļgaitas pārnesumu transmisija ar manuālo pārslēgšanu. Papildu aprīkojumā var izvēlēties sešu priekšgaitas/triju atpakaļgaitas pārnesumu pusautomātisko transmisiju, kas automātiski pārslēdz ceturto, piekto un sesto pārnesumu. Ar abām transmisijām ir iespējams attīstīt 34 km/h maksimālo ātrumu.

Farmlift 636 un Farmlift 742 modeļu standarta aprīkojumā ir sešu priekšgaitas/triju atpakaļgaitas pārnesumu transmisija, kas pilnīgi automātiski pārslēdz priekšgaitas pārnesumus un ko var darbināt arī pusautomātiskajā režīmā ceturtajam, piektajam un sestajam priekšgaitas pārnesumam, ļaujot vieglāk pārvietoties pa ceļu. Šiem modeļiem ir 40 km/h maksimālais ātrums, kas ļauj ātrāk nokļūt no vienas darba vietas nākamajā, un pārslēga atmiņas funkcija, kas iestata pēdējo izmantoto priekšgaitas vai atpakaļgaitas pārnesumu, mainot kustības virzienu, lai atvieglotu virziena maiņu.

Abām transmisijām ir jauna elektroniskā modulācijas sistēma, kas padara pārnesumu pārslēgšanu un virziena maiņu vēl vienmērīgāku un tādējādi paaugstina braukšanas komfortu. Ir uzlabotas pārnesumu attiecības, lai nodrošinātu labāku veiktspēju situācijās, kad ir nepieciešams liels vilcējspēks, piemēram, braucot slīpumā, uzbraucot uz rampām, strādājot uz skābbarības tranšejām vai veicot kraušanas darbus. Turklāt visiem modeļiem tagad tiek izmantots efektīvāks griezes momenta pārveidotājs. Apvienojumā ar jaunajām pārnesumu attiecībām maksimālais ātrums tiek sasniegts ātrāk un riteņiem tiek pievadīts vairāk jaudas. Vēl viens jaunums ir jaunas industriālās klases riepas tiem, kas pārsvarā strādā uz cieta seguma. Michelin BibLoad riepas ar 460/70 R24 izmēru ir pieejamas visiem modeļiem.

 

Paaugstināts operatora komforta līmenis un atvieglota apkalpošana

Daļa no atjaunināto Farmlift modeļu jaunajām funkcijām ir paredzētas vadītāja ērtību uzlabošanai. Automātiska stūres iekārta, kas ir pieejama visos modeļos, novērš nepieciešamību nodrošināt priekšējo un aizmugurējo riteņu izlīdzināšanu pirms stūrēšanas režīmu maiņas . Savukārt izvēles aprīkojumā pieejamais jaunais papildus spiediena (APR) palaišanas slēdzis hidrauliskā vārsta tālvadībai, kas atvieglo implementu pievienošanu neizkāpjot no kabīnes.

Visiem modeļiem tagad ir pieejamas divas automātiskās eļļošanas sistēmas versijas, lai nodrošinātu visu šasijas un strēles eļļošanas punktu apkalpošanu bez operatora iejaukšanās. Viens no variantiem ir elektroniski vadāms sūknis - šasijas, asu, strēles šarnīra punktu un cilindru eļļošanai, bet otrs ir hidrauliski darbināms eļļošanas sūknis uz strēles galvas, kas ieeļļo visus kustīgos strēles punktus. Otrā sistēma tiek kontrolēta ar strēles pacelšanas cilindra kustību. Abas sistēmas ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu, ka eļļošanas punkti vienmēr ir pareizi ieeļļoti, ļaujot operatoram veltīt mazāk laika apkopēm.

Kabīnē paaugstinātu komfortu nodrošina jauns sēdeklis ar apsildi un pneimatisko amortizāciju, kas ir pieejams visiem modeļiem, bet operatora darba ergonomiku uzlabo stūre ar regulējamu augstumu un attālumu, kas Farmlift 636 un 742 modeļiem ir pieejama standarta aprīkojumā, bet Farmlift 633, 737 un 935 modeļiem – papildu aprīkojumā.

Palielināta CASE IH Farmlift teleskopisko iekrāvēju veiktspēja un uzlaboti tehniskie parametri

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu