Kontakti

SIA  „DOTNUVA BALTIC“

Jūrmalas iela 13c, Piņķi, Babītes novads, LV-2107, Latvija
Tālrunis: +371 67913161
Fakss: +371 67760252
E-pasts: info@dotnuvabaltic.lv

Reģ.Nr.: 43603041881
PVN Reģ.Nr.: LV43603041881
Banka: AS SEB Banka
SWIFT kods.:  UNLALV2X
Konta Nr.: LV88UNLA0050015360381

Darba laiks:

P. 08.30-17.30 
O. 08.30-17.30
T. 08.30-17.30
C. 08.30-17.30
P. 08.30-17.30

VALMIERAS FILIĀLE

Purva iela 21, Valmiera
Telefons:+371 20260677

JĒKABPILS FILIĀLE

Neretas iela 82, Jēkabpils novads, LV-5201
Mob.tālr.: +371 26148386

SALDUS FILIĀLE

Kuldīgas iela 90, Saldus, LV-3801
Mob.tel.: +371 28681194

 

Direktors/valdes loceklis

Rytis Riškus

Tālrunis: +371 25636413

E-pasts: rytis.riskus@dotnuvabaltic.lv

Mārketinga vadītājs

Viesturs Strauja

Tālrunis.: +371 27892300

E-pasts: viesturs.strauja@dotnuvabaltic.lv

Grāmatvedība

Tālrunis: +371 67512977

Lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības nodaļa

CASE IH traktortehnikas un kombain tehnikas produktu grupas menedžeris

 

Jānis Blumbergs

Tālrunis: +371 67913161, mob.tālr.: +371 27710894

E-pasts: janis.blumbergs@dotnuvabaltic.lv

CASE IH un Kverneland lopbarības sagatavošanas, un Einbock produktu grupas produktu menedžeris

Raimonds Vilcāns

Tālrunis: +371 67913161, mob.tālr.: +371 25468587

E-pasts:raimonds.vilcans@dotnuvabaltic.lv

Kverneland augsnes apstrādes tehnikas produktu menedžeris

Jurijs Makovejevs

Tālrunis:  +371 25406690

E-pasts: jurijs.makovejevs@dotnuvabaltic.lv

AFS navigāciju sistēmu produktu menedžeris/ inženieris

Raivis Kalniņš

Mob.tālr.: +371 25604362

E-pasts: raivis.kalnins@dotnuvabaltic.lv

Mazlietotas tehnikas tirdzniecības speciālists

Romans Rimars 

Tālrunis: +371 67913161, mob.tālr.:+ 371 20223117

E-pasts:romans.rimars@dotnuvabaltic.lv

Tehnikas tirdzniecība

Kurzemes reģiona projektu vadītājs

 

 

 

Māris Kiršentāls

Tālrunis: +371 20269339

E-pasts: maris.kirsentals@dotnuvabaltic.lv

Zemgales reģiona projektu vadītāji

 

 

 

 

 

 

Imants Baumanis

Tālrunis.: +371 20282099

E-pasts: imants.baumanis@dotnuvabaltic.lv

 

Aivars Navenickis 

Tālrunis: +371 67913161, mob.tālr.: +371 28325513

E-pasts: aivars.navenickis@dotnuvabaltic.lv

Vidzemes reģiona projektu vadītājs

 

 

 

Edgars Leimanis

Tālrunis: +371 67913161, mob.tālr.:+371 20281103

E-pasts: edgars.leimanis@dotnuvabaltic.lv

Latgales reģiona projektu vadītāji

 

 

 

 

 

Aivars Navenickis 

Tālrunis: +371 67913161, mob.tālr.: +371 28325513

E-pasts: aivars.navenickis@dotnuvabaltic.lv

 

Graudu pirmapstrādes iekārtu projektu vadītājs

Vladimirs Baks

Tālrunis: +371 26573518

E-pasts: vladimirs.baks@dotnuvabaltic.lv

Servisa nodaļa

Servisa pieņemšana

Mob.tālr.: +371 20269333

E-pasts: serviss@dotnuvabaltic.lv

Darba organizācijas inženieris

Rihards Verbickis

Mob.tālr.: +371 20269333

E-pasts. rihards.verbickis@dotnuvabaltic.lv

Galvenais servisa inženieris

 

 

Zemgales un Kurzemes reģiona servisa inženieris

 

 

Latgales un Vidzemes reģiona servisa inženieris

Agris Kalniņš

E-pasts: agris.kalnins@dotnuvabaltic.lv

 

Ingus Zariņš

E-pasts:ingus.zarins@dotnuvabaltic.lv

 

Kristaps Pudžs

E-pasts: kristaps.pudzs@dotnuvabaltic.lv

Garantijas speciālists

 

 

Raivis Bruzguls

Mob.tālr.: +371 20269335

E-pasts: raivis.bruzguls@dotnuvabaltic.lv

Servisa nodaļas vadītājs

 

Oļegs Rimars

Mob.tālr.: +371 29151681

E-pasts: olegs.rimars@dotnuvabaltic.lv

Rezerves daļas

Rezerves daļu nodaļas vadītājs/ CASE IH rezerves daļas

 

 

Aivars Gausiņš

Tālrunis: mob.tālr.: +371 20269334

E-pasts: aivars.gausins@dotnuvabaltic.lv

Rezerves daļu speciālisti

 

 

 

 

Rūdolfs Skuja

Mob. tālr.: +371 20269340

E-pasts: rudolfs.skuja@dotnuvabaltic.lv

Andris Pelīte

Mob.tālr.:+371 22031674

E-pasts: andris.pelite@dotnuvabaltic.lv

Ofisa mobīlais tālrunis: +371 29376307

Rezerves daļu specialisti filiālēs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valmiera, Purva iela 21,

Andris Antons

Mob.tālr.: +37120260677

E-pasts: andris.antons@dotnuvabaltic.lv

 

Saldus, Kuldīgas iela 90, LV-3801

Inguss Laukgalis

Mob.tālr.: +371 28681194

E-pasts: inguss.laukgalis@dotnuvabaltic.lv

 

Jēkabpils, Neretas iela 82,, LV-5201

Ritvars Zariņš

Mob.tālr.: +371 26148386

E-pasts: ritvars.zarins@dotnuvabaltic.lv

 

 

 

 

Jautājiet mums

<Atpakaļ

Tehnikas tirdzniecības reģionu projektu vadītāji