Piņķi

Direktors/valdes loceklis

Rytis Riškus

Tālrunis: +371 25636413

E-pasts: rytis.riskus@dotnuvabaltic.lv

Mārketinga vadītājs

Viesturs Strauja

Tālrunis.: +371 27892300

E-pasts: viesturs.strauja@dotnuvabaltic.lv

Grāmatvedība

Tālrunis: +371 67512977

Lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības nodaļa

CASE IH traktortehnikas un kombain tehnikas

Kverneland augsnes apstrādes produktu menedžeris

Jānis Blumbergs

Tālrunis: +371 67512975, mob.tālr.: +371 27710894

E-pasts: janis.blumbergs@dotnuvabaltic.lv

CASE IH un Kverneland lopbarības sagatavošanas, un Einbock produktu grupas,

Kverneland minerālmēslu izklietētāju, un miglotāju produktu menedžeris

Raimonds Vilcāns

Tālrunis: +371 67512975, mob.tālr.:+371 25468587

E-pasts: raimonds.vilcans@dotnuvabaltic.lv

Lopkopības projektu vadītājs

Edgars Leimanis

Tālrunis: +371 67913161, mob.tālr.:+371 20281103

E-pasts: edgars.leimanis@dotnuvabaltic.lv

AFS navigāciju sistēmu produktu menedžeris/ inženieris

Raivis Kalniņš

Mob.tālr.: +371 25604362

E-pasts: raivis.kalnins@dotnuvabaltic.lv

Mazlietotas tehnikas tirdzniecības speciālists

Romans Rimars 

Tālrunis: +371 67512975, mob.tālr.:+ 371 20223117

E-pasts:romans.rimars@dotnuvabaltic.lv

Tehnikas tirdzniecība

Kurzemes reģiona projektu vadītājs

 

 

Māris Kiršentāls

Tālrunis: +371 20269339

E-pasts: maris.kirsentals@dotnuvabaltic.lv

Zemgales reģiona projektu vadītājs

Imants Baumanis

Tālrunis.: +371 20282099

E-pasts: imants.baumanis@dotnuvabaltic.lv

Vidzemes reģiona projektu vadītājs

Edgars Leimanis

Tālrunis: +371 67913161, mob.tālr.:+371 20281103

E-pasts: edgars.leimanis@dotnuvabaltic.lv

Latgales reģiona projektu vadītājs

Aivars Navenickis 

Tālrunis: +371 67913161, mob.tālr.: +371 28325513

E-pasts: aivars.navenickis@dotnuvabaltic.lv

 

Graudu pirmapstrādes iekārtu projektu vadītājs

Vladimirs Baks

Tālrunis: +371 26573518

E-pasts: vladimirs.baks@dotnuvabaltic.lv

Servisa nodaļa

Servisa pieņemšana

Mob.tālr.: +371 20269333

E-pasts: serviss@dotnuvabaltic.lv

Darba organizācijas inženieris

Rihards Verbickis

Mob.tālr.: +371 20269333

E-pasts. rihards.verbickis@dotnuvabaltic.lv

Servisa inženieris

Agris Kalniņš

Mob.tālr.: +371 27711201

E-pasts: agris.kalnins@dotnuvabaltic.lv

Garantijas speciālists

Raivis Bruzguls

Mob.tālr.: +371 20269335

E-pasts: raivis.bruzguls@dotnuvabaltic.lv

Servisa nodaļas vadītājs

Oļegs Rimars

Mob.tālr.: +371 29151681

E-pasts: olegs.rimars@dotnuvabaltic.lv

Rezerves daļas

Rezerves daļu nodaļas vadītājs/ CASE IH rezerves daļas

Aivars Gausiņš

Tālrunis: mob.tālr.: +371 20269334

E-pasts: aivars.gausins@dotnuvabaltic.lv

Rezerves daļu speciālisti

 

Ofisa mobīlais tālrunis: +371 29376307

Rezerves daļu specialisti filiālēs

Valmiera, Purva iela 21,

Andris Antons

Mob.tālr.: +37120260677

E-pasts: andris.antons@dotnuvabaltic.lv

 

Saldus, Kuldīgas iela 90, LV-3801

Inguss Laukgalis

Mob.tālr.: +371 28681194

E-pasts: inguss.laukgalis@dotnuvabaltic.lv

 

Jēkabpils, Neretas iela 82,, LV-5201

Ritvars Zariņš

Mob.tālr.: +371 26148386

E-pasts: ritvars.zarins@dotnuvabaltic.lv

 

Jautājiet mums

<Atpakaļ