03.05.2013

18. maijā Krimuldas novada SIA Kalna Zaķi laukā jau ceturto gadu pēc kārtas norisināsies pasākums - Traktordiena 2013, ko organizē nodibinājums Fonds Latvijas Lauksaimniecības attīstībai sadarbībā ar Lauku tīklu, Zemkopības ministriju un Aizsardzības ministriju.

Pasākuma mērķis ir veicināt lauksaimniecības un lauku attīstību, apvienojot izglītību, ražošanu un praktiskos demonstrējumus lauksaimniecībā, organizējot pieredzes apmaiņu starp lauksaimniecības nozares speciālistiem, uzņēmējiem, valsts un nevalstiskā sektora pārstāvjiem un interesentiem.

Pasākumā piedalīsies lauksaimniecības izglītības iestādes, valsts un nevalstiskās organizācijas, lauksaimniecības tehnikas tirgotāji, tai skaitā arī mēs, Dotnuvos projektai ar Case IH traktortehniku, kura būs apskatāma darbībā – traktoru sacensībās!

Aicinām apmeklēt mūsu izstādes laukumu, kurā būs padomāts gan par izklaidi, gan nopietnām sarunām, kuras varēs risināt ar mūsu uzņēmuma zinošajiem produktu menedžeriem un projektu vadītājiem, uzzinot jaunākos nozares jaunumus.

Uz tikšanos Traktordiena 2013, Krimuldā!

Sīkāku informāciju par pasākumu meklē www.traktordiena.lv

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu