Piekabināmie miglotāji Kverneland iXtrack T3

IXtrack T3 piekabināmais miglotājs ir izstrādāts, koncentrējoties uz īsu, zemu un kompaktu dizainu, apvienojumā ar gudru elektroniku un ērtu lietošanu. IXtrack T3 miglotājiem tilpums ir 2600 un 3200 litri.

Saņemiet speciālista konsultāciju?

 1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
 2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Piekabināmie miglotāji Kverneland iXtrack T3
 • IsoMatch Grip vadības sistēmas kopā ar IsoMatch Tellus PRO, IsoMatch Tellus GO vai ar jebkuru citu ISOBUS termināli
 • Xclean Comfort – iXclean Pro
 • Studijas skats
 • Precīza miglošana
 • iXclean un iXflow–E
 • Pilnībā integrēta koncepcija
 • Vadības sistēma
   
Piekabināmie miglotāji Kverneland iXtrack T3

iM FARMING

Gudra, efektīva un viegla lauksaimniecība

ISOBUS

 • Lemjot, kādu aprīkojumu iegādāties, mūsdienu plašajā tirgus piedāvājumā ne vienmēr var viegli atrast optimālo risinājumu. Tehnoloģijas strauji attīstās, traktori un agregāti arvien vairāk tiek aprīkoti ar augsto tehnoloģiju elektroniku. Mēs saprotam šo sarežģītību un esam apņēmušies nodrošināt jums vienkāršus lauksaimniecības risinājumus. Tādēļ šie izmaksu ziņā efektīvie ISOBUS universālie termināļi, IsoMatch Tellus PRO un IsoMatch Tellus GO +, ir paredzēti vieglai mašīnu vadībai un efektīvai lauksaimniecībai.

Vairāk par ISOBUS universālajiem termināliem: IsoMatch Universal Terminals / IsoMatch / iM FARMING / Kverneland brand Corporate site / Home – Kverneland Corporate
 

Piekabināmie miglotāji Kverneland iXtrack T3

IsoMatch Tellus PRO

Ar progresīvām aparatūras un programmatūras funkcijām IsoMatch Tellus PRO nodrošina traktora kabīnē esošai vadības sistēmai „viss vienā“ optimālus precīzas lauksaimniecības risinājumus.

IsoMatch Tellus PRO atrodas centrā starp visiem ISOBUS mašīnu savienojumiem, un ir paredzēta precīzai saimniecības vadībai. Tā piedāvā visu nepieciešamo, lai, izmantojot automātisko sadaļu kontroli un mainīgās padeves kontroli, iegūtu iespējami lielāku labumu no savām mašīnām un sējumiem, kā arī ietaupītu izmaksas par mēslojumu, ķimikālijām un sēklām Ar unikālo dubultā ekrāna funkciju tā sniedz iespēju pārskatīt un pārvaldīt divas mašīnas un divus procesus vienlaicīgi.

Vairāk par Tellus Pro: IsoMatch Tellus PRO / IsoMatch Universal Terminals / IsoMatch / iM FARMING / Kverneland brand Corporate site / Home – Kverneland Corporate

 

Piekabināmie miglotāji Kverneland iXtrack T3

IsoMatch Tellus GO +

Viegls darbs. Esiet kontrolēts.

Tellus GO + ir īpaši izstrādāts ērtai mašīnas vadībai. Lauksaimnieks kontrolē mašīnu tieši tā, kā to vēlas. Viegli iestatiet mašīnu ar izvēlnes taustiņiem 7 collu skārienekrānā. Ar taustiņu un pārslēdzēju palīdzību tiek panākta mašīnas optimāla vadība braukšanas laikā. Vēl nekad nav bijis tik viegli vadīt miglotāju.

Tas var būt jūsu pirmais solis precīzās lauksaimniecības virzienā.
IsoMatch Tellus GO + ļauj viegli vadīt no traktora kabīnes jebkuru ISOBUS agregātu. IsoMatch GEOCONTROL ļauj iegūt lielāku ražu, zemākas izmaksas, kā arī bez piepūles paveikt savu darbu. Šī licences atslēga ir sadalīta divās daļās: Section Control un Variable Rate Control, ir pieejama IsoMatch veikalā. Tagad jūs varat iegādāties nepieciešamo funkciju.

Vairāk par IsoMatch Tellus GO +: IsoMatch Tellus GO+ / IsoMatch Universal Terminals / IsoMatch / iM FARMING / Kverneland brand Corporate site / Home – Kverneland Corporate
 

Piekabināmie miglotāji Kverneland iXtrack T3

IsoMatch GEOCONTROL

IsoMatch GEOCONTROL ir papildu programmatūra IsoMatch Tellus un IsoMatch Tellus GO + sistēmās, kas palīdz vadīt visas ar ISOBUS saderīgās Kverneland Group mašīnas, piemēram, miglotājus un izkliedētājus! Savienojumā ar GPS uztvērēju tiek iegūts viss nepieciešamais vieglai, viedai un efektīvai lauksaimniecībai.

Automātiska sekciju ieslēgšanās un izslēgšanās lauka galos, gar robežām un jau apstrādātās zonās, lai samazinātu pārklāšanos.
Mainīga ātruma vadība: automātiski koriģē ierīces darba ātrumu atkarībā no ievadītās informācijas par lauku.
Dokumentācija: saglabā visus operatīvos darba datus un lauku kartes apmaiņai caur USB pieslēgvietu, visu integrē lauksaimniecības pārvaldības informācijas sistēmā.
Manuālā vadība: ieteicamais braukšanas stāvoklis, izmantojot ceļa līnijas laukā un lauka galos.

Piekabināmie miglotāji Kverneland iXtrack T3

HSS miglošanas sija

HSS miglošanas sija ir paredzēts profesionālai lietošanai. Trīsstūrveida konstrukcija nodrošina lielisku nerūsējošā tērauda miglošanas līniju, sprauslu un uzgaļu turētāju integrāciju un optimālu cauruļu novirzi uz labi aizsargātām miglotāja daļām. Maināms darba platums no 18 līdz 40 metriem un dažāds sekciju garums ļauj izveidot tieši jums nepieciešamo smidzinātāju.

Piekabināmie miglotāji Kverneland iXtrack T3

HSA miglošanas sija

HSA miglošanas strēle nodrošina efektīvu aizsardzību apakšējā profila sprauslu turētājiem. Šis profils ir ne tikai viegli tīrāms, bet tam nav arī asu stūru, kuros šķidrie atlikumi var uzkrāties. Anodētā virsma pasargā no korozijas un skrāpējumiem.

Piekabināmie miglotāji Kverneland iXtrack T3

Kompakts un stabils 

Pateicoties patentētai tvertnes konstrukcijai, transportēšanas laikā HSA un HSS miglošanas strēles labi salokās. Tādēļ transportējamā miglotāja kopējais platums ir 2,55 m, bet augstums – mazāks par 4 m. Zemā smaguma centra dēļ šo miglotāju ir ērti transportēt jebkādos apstākļos.

Piekabināmie miglotāji Kverneland iXtrack T3

Instrumentu kaste

Kreisajā pusē, aiz durvīm, atrodas instrumentu kaste, kurā varat uzglabāt miglotājam nepieciešamos drošības un tīrīšanas līdzekļus un instrumentus. Ja nepieciešams, labajā pusē varat izvēlēties vēl vienu papildu kasti. 

Viegli piekļuve filtriem 
Caurspīdīgā filtra dēļ tas nav jānoņem, lai redzētu vai filtrs ir netīrs. 
Lai nenosmērētu rokas ar ķimikālijām, apakšējā daļā esošais vārsts ļauj iztukšot filtra saturu pirms filtra noņemšanas. Pašattīrīšanās spiediena filtru no aizsērēšanas pasargā nepārtrauktā plūsmu, tādēļ filtra siets paliek tīrs. Neizšķīdušās daļiņas tiek atgrieztas tvertnē, līdz tās pilnībā izšķīst.

Piekabināmie miglotāji Kverneland iXtrack T3

Viegla piekabināšana 

Atkarībā no piekabināšanas vietas traktoram, iXtrack T3 un T4 jūgstieņus ir viegli apmainīt no augšējā uz apakšējo un otrādi. IXtrack T6 miglotāju var izmantot ar apakšējo sakabi.

Jaunās paaudzes stūres sistēma
Pateicoties savai asij, iXtrack T produkti nodrošina maksimālu komfortu un stabilitāti braukšanas laikā vis dažādos apstākļos. Ass platumu var mainīt no 1,50 m (iXtrack T3/T4) vai 1,80 m (iXtrack T6) līdz 2,25 m. Tas nodrošina maksimālu vadību asā pagriezienā. Dubļu aizsargi pilnībā aizsargā sprauslas pat līkumos. Mazas, šauras, bet augstas riepas maz bojā augsni un ir lieliski piemērotas labības darbiem.
 

Piekabināmie miglotāji Kverneland iXtrack T3T sērijas ražojumi no pārējiem izceļas ar centrālo rāmi, kas izgatavots no ļoti stingra, mazleģēta tērauda. Tieši šīs īpašības dēļ miglotāja rāmis ir elastīgs, izturīgs, ilgmūžīgs un var izturēt jebkādus pārbaudījumus un ātrumus laukā. Šis rāmis izceļas ar izcilām īpašībām arī tādēļ. ka ir sastiprināts ar kniedēm, nevis metināts.

Tvertnes tilpums

2600 litri

3200 litri

Miglotāja sijas

HSA 21 – 24 m / HSS 18 – 30 m

Sakabe

Augšējais/apakšējais (universāls)

Riteņu ass

Regulējama, 1,50 – 2,25 m

Sūkņi

Pēc izvēles, 200 – 400 – 520 l/min.

Tīra ūdens tvertne

340 litri

Vadības sistēmas

IsoMatch Grip kopā ar IsoMatch Tellus PRO, IsoMatch Tellus GO vai ar jebkuru citu ISOBUS termināli

 iXclean

iXclean Comfort – iXclean Pro

Piekabināmie miglotāji Kverneland iXtrack T3 video
Finansējums lauksaimniecības tehnikai

CNH Finansējums - CNH Capital

 

Uzrakstiet pieprasījumu speciālistam
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu