Lielākā, jebkad rīkotā Case IH apmācību nometne tehnikas izplatītājiem!

21.05.2018

 

Lielākā, jebkad rīkotā Case IH apmācību nometne tehnikas izplatītājiem!

Desmit nedēļu programma apvieno vairāk nekā 1000 Case IH tehnikas tirgotājus no Eiropas, Tuvajiem Austrumiem un Āfrikas, lai iepazītu jaunus produktus un atjauninājumus. Vairāk nekā 60 traktori un mašīnas, kuru kopējā jauda pārsniedz 10 000zs. Nometne tika rīkota saimniecībā ar vairāk nekā 500ha lauksaimniecības zemes, kas ļāva gūt reālas apmācības un ekspluatācijas iespējas.

Mācībās tika aktualizēti,  St Valentin ražoto Maxxum, Puma un Optum traktoru, kā arī Farmlift teleskopisko iekrāvēju klāsti.  

Šīs mācības norisinājās lielā saimniecībā pie Bratislavas, Slovākijas, un apmēram desmit nedēļu laikā šo nometni apmeklēs daudzas apmācāmo grupas. Katrs dalībnieks varēja gūt labumu no mācīšanas laika mazās grupās, lai uzzinātu teoriju, kas balstīta uz jaunākajiem izstrādājumiem no Case IH, savukārt 500ha lielā saimniecība deva iespēju, nometnes apmeklētājiem dažādos veidos pārbaudīt tehnikas iespējas reālā darbā.

"Starp galvenajiem aspektiem bija jaunākās Case IH precīzās lauksaimniecības attīstības tendences, tostarp uzlabotas lauksaimniecības sistēmas (AFS) uzlabojumi, kā arī Headland Management Centre II un AccuTurn automātisko pagriešanas funkciju kombinācija, lai izveidotu jaunu AccuTurn Pro sistēmu".

"Apmācība deva iespēju CASE IH tehnikas tirgotājiem uzlabot savas zināšanas par virkni atjauninājumu, kuras tika publiski paziņotas novembrī notikušajā Agritechnica izstādē Hanoverē, Vācijā, savukārt citi uzlabojumi bija jauni.

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu