KVERNELAND QUALIDISC PRO

Qualidisc Pro pieejams nelokāms ar platumu 2,5 līdz 4 m, lokāms – no 4 līdz 6 m, un piekabināms – no 4 līdz 7 m, un ir gatavs gan seklai, gan dziļai kultivēšanai. Qualidisc Pro rāda lielisku veiktspēju arī ar lielu palieku daudzumu (salmi, starpposmu zaļbarības kultūras utt.), to nodrošina 600 mm diski. Qualidisc Pro pārliecina ar labu iespiešanos, dziļu kultivēšanu un lielisku griešanas kvalitāti, augstu izstrādi, vienkāršu pielāgošanu un minimālām apkopes izmaksām.

KVERNELAND QUALIDISC PRO

Lai paturētu optimālu griešanas kvalitāti un varētu disku lietot pēc iespējas ilgāk, Qualidisc Pro ir aprīkots ar sānu pielāgošanas opciju, kas ļauj pozicionēt iedalījumus pareizi, kad disku diametrs samazinās. Līdz ar to griešanas kvalitāte tiek saglabāta, lai kāds arī būtu disku diametrs.

KVERNELAND QUALIDISC PRO

Īpaša balsteņa aizsardzība sānos, ko sniedz speciālas blīves ar 5 blīvējumu riņķiem un locījuma vieta, kas pasargā gultņus. Katrs balstenis leņķī ir aprīkots ar lielu divkāršu lodīšu gultni un 35 mm asi, kam nav nepieciešama apkope. Šis augstās kvalitātes gultnis spēj izturēt smagu radiālo slodzi un aksiālo slodzi.

Qualidisc Pro ir izteikti stingrs, ar pastiprinātu darbvārpstas balstu un rāmja izmēru 100 x 100 x 8 mm. To var aprīkot arī ar smagākajiem veltņiem. Veltņa kronšteini piestiprināti rāmja priekšējam stienim, lai svars tiktu labāk pārnests arī lielākā braukšanas ātrumā. Piekabināmā modeļa priekšējie gabarītu riteņi sniedz lielisku stabilitāti un labi pielāgojas zemes kontūrai. Starp disku sekcijām ir 900 mm, tāpēc Qualidisc vajadzīga tikai neliela celšanas kapacitāte. Rāmim var piestiprināt visus Kverneland veltņus, kā arī integrētās rindsējmašīnas.

Finansējums lauksaimniecības tehnikai

CNH Finansējums - CNH Capital

10% Pirmā iemaksa no 10%

60 Finansēšanas termiņš līdz 60 mēnešiem, jauniem kombainiem līdz pat 10 gadiem

1.39% Procentu likme no 1.39%

Uzrakstiet pieprasījumu speciālistam
Saņemiet speciālista konsultāciju
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu