Universāla sējmašīna U-Drill

„Kverneland Accord“ – „Kverneland Group“ sēšanas tehnoloģiju speciālisti piedāvā jaunu sējmašīnu „u–drill“. Tā ir uzticama sējmašīna, kas paredzēta ierastiem sēšanas un mulcēšanas darbiem lielās platībās. Lieliski piemērota lauksaimniekiem, kas ik gadus apstrādā no 200 līdz 500 hektāra platības. Lieliski apdomāta dizaina jaunajā sējmašīnā „u-drill“ saskaņota liela produktivitāte un operatora ērtības, lai tiktu sasniegti labi konsekventi darba rezultāti pat strādājot lielākā ātrumā! Noslēpums slēpjas modulārajā konstrukcijā un ideāli saplānotos darba etapos.

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Universāla sējmašīna U-Drill

„U-DRILL“ DRAUDZĪGS OPERATORAM 
Visus svarīgos iestatījumus iespējams izmainīt galvenajā darbavietā, nospiežot pogu. Lemeša dziļums ērti regulējams no kabīnes, kalibrēšana tiek sākta, nospiežot mērīšanas ierīces pogu, savukārt automātiskā lauka malas pārvaldes sistēmā lietojama tikai ar vienu hidraulisko vārstuli.

Universāla sējmašīna U-Drill

„U-drill“ pilnībā saskaņojams ar ISOBUS, tādēļ autovadītājs var jebkurā laikā uzzināt darba parametrus, aplūkojot ekrānu. Vēl viena priekšrocība – liela, pat 4350 l tilpuma sēklu kaste un divas viegli sasniedzamas dozēšanas ierīces. Papildus izvēloties „GEOcontrol“, iespējamos regulēt darba parametrus un apstrādāšanas laukus. Lauksaimnieks visu uzmanību var veltīt braukšanai pa lauku.

Universāla sējmašīna U-Drill

LABI REZULTĀTI, STRĀDĀJOT SMILTĪS, AUGLĪGĀ AUGSNĒ UN MĀLA ZEMĒ
Ērta iekārtas izvēle, apmaināmas detaļas un viegla, bet izturīga konstrukcija sniedz iespēju strādāt ar „u-drill“ dažādās augsnēs. Tiecoties sasniegt vienreizējus rezultātus, strādājot jebkādā augsnē, „Kverneland“ rekomendē izmantot „u-drill“ ar priekšējie balsta riteņiem. „Kverneland“ piedāvā līdz 6 g. darba platības „u-drill“ sējmašīnas. 

VIENĀDA SĒŠANAS VIRSMA VISĀ LAUKĀ
Nevainojamas augsnes sagatavošana sēšanai, izlīdzināšana un blīvuma izveidošana, sēklu sēšana un saspiešana iespējama vienlaicīgi. Tas ļauj ietaupīt laiku! Precīza sēklu sadalīšana un vienāds iesēšanas dziļums nodrošina vienmērīgu sadīgšanu. Šeit savu darbu veic „Kverneland“ komponenti, piemēram, „Qualidisc“ šauru disku sekcija, kas sagatavo lielisku un vienmērīgu sēklas gultni visā apstrādāšanas platībā. Sēšanas lemeši – tie ir gluži kā mašīnas sirds. Diezgan šaurie diski lieliski iekļaujas augsnē, tādēļ visu saspiešanas spēku (kas pielīdzināms 100 kg) var izmantot spiešanai ar saspiešanas riteņiem, savukārt tas ļauj taupīt degvielu!

Finansējums lauksaimniecības tehnikai

CNH Finansējums - CNH Capital

 

Uzrakstiet pieprasījumu speciālistam
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu