Case IH Farmlift jaunais modeli ir klāt!

23.03.2018

 

Lielas veiktspējas hidrauliskais sūknis kā papildiespēja modeļiem 632, 735 un 935/Uzlabotas modeļu Farmlift 635 un 742 virziena maiņas pārslēgšanas funkcijas/Jauns gaismas diožu apgaismojums visām modeļu versijām/Dzinēji Stage IV ar tehnoloģiju Hi-eSCR, kas rada mazāk izmešu un mazina degvielas patēriņu.

Pārveidotais Farmlift teleskopisko iekrāvēju klāsts pirmoreiz būs redzams Case IH stendā izstādē Agritechnica 2017, piedāvājot jaunas funkcijas. Jaunie Farmlift modeļi, kas atbilst jaunākajam standarta ES 167/2013 “Traktora pamata regula” veida apstiprinājumam un standarta EN 1459 drošības prasībām, ir uzlaboti, ne vien palielinot veiktspēju, bet vienlaikus arī atbilstību Stage IV emisiju normatīviem. Jauninājumi attiecas uz pieciem lielākajiem Farmlift klāsta modeļiem. Vismazākais modelis — Farmlift 525 — netiek mainīts.

Lielāko Farmlift teleskopisko iekrāvēju uzlabojumi ir paredzēti darba ražīguma un efektivitātes palielināšanai. Uzlabojumi iekļauj gan atjauninātus dzinējus un uzlabotu virziena maiņas pārslēgšanu, gan gaismas diožu apgaismojumu un pieejamu lielāku hidrauliskā sūkņa jaudu.

Visiem modeļiem ir NEF četrcilindru dzinēji, ko ražo FPT Industrial, un tie ir aprīkoti ar jauno turbokompresoru labākai efektivitātei. Dīzeļdegvielas oksidācijas katalizators (Diesel Oxidation Catalyst, DOC) atbilst Stage IV emisiju normatīviem un darbojas apvienojumā ar selektīvo katalītiskā samazinājuma (Selective Catalytic Reduction, SCR) sistēmu, kas izmanto dīzeļdegvielas izplūdes šķidrumu (Diesel Exhaust Fluid, DEF/AdBlue). Modeļu Farmlift 632, 735 un 935 dzinēja nominālā jauda tagad ir 121 ZS (palielinājums par 11 ZS), bet modeļu Farmlift 635 un 742 dzinēju jauda ir 129 ZS. Maksimālā modeļu 632, 735 un 935 jauda ir 133 ZS, bet modeļu Farmlift 635 un 742 jauda ir 145 ZS.

Modeļus Farmlift 632, 735 un 935 tagad var aprīkot ar tādu pašu mainīgā darba tilpuma virzuļa tipa hidraulisko sūkni, kas iepriekš bija pieejams tikai modeļiem Farmlift 635 un 742. Šis slēgta centra slodzes noteikšanas sūknis nodrošina maksimālo eļļas plūsmu 140 l/min. (20 l/min. palielinājums standarta zobratu sūkņiem) un ir paredzēts klientiem, kuri vēlas straujāku hidraulikas reakciju un labākus cikla darbības laikus. Tagad šo modeļu papildaprīkojumā ir arī izlices darbvārpstas balsts ar palielinātu 142 grādu pagriešanas leņķi. Standarta iekārtām šis pagriešanas leņķis ir tikai 128 grādi.

Lai arī virziena maiņas pārslēdzējs, kas ir iebūvēts kursorsvirā, ir kļuvis par stabilu teleskopisko iekrāvēju Farmlift 635 un 742 konstrukcijas elementu, Case IH atzīst, ka daži operatori dod priekšroku tradicionālajam pārslēgam stūres statņa kreisajā pusē. Tādēļ tagad pārslēgšanas sviru var uzstādīt kā papildaprīkojumu, kas darbojas apvienojumā ar kursorsvirā uzstādītu virziena maiņas pārslēgšanas slēdzi, kurš netiek mainīts.

Vēl citi atjauninājumi ir uzlaboti atpakaļskata spoguļi, jauni iebūvēti aizmugurējie dubļu sargi ar apgaismojuma balstu, pārveidots dzinēja pārsegs ar pašfiksējošu rokturi un gaismas diožu apgaismojums labākai redzamībai agri no rīta vai vēlu vakarā.

“Turpinot augt lauksaimniecības teleskopisko iekrāvēju ar 6–10 m celšanas augstumu segmentam Eiropas tirgū, Case IH pēc iekļaušanās šajā tirgus segmentā 2013. gadā, piedāvājot Farmlift, tagad veic nākamās darbības,” saka Dāvids Šimpelsbergers (David Schimpelsberger), Case IH Eiropas izstrādājumu tirgzinības Farmlift nodaļas vadītājs.

“Izstrādājumu uzlabojumi un turpmākās izmaiņas mūsu programmas ietvaros, lai panāktu atbilstību Stage IV emisiju normatīviem, Traktoru pamata regulas ieviešanai un standarta EN 1459 drošības prasībām, liecina, kas esam gatavi konkurēt ar sektora lielākajiem uzņēmumiem un paplašināt savu darbību teleskopisko iekrāvēju segmentā.”

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu