Jaunākās paaudzes - Kverneland Qualidisc augsnes apstrādes diski

01.12.2021

Uzlabota veiktspēja prasīgākai lauksaimniecībai
Qualidisc 01 – jaunākā Kverneland augsnes apstrādes disku paaudze. Kverneland ir uzlabojis Qualidisc Farmer un Qualidisc Pro modeļu veiktspēju un uzlabojis to lietojumu uz lauka. Seklāka vai dziļāka apstrāde, sējas pamatnes sagatavošana vai starpkultūras sēšana – visiem šiem darbiem nepieciešams nevainojams apstrādes dziļums, kā arī lieliska atlieku iestrāde. To garantē jaunākā Kverneland Qualidisc modeļu paaudze.

Elastīgums ir pamats vislabākās struktūras iegūšanai.
Kverneland piedāvā plašu aizmugurējo veltņu klāstu visdažādākajiem augsnes apstākļiem.

Atkārtota augsnes struktūras nostiprināšana ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu labu sēklas kontaktu ar augsni, lai sēklas ātrāk sadīgtu dažādos apstākļos. Kverneland Actipress Twin veltnis ir izgatavots tā, lai novadītu pēc iespējas lielāku svaru uz jebkura augsnes tipa, bet īpaši uz vieglām un vidējām augsnēm, kur pievelšanas efektu pastiprina berze starp veltni un augsni. U profila veltnis tiek piepildīts ar augsni veidojot augsne pret augsni efektu. Ziemas apstākļos augsnes profilam jābūt aizsargātam pret atmosfēras iedarbību, turklāt bieži nepieciešams viļņotāks profils, lai izvairītos no erozijas. Pateicoties lieliski izveidotajai pievelšanas sistēmai, Actipress Twin ir iespējams bloķēt priekšējā pozīcijā, un veltņa gredzeni darbojas ik pēc 250 mm standarta pozīcijas 125 mm vietā, lai veidotu izteiktāku augsnes profilu. Jebkurā laikā darbības režīmu iespējams mainīt, atkārtoti izņemot fiksācijas skrūvi, lai atgrieztos standarta pozīcijā, kurā tehnikas svars tiks vienmērīgi sadalīts uz visiem veltņu gredzeniem.

Jaunākās paaudzes - Kverneland Qualidisc augsnes apstrādes diski

Kā arī ir plaši pieejami, jau tirgū iepazīti veltņi, piemēram, Cage, Double Cage, Actiring, Actipack vai Actiflex ir plaši pazīstami bezapkopju veltņi. Visi veltņu  tipi pieejami abiem modeļiem, t.i., Kverneland Qualidisc Farmer un Qualidisc Pro.

Optimāla augsnes plūsma un izlīdzināšana

Lai sasniegtu uzlabotu augsnes un augu atlieku plūsmu, Kverneland no jauna pārveidoja sānu deflektoru dizainu, lai novērstu jebkādus nelīdzenumus starp braucieniem, jo īpaši apstākļos ar lielu augu atlieku daudzumu, piemēram kukurūzas atliekām. Lai nodrošinātu labu caurplūdi un augu atlieku iemaisīšanu, augsnes un atlieku maisījumam darba zonā jāatrodas pēc iespējas ilgāk. Tas tiek panākts, pateicoties platai 900 mm distancei starp disku rindām, lai novērstu jebkādu nosprostošanos un nodrošinātu lielisku izlīdzināšanu. Papildu zvaigžņveidīgs disku pāris divu standarta disku vietā, no kuriem viens uzstādīts priekšējā labajā pusē un otrs aizmugurē kreisajā pusē, uzlabos izlīdzināšanas efektu vieglā un mīkstā augsnē.


Jaunākās paaudzes - Kverneland Qualidisc augsnes apstrādes diski 

Kverneland Qualidisc Pro 5001F ar Actiflex veltnis intensīvai sajaukšanai 
Vienā piegājienā ar sīksēklu piesējas kasti A-drill

Jebkurš Kverneland Qualidisc modelis ir kombinējams ar sīksēklu piesējas kasti a-drill, kas pieejama ar 200 un 500 litru tilpumiem

Modelis

Qualidisc Farmer

Qualidisc Pro

Rāmja tips

Nesalokāms

lokāms

velkams

Nesalokāms

lokāms

velkams

Darba platums (m)

2.0 – 4.0

4.0 – 6.0

4.0 – 6.0

2.0 – 4.0

4.0 – 6.0

4.0 – 7.0

Augstums līdz pamatrāmim (mm)

735

 

810

 

Disku diametrs (mm) + svars uz augsni

520×5mm - 215kg/mm2

600×6mm - 215kg/mm2

Darba dziļums (mm)

2-10

3-15

Ruļļu varianti

Cage veltnis (ø 550mm), Double Cage veltnis (ø 400mm),
Actiring (ø 540mm), Actiflex (ø 580mm), Actipack (ø 560mm),
Actipress Twin (ø 560mm) –
nav pieejams uz 4m un 6m uzkarināmajām salokāmajām versijām

Nepieciešamā jauda (ZS)

50 - 200

110 - 300

130 - 300

50 - 240

150 - 350

150 - 400

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu