SALMU SMALCINĀTĀJI KVERNELAND KVERNELAND 853 PRO-856 PRO

Ķīpu/ruļļu smalcinātāju Pro sērija piedāvā spēcīgu jaunu opciju pakotni, piemēram, jauna dizaina spararatu, jaunu 3 pakāpju grozāmu tekni, patentētu padeves kontroles sistēmu un attālinātu papildu ķīpas un ķēdes vadību. Pievienota arī veltņa padeves kontroles sistēma (DFCS) modelim 853 Pro.

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
SALMU SMALCINĀTĀJI KVERNELAND KVERNELAND 853 PRO-856 PRO

Darbība bez aizsprostojumiem 


Veltņa padeves kontroles sistēma (DFCS)

Vadības terminālis

Padeves laikā DFCS ir iedarbināts, kas nozīmē, ka ķemme ir pazeminātā pozīcijā. Tas nodrošina, ka sākuma procesā ar brīviem materiāliem spararata bloķēšanās ir samazināta. Kad spararata ātrums    ir pietiekams, jāpiespiež tikai poga, un DFCS „pirksti“ tiks pakāpeniski atvienoti un atvērsies pilnīgai plūsmai caur spararatu. Progresīvā pirkstu atlaišana sniedz daudz maigāku sākumu, kas pasargā mašīnu un samazina bloķēšanās risku. Uzticama un vienkārša sistēma ar minimālām apkopes prasībām!
 

SALMU SMALCINĀTĀJI KVERNELAND KVERNELAND 853 PRO-856 PRO

Mašīna ir īpaši radīta salmu, siena un skābbarības sadalīšanai. Tas ir elastīgs un efektīvs risinājums pakaišu un barības ieguvei, kad strādājat ar pakaišu salmiem, sienu vai skābbarību un apvienotu skābbarību.

Vadības pults ir viegli apgūstams terminālis, kas ir funkcionāls un vienkāršs. Vadības pults sniedz pilnīgu kontroli pār visām funkcijām no traktora kabīnes. Pro modeļiem standarta aprīkojums ietver pulti grīdas konveijeram un papildu ķīpas/ruļļa uzņemšanai.

Iespēju pasaule!

Kverneland asmeņu smalcinātāju klāsts ir radīts, lai piedāvātu elastību, kas nepieciešama, lai samazinātu izmaksas par pakaišu ieguvi, barību un darbaspēku. Kverneland 852 ir salmu speciālists pakaišu ieguvei, Kverneland 853, 856 un 864 piedāvā elastīgus risinājumus pakaišu un barības ieguvei, strādājot ar sienu ķīpās, ruļļos, salmiem vai skābbarību. Modeļu kapacitāte ir 2, 3, 4,2 un 6 m³, uzkarināmo un piekabināmo versiju izvēle nozīmē, ka ir atrodams modelis jebkurām prasībām. Turklāt ar divām dažādām izlādes teknes opcijām Kverneland 850 un 860 sērijas sniedz visu nepieciešamo elastību.
 

Tlpums, m3 Aizpūšanas attālums, m Pašmasa, kg Garums, mm Platums, mm

Nepieciešamā traktora jauda, ZS

Kverneland 853 3 15 - 18 1690 3800 2310 48 - 65
Kverneland  856 6 15 - 18 2200 4925 2340 56 - 75
Finansējums lauksaimniecības tehnikai

CNH Finansējums - CNH Capital

 

Uzrakstiet pieprasījumu speciālistam
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu