Vēsture

SIA „Dotnuva Baltic”( iepriekš SIA ''Dotnuvos Projektai'') ir lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības uzņēmums, kas ir dibināts 2010. gadā, un šobrīd uzņēmumā strādā 44 darbinieki. SIA „Dotnuva Baltic” mātes uzņēmumam UAB „Dotnuva Baltic” (Lietuva) ir jau vairāk kā 18 gadu darba pieredze, kā arī uzņēmums ietilpst AB „Linas Agro Group” koncernā, kas apvieno uzņēmumus, kuri atrodas gan Latvijā, gan Lietuvā, Igaunijā un Dānijā.

SIA „Dotnuva Baltic” darbības nozares:

  • lauksaimniecības tehnikas tirdzniecība; nodrošinām ar pārdotās tehnikas servisu un rezerves daļām,
  • graudu pirmapstrādes iekārtu tirdzniecība.

PIRMKLASĪGA TEHNIKA PROFESIONĀLAM SAIMNIEKAM

Uzņēmums sadarbojas ar labākajiem Rietumeiropas lauksaimniecības tehnikas ražotājiem, pārdodot jaunu un modernu tehniku. Mēs tirgojam tādus pasaulē pazīstamus un novērtētus lauksaimniecības tehnikas ražotājus kā:

CASE IH  (Austrija, Itālija, ASV), KVERNELAND (Norvēģija), GUSTROWER (Vācija), QUICKE (Zviedrija), SPEARHEAD (Dānija), EINBOCK (Austrija), SCHÄFFER (Vācija), CIMBRIA (Dānija), KONGSKILDE (Dānija), AGRIFAC (Anglija).

Rezerves daļas

Mūsu uzņēmuma apmācītais un kompetentais personāls vienmēr spēs Jums palīdzēt atrast pareizo risinājumu rezerves daļu iegādē, jo nodrošinām visas pārdotās tehnikas un iekārtu rezerves daļas. Rūpējoties par visiem klientiem un to tehnikas vienībām, nodrošinām rezerves daļas gan jaunām, gan no ražošanas izņemtām preču grupām. 

Graudu pirmapstrādes iekārtas

 

Piedāvājam dažādu izmēru graudu tīrīšanas, žāvēšanas un uzglabāšanas iekārtas. Sniedzam konsultācijas, garantijas un pēcgarantijas servisu. Mūsu uzņēmuma mērķis ir būt labākajiem savā nozarē, ko nosaka tehnikas augstā kvalitāte, mobilā servisa nodrošinājums visas Latvijas teritorijā un arī profesionāli darbinieki.

<Atpakaļ