Piņķi

Direktors/valdes loceklis

Rytis Riškus

Tālrunis: +371 25636413

E-pasts: rytis.riskus@dotnuvabaltic.lv

Mārketinga vadītājs

Viesturs Strauja

Tālrunis.: +371 27892300

E-pasts: viesturs.strauja@dotnuvabaltic.lv

Grāmatvedība

 

Tālrunis: +371 67512977

 

 

 

 

 

                              

Lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības nodaļa

CASE IH produktu menedžeris

 

 

AFS navigāciju sistēmu produktu

menedžeris/ inženieris

 

Arnis Laimīte

Mob.tālr.: +371 27710894

arnis.laimite@dotnuvabaltic.lv

Raivis Kalniņš

Mob.tālr.: +371 25604362

E-pasts: raivis.kalnins@dotnuvabaltic.lv

Mazlietotas tehnikas tirdzniecības speciālists

 

 

 

Kverneland  produktu menedžeris

 

 

Kverneland  produktu menedžeris/ inženieris

 

 

 

Graudu pirmapstrādes iekārtu menedžeris

 

 

Romans Rimars 

Tālrunis: +371 67512975, mob.tālr.:+ 371 20223117

E-pasts:romans.rimars@dotnuvabaltic.lv

 

Jurijs Makovejevs

Tālrunis:  +371 25406690

E-pasts: jurijs.makovejevs@dotnuvabaltic.lv

Normunds Slūka

Tālrunis: +371 20269336

E-pasts: normunds.sluka@dotnuvabaltic.lv

 

Aigars Irbe

Mob.tālr.: +371 26573518

E-pasts: aigars.irbe@dotnuvabaltic.lv

Tehnikas tirdzniecība

 

Zemgales un Kurzemes reģiona projektu vadītājs

 

 

Imants Baumanis

Tālrunis.: +371 20282099

E-pasts: imants.baumanis@dotnuvabaltic.lv

Vidzemes reģiona projektu vadītāji

 

 

 

 

 

 

Edgars Leimanis

Tālrunis: +371 67913161, mob.tālr.:+371 20281103

E-pasts: edgars.leimanis@dotnuvabaltic.lv

 

Jānis Rozentāls

Tālrunis: +371 25609996

E-pasts: janis.rozentals@dotnuvabaltic.lv

 

Latgales reģiona projektu vadītājs

 

 

 

 

Vjačeslavs Gudkovs

Tālrunis: +371 67913161, mob.tālr.: +371 28325513

E-pasts: vjaceslavs.gudkovs@dotnuvabaltic.lv

 

 

 

Servisa nodaļa

Servisa pieņemšana

Mob.tālr.: +371 20269333

E-pasts: serviss@dotnuvabaltic.lv

Darba organizācijas inženieris

Rihards Verbickis

Mob.tālr.: +371 20269333

E-pasts. rihards.verbickis@dotnuvabaltic.lv

Servisa inženieris

Agris Kalniņš

Mob.tālr.: +371 27711201

E-pasts: agris.kalnins@dotnuvabaltic.lv

Garantijas speciālists

Raivis Bruzguls

Mob.tālr.: +371 20269335

E-pasts: raivis.bruzguls@dotnuvabaltic.lv

Servisa nodaļas vadītājs

Oļegs Rimars

Mob.tālr.: +371 29151681

E-pasts: olegs.rimars@dotnuvabaltic.lv

Rezerves daļas

Rezerves daļu nodaļas vadītājs/ CASE IH rezerves daļas

Aivars Gausiņš

Tālrunis: mob.tālr.: +371 20269334

E-pasts: aivars.gausins@dotnuvabaltic.lv

Rezerves daļu speciālisti

 

Ofisa mobīlais tālrunis: +371 29376307

Rezerves daļu specialisti filiālēs

Valmiera, Purva iela 21,

Andris Antons

Mob.tālr.: +37120260677

E-pasts: andris.antons@dotnuvabaltic.lv

 

Saldus, Kuldīgas iela 90, LV-3801

Inguss Laukgalis

Mob.tālr.: +371 28681194

E-pasts: inguss.laukgalis@dotnuvabaltic.lv

 

Jēkabpils, Neretas iela 82,, LV-5201

Ritvars Zariņš

Mob.tālr.: +371 26148386

E-pasts: ritvars.zarins@dotnuvabaltic.lv

 

Jautājiet mums

<Atpakaļ