Case IH Luxxum sērija (100 - 120 ZS )

Case IH Luxxum sērija (100 - 120 ZS )

VIENKĀRŠA SAREŽĢĪTU UZDEVUMU VEIKŠANA
NEKĀDU KOMPROMISU
Dažas lietas ļoti atvieglo darbu. „Case IH Luxxum”. Labākais jebkad izgatavotais šāda lieluma traktors ar izcilu manevrēt spēju, ērtību un pārredzamību.

Case IH Luxxum sērija (100 - 120 ZS )

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Case IH Luxxum sērija (100 - 120 ZS )

MOTORI

Luxxum traktoriem uzstādītie četrcilindru motori ar turbokompresoru un saspiesta gaisa dzesētāju (interkūleri) nodrošina maksimālu jaudu ar iespējami zemākām izmaksām. Straujš griezes momenta palielinājums dod nepieciešamo jaudu, labu paātrinājumu uz ceļa un lielu vilkmi tīrumā. dzinēji ir aprīkoti ar AdBlue sistēmu, kas palīdz sasniegt TIER5 standarta prasības.

Case IH Luxxum sērija (100 - 120 ZS )

PROGRESĪVA TRANSMISIJA


Kā standarts Luxxum modeļiem tiek uzstādīta 32x32 transmisija ar četriem elektrohidrauliski pārslēdzamiem (bez sajūga izmantošanas) pārnesumiem, ar Eco transmisiju ātrums 40 km/st tiek sasniegts pie 1750 motora apgriezieniem. Motora jaudas līkne saskaņota ar 4 ātrumu GTV (540/540E/1000/1000E). Traktors var veikt gan mazām, gan arī lielām jaudām paredzētus darbus.

Case IH Luxxum sērija (100 - 120 ZS )

KOMFORTS


Atsevišķi var pasūtīt kabīnes amortizāciju, zems trokšņa līmenis (72 dB), kondicionētājs garantē lieliskus darba apstākļus. „Multicontroller” vadības svira ļauj vadīt traktoru ar vienu pirkstu. Uz stūres iekārtas statņa uzstādītais ierīču panelis nodrošina vienkāršu traktora vadāmību. Ērti regulējams operatora sēdeklis. Uzstādīts saliekams pasažiera sēdeklis. Lai Luxxum traktoru padarītu maksimāli ērtu, ir iespējams pasūtīt arī priekšējā tilta amortizāciju.

Ar līdz 120 ZS kompakto četru cilindru paketi šie traktori ir ātri uz ceļa, stabili nogāzēs un manevrēt spējīgi pagalmā un lauka galā. Tie ir lieliski piemēroti darbam ar frontālajiem iekrāvējiem, vairāk nekā tikai ērti, strādājot ilgas stundas uz lauka, turklāt tie ir hidrauliski spēcīgi un piemēroti darbam ar smagiem agregātiem.
„LUXXUM”. UNIVERSĀLI UN EFEKTĪVI

case ih

 

Case IH Luxxum sērija (100 - 120 ZS ) Case IH Luxxum sērija (100 - 120 ZS ) Case IH Luxxum sērija (100 - 120 ZS )

Finansējums lauksaimniecības tehnikai

CNH Finansējums - CNH Capital

 

Uzrakstiet pieprasījumu speciālistam
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu