Case IH traktoru un kombainu rezerves daļas

UZTICIES ORIĢINĀLAJĀM CASE IH REZERVES DAĻĀM
Vieni no būtiskākajiem CASE IH tehnikas rādītājiem - kvalitāte un drošība, lai nodrošinātu šos nosacījumus ir nepieciešams izmantot tikai originālās CASE IH rezerves daļas un remonta materiālus. Visas CASE IH rezerves daļas atbilst stingriem nosacījumiem un kvalitātes standartiem, tādējādi nodrošinot harmonisku saderību un drošu, ilgstošu tehnikas darbību.

 

AR ATBILDĪBU PAR PĀRDOTO
Mūsu uzņēmuma apmācītais un kompetentais personāls vienmēr spēs Jums palīdzēt atrast pareizo risinājumu rezerves daļu iegādē, jo nodrošinām visas pārdotās tehnikas un iekārtu rezerves daļas. Rūpējoties par visiem klientiem un to tehnikas vienībām, nodrošinām rezerves daļas gan jaunām, gan no ražošanas izņemtām preču grupām. Lauksaimniecībā katra minūte ir ļoti dārga, īpaši sezonas laikā, tādēļ, mūsu darbinieki sniegs Jums nepieciešamos pakalpojumus arī brīvdienās.

PLAŠS REZERVES DAĻU KLĀSTS NOLIKTAVĀ
Augsti vērtējot savu klientu laiku, noliktavas klāsts tiek regulāri papildināts un atjaunots vadoties pēc pieprasījuma un tehniskajiem jaunievedumiem, kuriem personāls rūpīgi seko līdzi. Šobrīd Latvijā ir viena rezerves daļu noliktava Piņķos ar plašu preču klāstu, kas var apmierināt klientu vajadzības. Gadījumā, ja nepieciešamā prece nav pieejama rezerves daļu noliktavā, mēs varam nodrošināt tās piegādi 24 stundu laikā.

BEZMAKSAS REZERVES DAĻU PIEGĀDE
Pasūtot rezerves daļas vai materiālus Dotnuva Baltic, mūsu loģistikas transports tos piegādās Jūsu saimniecībā, visā Latvijas teritorijā. Bezmaksas rezerves daļu piegāde tiek organizēta divas reizes nedēļā - otrdienās, apkalpojot Kurzemes/Zemgales reģionus un piektdienās, apkalpojot Latgales/Vidzemes reģionus.

PĒCAPMAKSA 
Domājot par klientu vēlmēm un vajadzībām, esam izstrādājuši pēcapmaksas sistēmu. Pēcapmaksas sistēma ir pieejama noslēdzot sadarbības līgumu.

Uzrakstiet pieprasījumu speciālistam

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu