Dotnuva Baltic sēklas turpmāk izplata SIA Linas Agro

10.05.2018

2017. gada 1. jūlijā SIA „Dotnuva Baltic” sēklu tirdzniecību Latvijā nodod uzņēmumam SIA „Linas Agro”.

Dotnuva Baltic sēklas turpmāk izplata SIA Linas Agro

SIA „Linas Agro” (Latvija) pārņem visu „Dotnuva Baltic” sēklu sortimentu un kļūst atbildīga gan par sēklu tirdzniecības stratēģijas attīstību un īstenošanu Latvijā, gan par visiem ar sēklu tirdzniecību saistītiem jautājumiem.

Savukārt SIA „Dotnuva Baltic” (Latvija) vēl vairāk koncentrēsies uz jaunas lauksaimniecības tehnikas un graudu iekārtu tirdzniecību, servisa efektivizēšanu un pakalpojumu attīstību.

Turpmāk par „Dotnuva Baltic” sēklu sortimenta tirdzniecību Baltijas valstīs būs atbildīgi šādi uzņēmumi: UAB „Dotnuva Baltic” Lietuvā, SIA „Linas Agro” Latvijā un AS „Dotnuva Baltic” Igaunijā.

„Lauksaimniekam ir ērti visu viņam nepieciešamo produktu paketi iegādāties vienuviet. Ar šo soli mēs koncentrējam spēkus uz atsevišķu jomu stiprināšanu Latvijā: SIA „Linas Agro” (Latvija) vairāk orientējas uz augkopību, klientiem piedāvājot mēslojumu, augu aizsardzības līdzekļus un plašu sēklu sortimentu. SIA „Dotnuva Baltic” (Latvija) vairāk koncentrējas uz jaunas lauksaimniecības tehnikas un graudu iekārtu tirdzniecību, servisa uzlabošanu un pakalpojumu attīstību. Savukārt UAB „Dotnuva Baltic” (Lietuva) arī turpmāk būs atbildīga par komunikācijas uzturēšanu starp galvenajiem sēklu piegādātājiem un selekcionāriem, kā arī par sēklu ražošanas un jaunu šķirņu attīstību. Ceram, ka šīs izmaiņas būs ērtākas mūsu klientiem un tādējādi nostiprināsies Grupas pozīcijas Latvijas tirgū,” saka AB „Linas Agro” izpilddirektors un UAB „Dotnuva Baltic” ģenerāldirektors Darjus Jalovecks.

Piedāvāto produktu sortimentu un reģionālo pārstāvju kontaktinformāciju meklējiet spiežot uz logo: Dotnuva Baltic sēklas turpmāk izplata SIA Linas Agro

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu