MacDon Draper hederi kombainiem

Draper D1 un FD1 sērijas hederu veiktspēja

FM100 Float Module

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
MacDon Draper hederi kombainiem

ACTIVE FLOAT SYSTEM


MacDon Active Float System nekavējoties reaģē uz mainīgajiem augsnes apstākļiem. Hederis nodrošina ražas novākšanu maksimāli tuvu augsnei, nestumjot augsni. Divi vīto atsperu komplekti uz FM100 Float Module atbalsta līdz pat 97 % no hedera svara. Tūlītējā sagāzuma reakcija neatkarīgi no kombaina slīpās kameras veida nodrošina 4,8 grādu sānu sagāzumu un 178 mm (7”) vertikālo sagāzumu. MacDon Active Float System nodrošina hederu darbību maksimāli tuvu zemei, lai ražas novākšana notiktu vienmērīgi un lauks pēc tam būtu tīrs.


KOMBAINU SAVIETOJAMĪBA
Pateicoties modelim FM100, MacDon Draper hederi ir veidoti tā, lai būtu saderīgi ar visu lielāko zīmolu kombainu ražotājiem un viegli montējami. Vairāku zīmolu savietojamība nozīmē to, ka jūsu tehnika darbosies efektīvi, līdz pienāks laiks nomainīt hederi.
 

MacDon Draper hederi kombainiem

ACTIVE CROP FLOW


Parastā gliemežtransportiera platformas nomaiņa ar MacDon Draper hederi palielinās novāktās ražas apjomus. MacDon Active Crop Flow vispirms rūpīgi novieto labību uz sānu konveijera lentēm un strauji virza to uz padeves lenti, kur tā tiek pārvietota uz kombaina slīpo kameru. Labības novākšana ar vārpām pa priekšu veicina kombaina maksimālo efektivitāti, ietaupot degvielu, uzlabojot kulšanu, nodrošinot labāku salmu sadalījumu un ražas novākšanu bez zudumiem. Tā kā šī ražas novākšanas metode ir efektīvāka mitros apstākļos, varat sākt darbu agrāk un turpināt vēl vēlāk vakarā.
 

MacDon Draper hederi kombainiem

OPTIMIZĒTA PADEVE NOPIETNAI KAPACITĀTEI


FM100 padeves gliemežtransportieris ir konstruēts tā, lai palielinātu novāktās ražas apjomu. Pielāgojami pirkstu darbības laika iestatījumi un garš (154 mm (6 ")) pirkstu pagarinājums spēj padot lielu ražas daudzumu. Labības platumu padevē var pielāgot tā, lai tas atbilstu konkrētam kombaina slīpās kameras izmēram. 
 

MacDon Draper hederi kombainiem

LIELISKA TĪTAVU VEIKTSPĒJA


Atšķirībā no citiem hederiem mūsu lieljaudas tītavu kustība paceļ un viegli novieto labību uz lentēm. Tītavām ir unikālas formas izcilnis, kas ļauj zariem nokļūt zem novietotās ražas un noguldīt to pirms nopļaušanas. Kopā ar hedera slīpuma kontroli ,izkapts leņķa attiecībā pret zemi maiņu no kabīnes un tītavu iestatīšanu uz priekšu un aizmuguri, mūsu hederi var samazināt vai pilnībā novērst vajadzību pēc labības pacēlājiem.
 

MacDon Draper hederi kombainiem

VAIRĀKU LABĪBAS VEIDU SAVĀKŠANAS RISINĀJUMS


MacDon D1 un FD1 sērijas hederi ir īsti multi-kultūru hederi, ar kuru palīdzību var novākt
graudaugus, rapsi, pupas – gandrīz jebkuru kultūru jebkādā stāvoklī. FD1 FlexDraper® ar vienkāršu sviras kustību var viegli pārslēgt no elastīga rāmja uz cietu, nodrošinot maksimālu elastību pārejas laikā no viena labības veida uz citu. Jebkura labība jebkādos apstākļos, MacDon Drapers ir jūsu kombaina vislabākais veiktspējas uzlabojums.
 

MacDon Draper hederi kombainiem

Automātiska hedera augstuma kontrole operatoram, nepametot savu sēdekli, ļauj izvēlēties spiedienu uz zemes, pļaušanas augstumu un hedera slīpumu. Ja to izmanto kopā ar atbalsta riteņiem, tas ļauj samazināt automātiskā pļaušanas augstumu 30–560 mm (1–22 ").

MacDon Draper hederi kombainiem

KONSEKVENTI PRECĪZS PĻĀVUMS


MacDon patentētais C formas zemā profila izkapts dizains ļauj veikt zemes līmeņa pļaušanu ar labiem rezultātiem. Griešanas sistēma, kas aprīkota ar paaugstinātas izturības izkapts piedziņu un izkapts leņķa attiecībā pret zemi kontroli no kabīnes, ļauj pielāgoties jebkuriem ražas novākšanas apstākļiem. Mūsu īpaši gludā, pret zemi vērstā izkapts palīdz mūsu hederiem slīdēt gar zemi tā, lai nodrošinātu vienmērīgu pļaušanu.
 

MacDon Draper hederi kombainiem

PILNA PLATUMA HEDERIS AR AUGŠĒJO GLIEMEŽTRANSPORTIERI


Hedri ir iespējams aprīkot ar augšējo gliemežtransportieri , kas darbojas visā hedera platumā, tā izmēri – no 7,6 m (25 ') līdz 12,2 m (40'). Augšējais gliemežtransportieris palīdz smagu, kuplu, liela apjoma labību, piemēram, rapsi un zirņus, novietot hedera vidū vienmērīgai labības novākšanai. 
 

Draper nākamā līmeņa veiktspēja
Vairums kombainu hederu darbojas labi perfektos apstākļos, bet kad jums pēdējo reizi bija perfekti apstākļi ražas novākšanai? MacDon FlexDraper® un Draper hederi ir konstruēti, lai maksimāli palielinātu produktivitāti vissarežģītākajos ražas novākšanas apstākļos. Mūsu Active Float System, pateicoties tītavu veiktspējai, nodrošina hedera darbību maksimāli tuvu zemei. Pieejami līdz 13,7 m (45') izmēra MacDon hederi, turklāt tie ir tik izturīgi, ka ražas novākšanas process būs drošs jebkādos apstākļos un ar jebkuru kombainu.
 

D1 DRAPER HEDERA SPECIFIKĀCIJAS

Izmērs

25 '(7,6 m)

30 '(9,1 m)

35 '(10,7 m)

40 '(12,2 m)

45 '(13,7 m)

Svars* Viena izkapts piedziņa ar FM100

2830 kg (6240 mārciņas)

3270 kg (7210 mārciņas)

3490 kg (7695 mārciņas)

-

-

Svars* Divkārša izkapts piedziņa ar FM100

-

-

-

3706 kg (8170 mārciņas)

3837 kg (8460 mārciņas)

Izkapts: Tips / piedziņa / ātrums

Vienas vai dubultās piedziņas izkapts (atkarībā no izmēra un pielietojuma) / Hidrauliska, MacDon dizaina slēgtās Wobble Box(es) / vienas izkapts piedziņa no 1050 līdz 1400 apgr./min, dubultās izkapts  piedziņa no 1100 līdz 1700 apgr./min (ātrums mainās atkarībā no hedera lieluma, izkapts griešanās ātruma mazākos hederos vai dubulto izkaptu hederos)

Pieejamie aizsargu veidi

DHT (divreiz termiski apstrādātu), ar SM (lokšņu metāla, ar kaltu apakšējo aizsargu), ar F (ar kaltu augšdaļu un apakšdaļu)

Tītavas: Tips / Piedziņa / Ātrums / Zari

Pick-up tītavas, piecu vai sešu stieņu, divdaļīgs (dubultais) vai viens, ar izciļņu zaru vadību / hidraulisks / ātrums no 0 līdz 67 apgr. / min. (mainās atkarībā no kombaina modeļa) / HD plastmasa, 152 mm (6") atstatums, 279 mm (11") garums

Konveijers: Tips / Piedziņa / Ātrums / Padeve

1057 mm (41,6 ") platas, 680,4 g (24 unces) ar gumiju noklātas lentes, ar apgriežamu divkāršu V veida virzītāju, integrēts blīvējums priekšējā malā / ātrums no 0 līdz 194 m / min (no 0 līdz 636 pēdām / min) / mehāniska pārbīde, atvēruma platums no 1539 mm (60,6 ") līdz 1948 mm (76,7")

Papildus uzstādāmās opcijas

Augšējais gliemežtransportieris, stabilizācijas riteņi un citi īpaši komplekti

* Visi uzskaitītie svari ir aptuveni un atšķiras atkarībā no hedera konfigurācijas.

Svars ietver FM100 Float Module. FM100 Float Module sver apmēram 1089 kg (2400 mārciņas); šis skaitlis atšķiras atkarībā no kombaina modeļa.

 

FD1 FLEXDRAPER® SPECIFIKĀCIJAS

Izmērs

30 '(9,1 m)

35 '(10,7 m)

40 '(12,2 m)

45 '(13,7 m)

Svars* Vienas izkapts piedziņa ar FM100

3384 kg (7460 mārciņas)

3520 kg (7760 mārciņas)

3733 kg (8230 mārciņas)

-

Svars* Dubultās izkapts piedziņa ar FM100

-

 

3797 kg (8370 mārciņas)

3992 kg (8800 mārciņas)

Izkapts: Tips / Piedziņa / Ātrums / Aizsargi

Vienas vai dubultās izkapts piedziņa / hidraulisks, MacDon dizaina Wobble Box (-es) / no 1050 līdz 1400 apgr./min, mainās atkarībā no hedera lieluma / DHT (dubulti termiski apstrādāts), stiprs, dubļu izturīgs profils

Tītavas: Tips / Piedziņa / Ātrums / Pirksti

Pick-up tītavas, divdaļīgas (divkāršs), flip-over dizains, ar izciļņu zaru vadību / Hidraulisks / Kombains no 0 līdz 67 apgr./min. (Mainās atkarībā no kombaina modeļa) / 279 mm (11”) garums, nodiluma izturīga HD plastmasa, 102 mm (4”) atstatums

Konveijers: Tips / piedziņa / ātrums

1057 mm (41,6“) platas, abpusējas 680,4 g (24 unces) ar gumiju noklātas lentes, divkāršs V veida virzītājs, integrēts blīvējums priekšējā malā / hidraulisks / no 0 līdz 194 m / min (no 0 līdz 636 pēdām / min) (atkarībā no kombaina modeļa)

Standarta aprīkojums

Adapteri lielākajai daļai pašreizējo kombainu modeļu, hidraulisks regulējamas tītavas, hidrauliska hedera kopēšana, automātisks hedera augstums ar hedera leņķa un zemes spiediena indikatoriem

Laukā uzstādāmās opcijas

Augšējais gliemežtransportieris, stabilizācijas riteņi un citi īpaši komplekti

* Visi uzskaitītie svari ir aptuveni un atšķiras atkarībā no hedera konfigurācijas.

Svars ietver FM100 Float Module. FM100 Float Module sver apmēram 1089 kg (2400 mārciņas); šis skaitlis atšķiras atkarībā no kombaina modeļa.

Finansējums lauksaimniecības tehnikai

CNH Finansējums - CNH Capital

 

Uzrakstiet pieprasījumu speciālistam
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu