SIA "Dotnuva Baltic" prezentē tiešās sējas sējmašīnu SUMO

04.07.2024

"Dotnuva Baltic" paplašinot savu pārstāvēto produktu klāstu no 1. jūlija. sāk pārstāvēt Lielbritānijā ražotu augsnes apstrādes un sējas agregātiem SUMO un pastiprinot uzmanību uz tiešās sējas tehnoloģiju. Šim efektīvajam, inovatīvajam un uzticamajam tehnikas risinājumam, pazīstama tehnikas tirdzniecības un servisa uzņēmuma rokās jākļūst par pievilcīgu risinājumu Baltijas valstu saimniecībām.
Bezaršanas tehnoloģija lauksaimniecībā jau ir kļuvusi par mūsdienu saimniekošanas veidu, tāpēc uzņēmuma pārstāvēto produktu klāstā šāda tehnoloģija pietrūka. Tiešās sējas sējmašīnas kļūst arvien populārākas Baltijas valstīs, pateicoties to efektivitātei un lieliskajai pielāgošanās spējai dažādiem augsnes apstākļiem. Tie tiek novērtēta to precizitātes, ātruma un kvalitātes dēļ, tāpēc daudzi lauksaimnieki izvēlas tos tradicionālās sējas vietā vai papildinot to ar klasisko sējas veidu. Svarīgākās tiešās sējas priekšrocības ir augsnes saglabāšana un izmaksu samazināšana. Tiek lēsts, ka sējas izmaksas uz hektāru, sējot ar tiešās sējas sējmašīnu, ir līdz pat 30% zemākas, salīdzinot ar tradicionālo tehnoloģiju. Turklāt tas ietaupa laiku, īpaši sējot rapsi, kad vienlaikus jāpaveic daudzi darbi un katrs mirklis ir svarīgs. "Ļoti svarīgi, ka tiešo sējmašīnu iegāde tiek finansēta ES atbalsta programmas ietvaros".


Turpmāk "Dotnuva Baltic" varēs piedāvāt risinājumu tām saimniecībām, kuras vēlas spert pirmo soli ceļā uz ilgtspējīgu un atjaunojamu lauksaimniecību, bet vēl nav gatavas “no-till” augsnes apstrādei un sējai. SUMO “strip-till” sējmašīnu klāsts ir no kompaktām 3 metru uzkarināmām sējmašīnām - mazākām saimniecībām līdz platām 9 metru darba platuma sējmašīnām lielām saimniecībām.
Tāpat "Dotnuva Baltic" nodrošinās SUMO ražotāja saistības pret klientiem, kuri iegādājušies aprīkojumu no bijušā pārstāvja. Turpmāk klienti varēs vērsties Dotnuva Baltic pārstāvniecībās par garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu un oriģinālo rezerves daļu iegādi.

SIA "Dotnuva Baltic" prezentē tiešās sējas sējmašīnu SUMO

SUMO ražotājs ir pieredzējušu lauksaimnieku komanda!
SUMO ir Lielbritānijas vadošais augsnes apstrādes un sējas agregātu izstrādātājs un ražotājs. SUMO ražo inovatīvu un izturīgu tehniku, mašīnas ir masīvas un izturīgas. Daudzi SUMO komandas biedri nāk no lauksaimniecības, un viņiem ir padziļinātas zināšanas par lauksaimniecības praksi un viņi izprot mūsdienu lauksaimnieku vajadzības. Sējmašīna DTS piesaista lielu interesi no lauksaimniekiem, kuri vēlas pāriet uz rindu sēju.
Tiek lēsts, ka Lielbritānijā ik gadu darbu sāk ap 800 jaunu rindu sējas sējmašīnu, un arī Baltijas valstīs to skaits ar katru gadu pieaug. Kopā Lietuvā, Latvijā un Igaunijā tas veido 200 šādu mašīnu gadā. SUMO produkcija tiek eksportēta uz daudzām pasaules valstīm, no kur aptuveni 30% tiek realizēti Lielbritānijā.

SUMO DTS ir uzticama tiešās sējas tehnoloģija
SUMO DTS rindu sējas tehnoloģija palīdz pāriet no tradicionālās lauksaimniecības uz augsnes saglabāšanas un bezaršanas lauksaimniecību. Rindu apstrādei ir daudz priekšrocību: tā ir ātra, vienā piegājienā var iesēt lielas platības, uzlabojot augsnes struktūru, ūdens apmaiņu, augsnes sablīvēšanos un eroziju. Ir pierādīts, ka šāda veida saimniekošana samazina izmaksas, atjauno augsnes struktūru un mikrofloru, kas piemērota augstas ražas iegūšanai, kā arī aizsargā vidi no oglekļa dioksīda zuduma.
Mērķtiecīga augsnes apstrāde atstāj neskartu lielāko daļu augsnes starp rindām, kas palīdz slieku populācijām attīstīties un palielina augsnes organisko vielu daudzumu, kas palielina augsnes auglību. Turklāt tiek uzlabota augsnes ūdens apmaiņa, samazinot noblīvēšanās iespēju.
Apstrāde tieši rugainē samazina nepieciešamību pēc dziļākas kultivēšanas ilgtermiņā, jo uzlabota augsnes struktūra uzlabo dabisko augsnes organisko vielu, augsnes svaru un auglību.

Unikāla dizaina DTS sējas lemeši un sējmašīnas iespējas
DTS augsnes apstrādes lemeši veic vairākas darbības: sagatavo augsni sējai, sēj,  veic mēslošanu un irdina augsni vienā piegājienā.
Unikālos DTS lemešus kontrolē pastāvīga plūsmas spiediena hidrauliskā sistēma, un tiek uzstādīta neatkarīga sistēma, lai nodrošinātu izcilu augsnes kontūras ievērošanu un vienmērīgu sēklu izvietošanu.
Augu atliekām ir liela nozīme SUMO DTS sistēmā, jo tās nodrošina augsnes virskārtu kritiskajos gada laikos. Augu atliekas aizsargā augsni no erozijas un palīdz samazināt ūdens iztvaikošanu siltajā sezonā. Turklāt tas uzlabo augsnes reljefu un, sadaloties, pievieno augsnei organiskās vielas, kas ir vērtīgs barības avots sliekām un augsnes veselībai un struktūrai vērtīgiem augsnes mikroorganismiem.
DTS ir unikāla universāla sējmašīna, ar kuru var sēt dažādās sagatavotās augsnēs: rugāji tiešā sēja, minimāli apstrādāta augsne un tradicionāli apstrādāta, uzarta augsne. Izstrādāts un ražots Lielbritānijā, DTS ir aprīkots ar oriģinālo un unikālo Orga izsējas mehānismu, kas spēj izdalīt dažādas sēklas un mēslojumu ar dažādu ātrumu.

Mērķis ir mašīnu klāsts, kas ir efektīvas, uzticamas un rada vērtību saimniecībai
"Dotnuva Baltic" pēdējo piecu gadu laikā ir ievērojami paplašinājis savu pašgājējmašīnu un citu lauksaimniecības iekārtu portfeli. Papildus tādiem labi zināmiem zīmoliem kā Case IH, Kverneland, Agrifac un Siloking, tiešās sējas un augsnes apstrādes iekārtu ražotājs Agrisem (Francija), lentu un pašgājēju pļaujmašīnu ražotājs MacDon (Kanāda), ROC (Itālija) , lentgrābekļu ražotājs, puspiekabju un citu mašīnu ražotājs Umega Agro (Lietuva).
„SUMO papildina plašo augsnes apstrādes un sējmašīnu klāstu. Turpmāk zemniekam būs jāpiedāvā viss, sākot no Kverneland tradicionālajām augsnes apstrādes un sējas mašīnām, Agrisem tiešās sējas un augsnes apstrādes agregātiem, Mandam vienkāršākām tradicionālajām augsnes apstrādes mašīnām un beidzot ar masīvās konstrukcijas rindu sējas un augsnes apstrādes SUMO agregātiem.
 

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu