Case IH paplašina vieglo, spēcīgo Optum traktoru līniju, papildinot to ar trešo modeli

19.02.2018

 

Optum 250 CVX pievienojas esošajiem Optum 270 CVX un Optum 300 CVX traktoriem /Sākuma līmeņa 250 ZS mašīnas pievienošana izveido pilnīgu triju modeļu klāstu no 250 līdz 300 ZS / Maksimālā jauda 273 ZS / Standartaprīkojumā ir iekļauta CVXDrive nepārtraukti mainīgā transmisija

 

Case IH ir Optum traktoru līnija, kas pamatojas uz lielu jaudu, vieglu dizainu, kuru var pastiprināt ar balastu, ja nepieciešams, tiks paplašināta, pievienojot trešo modeli klāsta pamatā. Jaunais Optum 250 CVX traktors, kura nominālā jauda ir 250 ZS un maksimālā – 273 ZS, pievienojas esošajiem modeļiem Optum 270 CVX un Optum 300 CVX, kas arī tiek ražoti Sanktvalentīnā, Austrijā, un ir pieejams ar vairākām izvēles iezīmēm, kas ir paredzētas konkurētspējīgas paketes izveidošanai attiecībā uz funkcijām un veiktspēju, bet kalpo kā pievilcīgs Optum klāsta ievada līmeņa modelis.

Jaunais modelis ir ieviests, reaģējot uz pieaugošo pieprasījumu pēc Optum klāstā iekļauto 250–300 ZS jaudas, lielas kravnesības un kompaktu izmēru kombinācijas, un tajā ir izmantota tāda pati 2995 mm garenbāze kā pārējiem klāstā pieejamajiem modeļiem. Optum traktori tiek būvēti pēc projekta, atbilstoši kuram tos var izmantot bezbalasta darbiem, kuriem ir nepieciešama liela jauda, bet mazs svars, piemēram, pļaušanai, vai ar palielinātu svaru darbos, kur ir nepieciešama paaugstināta vilces darbība, piemēram, sākotnējā kultivācija.

Tāpat kā divi lielākie modeļi, Optum 250 CVX ir veidots uz lieljaudas priekšējās ass un ar iebūvētu motora eļļas tvertni 6,7 litru FPT Hi-eSCR IV posma sešu cilindru motoram, ar tādu pašu turbo piedziņas un dzesēšanas agregātu, kas jau ir sevi pierādījis esošajos Optum modeļos. Viena no degvielas taupīšanas iezīmēm ir tukšgaitas pārvaldības sistēma, kas mazina motora apgriezienu skaitu no 850 līdz 650 aprg./min., ja traktors ir nekustīgs divas minūtes. Degvielas tvertnes tilpums ir 410 litri, un papildu iespējas ir bremžu pretbloķēšanas (ABS) un motora bremzēšanas sistēmas. Pēdējā darbojas kombinācijā ar mainīga soļa ventilatoru, radot traktoru nozarē unikālu risinājumu prasībai pēc lielas bremzēšanas efektivitātes, kura nodrošina līdz pat 149 kW bremzēšanas spēku, kas ļauj strauji mazināt traktora ātrumu un apturēt transportlīdzekli, cik ātri un efektīvi vien iespējams.

Aizmugurē Optum 250 CVX ir aprīkots ar IIIN kategorijas sakabi, kas spēj celt maksimāli 11 058 kg, ar 10 305 kg visā pacelšanas diapazonā. Hidraulikas prasības nodrošina 165 l/min. spiediena plūsmas kompensācijas sūknis. Maksimālais aizmugurējās riepas izmērs ir 2,05 m.

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu