EFEKTĪVĀKAIS RISINĀJUMS VISIEM TRAKTORIEM UN LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKAIMOTOREĻĻA NR. 115W40
Universāla motoreļļa atmosfēras un turbo kompresoru dzinējiem. Mazs eļļas patēriņš, lieliskas berzes mazināšanas īpašības. Tehniskais raksturojums: ACEA E5, API CH-4, CUMMINS CES 20072/20076/20077, MB 228.3, MS1121 ,SAE 15W-40.

UNIVERSĀLĀ EĻĻA HY-TRAN ULTRA
Universālā eļļa paredzēta jauniem vai jaudīgiem traktoriem. Tiek izmantota pārnesumu kārbās, hidrostatiskās sistēmās, "slapja" tipa bremzēs un tml. Atbilst CASEMS1209™ specifikācijai.

TRANSMISIJAS EĻĻA 135H 80W90 (85W140)
Īpašas izturības transmisijas eļļa reduktoriem koniskiem pārnesumiem, diferenciāļiem u. tml. Tehniskais raksturojums: API GL 5, MIL-L-2105 D, SAE 80W-90(140), ZF TE-ML 05A, MS1316.

HIDRAULISKĀ EĻĻA 46
Universāla hidrauliskā eļļa kombainu, zemes izstrādes un citu mašīnu hidrauliskajām sistēmām. Pasargā hidrauliskās sistēmas no nolietošanās, piemīt lieliskas antioksidanta īpašības. Tehniskais raksturojums: ISO VG46, DIN 51524 PART2, MS 1216.

UNIVERSĀLĀ EĻĻA NEXPLORE
Jauniem traktoriem paredzēta universālā eļļa. Tiek izmantota tradicionālajās Power-Shift, Shuttle-Shift transmisijās ar kopēju hidraulisko tilpni u. tml. Tehniskais raksturojums: MAT3525.

PLASTISKĀ SMĒRVIELA EP2 (400CC)
Universāla smērviela, kasetes lietošana atbilstoši mašīnas ražotāja ieteikumam. Lieliska smērviela ļoti noslogotiem mezgliem, temperatūras režīms līdz 160°C. Lieliska plasticitāte arī zemākās temperatūrās, augsta ūdens pretestība. Tehniskais raksturojums: NLGI2.

DZESĒŠANAS ŠĶIDRUMS PREMIUM
Koncentrēts dzesēšanas šķidrums, jāatšķaida ar ūdeni 1/1. Ar šādu attiecību tiek nodrošināta traktoru, lauksaimniecības un citu mašīnu dzinēju aizsardzība līdz -380C. Aizsargā dzesēšanas sistēmu no pārkaršanas, ķīmiski neiedarbojas uz sistēmas metāla, gumijas un plastmasas daļām. Tehniskais raksturojums: MS1710.

HIDRAULISKĀ BREMŽU EĻĻA LHM
Minerāleļļa ir zaļā krāsā, paredzēta bremžu un sajūgu sistēmām. Aizsargā sistēmu pret koroziju, saderīga ar dažādiem blīvslēgiem, ķīmiski stabila. Tehniskais raksturojums: ISO 7308.

Grupa Petronas ir pasaulē astotais lielākais starptautiskais naftas uzņēmums, dibināts 1912. gadā Turīnā, Itālijā. Uzņēmums ražo un piegādā tirgum augstākās kvalitātes smērvielas. Petronas izstrādājumu sortiments, no lauksaimniecības līdz pat zvejniecības nozarēm, atbilst pasaulē prasīgāko lietotāju vajadzībām. Bremžu un dzesēšanas sistēmu, automobiļu, motociklu, traktoru un kravas automobiļu, kā arī metālapstrādes un rūdīšanas eļļas. Pašlaik Petronas eļļa ir pasaules līderis lauksaimniecības sektorā.

Starptautiskais uzņēmums CASE IH ― līderis traktoru un lauksaimniecības mašīnu tirgū, par savu eļļas piegādātāju izvēlējās Petronas. Lai paildzinātu lauksaimniecības tehnikas kalpošanas laiku un uzlabotu atsevišķu mezglu nodilumizturību, Petronas eļļas ražotāji izveidoja jaunu prečzīmi Akcela, kas izceļas ar savu sortimentu.

Uzrakstiet pieprasījumu speciālistam
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu