Uzkarināmas placinātājpļaujmašīnas Kverneland 3332MT-3336MT

QuattroLink – četrpunktu elastīgā piekare

3300 sērijas Kverneland pļaujmašīnām ir jaunā QuattroLink četrpunktu elastīgā piekare. Tādas konstrukcijas piekare ļauj vēl labāk kopēt pļavas virsmu pat strādājot lielā ātrumā. Pļaujmašīnas griezējaparāts tiek turēts ar četrām balsta atsaitēm, kas piestiprinātas fiksētās sviras (rokas) ar kustīgiem šarnīriem. Tieši tāds tehniskais risinājums ļauj ļoti labi kopēt pļavas virsmu.
 

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Uzkarināmas placinātājpļaujmašīnas Kverneland 3332MT-3336MT

QuattroLink Suspension – četrpunktu elastīgā piekare.

Sacīkšu automobiļu tehniskie risinājumi pielāgoti pļaujmašīnām.
Ar ko QuattroLink piekare ir unikāla? Pļaujmašīnas griezējaparāts tiek turēts ar četrām balsta atsaitēm, kas piestiprinātas fiksētās sviras (rokas) ar kustīgiem šarnīriem. Tieši tāds tehniskais risinājums ļauj lieliski kopēt pļavas virsmu, pļaujot zāli dažādos apstākļos, lielā ātrumā. 

Nekādu kompromisu par kopēšanas kvalitāti

3300 pļaujmašīnu vertikālās kopēšanas amplitūda – 700 mm. Pļaujmašīnas maksimālā sānu (augšup-lejup) kopēšanas amplitūda – 30°.
QuattroLink Suspension – četrpunktu elastīgā piekare nodrošina vienmērīgu griezējaparāta spiedienu uz pļavas virsmu.
Kāds labums ir no QuattroLink

Tāpat kā sacīkšu automašīna, arī pļaujmašīna var spēt pļaut ātrāk, nepārtraukti pielāgoties mainīgajam lauka reljefam. Šī tehniskā risinājuma dēļ Kverneland 3300 un 53100 MT Vario sērijas pļaujmašīnas ir nepārspējamas.
 

Uzkarināmas placinātājpļaujmašīnas Kverneland 3332MT-3336MT

BreakBack kustība atpakaļ saskaroties ar šķērsli

Tā ir sistēma, kas, pļaujmašīnai saskaroties ar šķērsli, liek veikt kustību atpakaļ un automātiski atgriezties darba stāvoklī. Tieši jaunā četrpunktu elastīgā QuattroLink piekare nodrošina maksimālu aizsardzību visam griezējmehānismam. Sastopot šķērsli, tieši tādā pat augstumā paceļas arī tā griezējmehānisma puse, kas atrodas tuvāk traktoram. Pēc kustības atpakaļ griezējmehānisms, lai izvairītos no trieciena pret šķērsli, paceļas augšup. Pēc šķēršļa pārvarēšanas pļaujmašīna nekavējoties atgriežas darba stāvoklī. Tā tiek nodrošināts pastāvīgs, nepārtraukts darba process.
 

Uzkarināmas placinātājpļaujmašīnas Kverneland 3332MT-3336MT

Efektīvs darbs lauka galā 

Pateicoties QuattroLink piekarei, Kverneland 3300 sērijas pļaujmašīnas pastāvīgi uztur nemainīgu attālumu līdz pļavas virsmai visā pļaujmašīnas darba platumā. Lauka galā pļaujmašīnas balstiekārtas roka paceļas 10° leņķī. Un griezējmehānisms visā pļaujmašīnas platumā paceļas vismaz 500 mm no pļavas virsmas. Pļaujmašīnai atgriežoties darba stāvoklī, griezējmehānisms visā platumā tiek nolaists virs pļavas. Tas darbu padara raitāku, pasargā griezējmehānismu no papildus kontakta ar pļavas virsmu. 
 

Uzkarināmas placinātājpļaujmašīnas Kverneland 3332MT-3336MT

Transportēšana un uzglabāšana

Vertikāla transportēšana

Ar hidrocilindra palīdzību pļaujmašīna tiek novietota vertikālā stāvoklī aiz traktora. Transportēšanas augstums nepārsniedz 4,00 m. 

Droša uzglabāšana

Pateicoties integrētam novietošanas mehānismam, pļaujmašīnu ir ērti uzglabāt. Atrodoties vertikālā stāvoklī, pļaujmašīnas augstums nepārsniedz 4,00 m, tā neaizņem daudz vietas.
 

Uzkarināmas placinātājpļaujmašīnas Kverneland 3332MT-3336MT

SemiSwing – regulējams placinātājs

3330 sērijas Kverneland pļaujmašīnu placinātāja segplāksnei ir regulējamas abas puses. Tas ļauj efektīvāk sabojāt zāles vaskoto apvalku un saīsināt kaltēšanas laiku. Segplāksnes priekšējā puse tiek regulēta ar atsevišķu sviru. Tādēļ pat zāles intensīvas plūsmas laikā nenotiek nosprostošanās. Segplāksnes aizmugurējā puse arī tiek regulēta ar atsevišķu sviru. Tas ļauj nodrošināt vienmērīgu zāles plūsmu, kas ar izkliedētāju tiek izkliedēta visā pļaušanas platumā vai savālota vajadzīgā platuma vālos. 

Placinātājs no metāla


Kverneland SemiSwing metāla placinātājs darbojas pateicoties centrbēdzes spēkam.
Tas nodrošina lielisku darbu. Akmens vai cits svešķermenis (ar masu vismaz 22 kg katram pirkstu pārim), kura kustību nespēj ietekmēt centrbēdzes spēks, piespiež placinātāja pirkstu pāri, un, neradot tiem bojājumus, paiet garām. 
 

Uzkarināmas placinātājpļaujmašīnas Kverneland 3332MT-3336MT

Vālošana un izkliede

Vālotāji
Ar vālotāju tiek izveidoti vēlamā platuma vāli.

Zāles izkliede

Ar FlipOver izkliedes mehānismu nopļautā zāle tiek izkliedēta visā nopļautajā laukumā. Vienkārši, bez instrumentiem var pāriet no vālošanas uz izkliedi.
 

Uzkarināmas placinātājpļaujmašīnas Kverneland 3332MT-3336MT

Placinātāja segplāksnes regulēšana

3330 sērijas Kverneland pļaujmašīnu placinātāja segplāksnei ir regulējamas abas puses. 
Priekšpuse (1) Segplāksnes priekšējā puse tiek regulēta ar atsevišķu sviru. Tādēļ pat intensīvas zāles plūsmas gadījumā nenotiek nosprostošanās.
Aizmugure (2) Segplāksnes aizmugurējā puse tiek regulēta ar atsevišķu sviru. Tas ļauj nodrošināt vienmērīgu zāles plūsmu, kas ar izkliedētāju tiek izkliedēta visā pļaušanas platumā vai savālota vēlamā platuma vālos. 
 

  • Visām 3300 sērijas pļaujmašīnām ir QuattroLink elastīgā piekare.
  • Darba platums 3,16–3,60 m.
  • Daļēji fiksēti placinātāja metāla pirksti

 

Darba platums

Disku skaits

Placinātāja tips

3332 MT

3,16 m

8 apaļi diski

SemiSwing metāla pirksti

3332 MR

3,16 m

8 apaļi diski

Gumijas ruļļi

3336 MT

3,60 m

9 apaļi diski

SemiSwing metāla pirksti

3336 MT Vario

3,60 m

9 apaļi diski

SemiSwing metāla pirksti

 

Finansējums lauksaimniecības tehnikai

CNH Finansējums - CNH Capital

 

Uzrakstiet pieprasījumu speciālistam
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu