Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor Vanguard

Precīzā lauksaimniecība un novirzes samazināšana ir divi svarīgi jautājumi, kad runa ir par ilgtspējīgiem un videi draudzīgiem lauksaimniecības risinājumiem.

Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor Vanguard

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor Vanguard

„HighTechAirPlus”
Labākais pārklājums, ilgāks darba laiks un visaugstākais ērtības līmenis ar „HighTechAirPlus”. Mainīgi (laik)apstākļi, pareizais ķimikāliju daudzums, mazāks iespēju periods: izaicinājumi, kam varat stāties pretī, izmantojot sistēmu „HighTechAirPlus”. „HighTechAirPlus” apvieno tradicionālo miglošanu, gaisa palīdzību un maisīšanu sprauslu turētājos. Ideālā kombinācija, lai izveidotu nemainīgu un viegli iestatāmu pilienu izmēru, ko no kabīnes var pielāgot mainīgiem apstākļiem.

Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor Vanguard

„StabiloPlus”
Stabila šasija ir neaizstājams elements,
lai nodrošinātu, ka katrs piliens nonāk pareizajā vietā. „Agrifac” unikālā un patentētā „StabiloPlus” šasija garantē vienmērīgu braukšanu, novērš smidzināšanas strēles šūpošanos, nodrošina vienmērīgu ķīmisko vielu izkliedi un vienmērīgu svara sadalījumu pa visiem četriem riteņiem, lai samazinātu spiedienu uz zemi.
 

Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor Vanguard

Strēle „J-boom” 
Nepārtraukti sarūkošās iespējas palielina plūsmas tilpuma un kvalitātes nozīmi. Īpaši svarīgas kļūst platākas strēles un lielāks darba ātrums ar stabilu strēli. Apaļā,
stabilā un robustā strēle „J-boom” nodrošina kvalitāti, stabilitāti un ilgu kalpošanas mūžu, un tās darba platums ir no 24 metriem.
 

Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor Vanguard

„StrictHeightPlus”
Izmantojot „StrictHeightPlus”, „BalancePlus” un mainīgā ģeometrija darbojas kopā, lai nodrošinātu, ka strēle brīvi karājas jebkādos apstākļos. Strēle pārvietojas brīvi, un mašīnas kustības netiek pārnestas uz strēli. Četri sensori ar plašu skata leņķi, kas novietoti uz strēles, nosūta mašīnām uzticamu un precīzu kultūras mērījumu.
 

Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor Vanguard

„StrictSprayPlus”
„StrictSprayPlus” dod jums pārliecību, ka vajadzīgais šķidruma daudzums tiek izsmidzināts pareizajā vietā. Ar „StrictSprayPlus” strēles sekcijām ir tikai viena sprausla, ir 100 % pagriezienu
kompensācija un nemainīgs smidzināšanas spiediens neatkarīgi no ātruma.
 

Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor Vanguard

„GreenFlowPlus ”
„GreenFlowPlus” ir sūkņu sistēma, kas garantē optimālu
ūdens un ķimikāliju izmantošanu. Kompaktā sūkņu sistēma izsmidzina 99,99 % miglošanas šķidruma, un nemainīgais smidzināšanas spiediens nodrošina, ka vienmēr tiek izsmidzināts pareizais daudzums. Turklāt pilnā strēles cirkulācija nodrošina, ka neveidojas nogulumi un trijstūrveida izsmidzināšanas laukumi. Izsmidzināšanas ātrums vienmēr būs nemainīgs, pat strauji mainoties izsmidzināšanas platumam. Pēc izsmidzināšanas tvertnē nepaliek šķidrums. Arī „GreenFlowPlus” sistēmas tīrīšana ir ļoti vienkārša un videi draudzīga.
 

Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor Vanguard

„Clearance”
„Clearance” nodrošina vislabāko aizsardzību augstākajām kultūrām. Piemēram, saulespuķes un kukurūzu bieži nepieciešams miglot vēlākā
attīstības stadijā. „Condor Clearance” ir 200 centimetru klīrenss. Ar šo mašīnu jūs varat nomiglot pat visaugstākās kultūras.
 

Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor Vanguard

„EcoTronicPlus”
Lietotājam draudzīgākā un vislabāk novērtētā
vadības sistēma sniedz lietotājiem visu nepieciešamo informāciju miglošanas laikā. „EcoTronicPlus” nodrošina arī to, ka lielākā daļa funkciju tiek izpildītas automātiski. Vissvarīgākie mašīnu procesi un rādītāji ir ērti pārskatāmi. Īsāk sakot, optimāla vadība un intuitīva darbība ar „EcoTronicPlus”. Izcili vienkārši!
 

Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor Vanguard

„Condor Connected”
Tā kā jaunajām „Condor”* paaudzēm ir tiešs savienojums ar internetu, ir iespējams gūt pilnīgu ieskatu jūsu mašīnas darbībā. „My Agrifac” piedāvā platformu, kas sniedz detalizētu informāciju par visu jūsu mašīnas un ar to saistīto dokumentāciju tiešsaistē, kā arī tad, ja esat bezsaistē. Tiklīdz jūsu mašīna darbojas, varat tai sekot līdzi, izmantojot „My Agrifac”.


„My Agrifac” piedāvā dažādas iespējas, tostarp uzņēmējdarbības optimizāciju, veicot jūsu mašīnas profilaktisko un paredzamo apkopi. Ja profilaktiskā apkope, kuras pamatā ir fiksēti grafiki, kas pielāgoti konkrētai situācijai, nodrošina optimālu plānošanu, tad paredzamā apkope sniedz gudras prognozes, kuru pamatā ir darbības un lietojuma modeļu atpazīšana
 

„HighTechAirPlus”   - Pilienu maiņas tehnoloģija neatkarīgi no braukšanas ātruma

„StrictSprayPlus” – Smidzinātāju pulsācijas tehnoloģija

„DynamicDosePlus” - Smidzinātāju individuālas normas nodrošinšanas

„AirFlowPlus”  - Piespiedu gaisa plūsmas sistēma

„AiCPlus” – Kameru sistēma ar mākslīgo intelektu

„StabiloPlus”   -  Unikāla šasija

„StrictHeightPlus”  - Smidzināšanas stieņa unikāla uzkare un vadība

„J-boom”   - Robustais smidzināšanas stienis

„GreenFlowPlus ” smidzinātāja vārstu un recirkulācijas sistēma

„My Agrifac” – Smidzinātāja online viedpalīgs 
 

Finansējums lauksaimniecības tehnikai

CNH Finansējums - CNH Capital

 

Uzrakstiet pieprasījumu speciālistam
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu