Axial - Flow Case IH labības hederi

Case IH kombaini un hederi  ir veidoti ar mērķi risināt mūsdienu lauksaimniecības izaicinājumus un ierobežojumus. To izstrādē ir izmantotas inovācijas, kas nodrošina lielu saimniecību un lauku prasību izpildi, kā arī augstu graudu kvalitāti.

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Axial - Flow Case IH labības hederi

 3050 LABĪBAS HEDERS – RISINĀJUMS GRAUDIEM


„Case IH” dara visu, lai nodrošinātu labāko produkcijas kvalitāti visos apstākļos. Moderna 3050 labības hedera konstrukcija atvieglo lielas ražas novākšanu. To īsā laikā var pielāgot rapša novākšanai.Pateicoties izturīgai konstrukcijai un vienkāršai lietošanai, katrs lauksaimnieks varēs priecāties par 3050 hederu, kad pienāks ražas novākšanas laiks.
•    Iespējamais darba platums: no 4,9 m līdz 12,50 m. Liels ražas novākšanas ātrums.
•    Automātiska tītavas ātruma vadība.
•    Izbīdāma hedera grīda, lai nodrošinātu augstas ražas novākšanu, ja salmi ir gan īsi, gan gari. Iespēja izvēlēties labības pacēlāju, ja labība ir sagūlusi veldrē.
 

Axial - Flow Case IH labības hederi

3020 LOKANAIS HEDERS – DARBAM AR SOJU


Zemu labību un pākšaugus, piemēram, sojas pupiņas, ir grūti novākt, tādēļ „Case IH” 3020 lokanais heders ir labākais darbarīks. Ja ir nepieciešams lielāks ražas novākšanas ātrums ar minimāliem zudumiem, 3020 lokanais heders ir neaizstājams. Tas ir īpaši piemērots, ja sējumi atrodas tuvu zemei. Šis heders mazina ražas zudumus, no kuriem nav iespējams izvairīties, ja jābrauc cauri zemu esošām pākstīm.
Iespējamais darba platums: no 6,10 m līdz 10,68 m. Lokanā izkapts pļauj pie augsnes virsmas, nopļaujot pat zemu esošās pākstis.
Pilnībā regulējama piekares sistēma, iespējams izvēlēties tās vadību no kabīnes.
Stingro hederu var izmantot visu veidu labības novākšanai.
 

Axial - Flow Case IH labības hederi

3100 LABĪBAS HEDERS – PASARGĀ KATRU GRAUDU


3100 labības heders ir paredzēts ražas ātrai novākšanai, ja salmi ir īsi. Labība tiek saudzīgi noklāta uz hedera grīdas, no kuras tā nonāk pacēlājā. Vienmērīga labības plūsma un graudu aizsarglentes nodrošina, ka tvertnē sabirušie graudi saglabā savu augsto kvalitāti.
•    Iespējamais darba platums: no 7,63 m līdz 13,72 m. Ātra ražas novākšana no īsiem salmiem un sēklu izkulšana bez zudumiem.
•    Vienkārša kopšana.
•    Centrālā izkapts piedziņa sabalansē darbību.
 

Axial - Flow Case IH labības hederi

JAUNAS PAAUDZES 4000 KUKURŪZAS HEDERS


„Case IH” sērijas jaunās paaudzes kukurūzas heders lieliski paceļ gan stāvošu, gan veldrē sagūlušu kukurūzu un labāk aizsargā graudus jebkuros apstākļos. Šīs mašīnas ir viegli kopt, tādēļ tās var ātri un viegli sagatavot darbam. Turklāt tās ir viegli pielāgojamas mainīgajiem ražas novākšanas apstākļiem.
•    Iespējamais rindu skaits: no 6 līdz 12.
•    Ciršanas/neciršanas iespēja.
•    Zema profila dalītājs.
•    Smagās tehnikas piedziņas.
•    Vienkārša kopšana.
 

Axial - Flow Case IH labības hederi

3016 SAVĀKŠANAS HEDERS. PAŅEM LIELĀKOS VĀLUS


Graudaugi, eļļas rapsis/rapsis, pupiņas, zirņi, lēcas, zālāja sēklas… 3016. sērijas savākšanas hederi ir piemēroti jebkuras ražas novākšanai. Tie saudzīgi un rūpīgi paceļ nopļauto posmu ar minimāliem ražas zudumiem. Nopļautā raža pa lenti saudzīgi tiek transportēta uz transportieri. Savākšanas lentes nosedz visu savākšanas platumu, tādēļ tiek savāks viss materiāls un nav jābrauc pāri blakus esošajiem posmiem.
•    Tīra un saudzīga lielu viena vai vairāku vālu savākšana.
•    Precīzs savākšanas kontūrs atbilstoši regulējamām riteņu sliedēm.
•    Piemērots visu veidu sējumiem un ātri braucot uz priekšu. Viegla tehniskā apkope 
 

case ihCase IH” hederi ir veidoti tā, lai tie ne tikai atbilstu mūsdienu prasībām, bet arī nodrošinātu lielāku ražas novākšanas ātrumu uz lauka un darbu sarežģītos ražas novākšanas apstākļos. Tie ir pielāgoti mainīgiem laikapstākļiem, tādēļ droši varat uzņemties rītdienas izaicinājumus. Šie hederi ir lielisks rīks, kas ir paredzēts mainīgajiem ražas novākšana apstākļiem, dažādiem ražas gatavības posmiem vai ražas novākšanai, mainoties sējumu mitrumam, tādējādi varat strādāt no agra rīta līdz vēlam vakaram. Lai arī kāds ir sējumu stāvoklis vai diennakts laiks, „Case IH” hederi ļauj novākt vairāk ražas un uz lauka atstāj tikai pārpalikumus.

Finansējums lauksaimniecības tehnikai

CNH Finansējums - CNH Capital

 

Uzrakstiet pieprasījumu speciālistam
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu