Finansējums

Labākais risinājums lauksaimniecības attīstībai

Lai nodrošinātu saimniecības konkurētspēju, lētāk izaudzētu labu ražu un gūtu peļņu, saimniekam pastāvīgi ir nepieciešams sekot līdzi nozares attīstībai un investēt modernā lauksaimniecības tehnikā. Dotnuvos projektai ir par lauksaimniecības attīstību, tādēļ, ja ir nepieciešams iegādāties tehniku, mēs palīdzēsim piemeklēt piemērotāko risinājumu kas atbilstu Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

 

     CNH finansējums visiem CASE IH traktoriem

 

 

 

     CNH finansējums visiem CASE IH AF kombainiem

 

 

 

     Nordea Finance lauksaimniecības tehnikas finansējums

 

 

 

     Pohjola Finance lauksaimniecības tehnikas finansējums

 

 

 
 
 
 
 

 

     Swedbank lauksaimniecības tehnikas finansējums

 
 
Norēķināšanās ar graudiem Dotnuvos projektai piedāvā vairākus veidus, kā norēķināties par precēm:

Jūs savus graudus nodat mūsu uzticamam uzpircējam, un veicot savstarpējus norēķinus, tiek atbalstīta tehnikas vai sēklu iegāde no Dotnuvos projektai.

Atliktais maksājums

Atliktais maksājums Jums dod iespēju par saņemtajām precēm un pakalpojumiem norēķināties pēc abpusēji saskaņota maksājuma grafika ar Dotnuvos projektai.

Līzings

Lauksaimniecības tehnikas līzings Jums sniedz iespēju lietot modernu un ekonomisku lauksaimniecības tehniku, neieguldot lielus naudas līdzekļus. Līzinga sabiedrība nopērk Jūsu izvēlētu tehniku un nodod to Jūsu lietošanā uz izvēlētu laika periodu (no 1 līdz 5 gadiem). Jūs izvēlieties Jums piemērotāko maksājuma grafiku, bet Dotnuvos projektai parūpēsies par dokumentācijas sakārtošanu un izdevīgu procentu likmi.

Operatīvais līzings

Operatīvais līzings ir salīdzināms ar ilgtermiņa nomu, tas ir izdevīgs risinājums tad, ja ir svarīgs pēc iespējas mazāks ikmēneša maksājums. Līzinga perioda laikā Jūs maksājat nomas maksu. Tas nozīmē, ka līzinga kompānija iegādājas Jūsu izvēlēto tehniku un nodod to Jūsu lietošanā līdz noteiktam termiņam. Beidzoties līguma periodam, Jūs varat tehniku izpirkt par tās atlikušo vērtību, atdot to mums atpakaļ un noformēt jaunu līzingu jaunākam tehnikas modelim vai pagarināt nomu.Dotnuvos projektai jau daudzus gadus piemēro dažādus finansēšanas modeļus, lai tie atbilstu katra klienta vēlmēm un iespējam. Lai precīzāk uzzinātu, kurš finansējuma variants ir tieši Jums vispiemērotākais, varat vērsties pie Dotnuvos projektai projektu vadītājiem – vienmēr ieteiksim kādā veidā ar labvēlīgākajiem nosacījumiem atrisināt finansēšanas jautājumus.

<Atpakaļ

Tehnikas tirdzniecības projektu vadītāji