Jauns Kverneland Enduro T rugaines kultivators

25.08.2022

 Kverneland Enduro Pro T ar 5,0 m darba platumu
Kverneland ražotājs ir uzlabojis savus rugaines kultivatorus, pievienojot Enduro un Enduro Pro saliekamo piekabināmo modeli darba platumā no 4,0 līdz 5,0 metriem.
“Efektīva augu atlieku kultivēšana ir veiksmes pamats nākamajai labības sējai! Īpaši lauksaimniecības sistēmā ar minimālu augsnes apstrādi, rugāju kultivēšana saglabā augsnes struktūru, mitrumu un ierobežo eroziju. Pēc ražas novākšanas ir nepieciešams paātrināt augsnes apstrādi, tāpēc ir nepieciešams kultivators, kas nodrošina pareizo veiktspēju, lai to paveiktu."

Jaunie piekabināmie modeļi Kverneland Enduro T un Enduro Pro T atbilst vidēja lieluma saimniecību prasībām. Elastīgs kombinācijā un bez lielas celtspējas, 3 rindu Enduro/ Enduro Pro T veic augsnes apstrādi, izlīdzināšanu un nostiprināšanu vienā piegājienā. Tas ir ļoti efektīvs un veicina izmaksu ietaupījumu. Zaru attālums 280 mm, starprindu attālums 750 mm un lielais pamatrāmja klīrenss 870 mm nodrošina optimālu augu atlieku apstrādi bez jebkāda aizsprostojumu riska. Maksimālais darba dziļums ir 35 cm ar Enduro Pro modeļiem un 30 cm ar Enduro.

Kverneland Enduro Pro T ar augstu manevrēšanas spēju, it īpaši lauka galos!
Lai vēl vairāk pielāgotu veltņu klāstu dažādiem apstāķļiem , Enduro T un Enduro Pro T var kombinēt arī ar jaunajiem Actipress Single, Actipress Twin un Double Cage veltņiem. 

Maksimālā elastība un izturība: Zaru Triflex 700 vai bīdes skrūvi
Enduro T /Enduro Pro T tiek piedāvāts ar divu veidu zariem, kurus var aprīkot ar plaši aprīkotō zaru izvēli (termiski apstrādātu vai karbīda) kā arī -  Knock-on (uzsitamie), lai pielāgotos dažādiem darba dziļumiem un uzdevumiem. Akmeņainos laukos, lai panāktu augstu iespiešanos, Triflex 700 ar pārbaudīto Kverneland lokšņu atsperi un kvadrātcaurules tehnoloģiju piedāvā papildu izturību ar augstu spiedienu uz augsni - 700 kg. Īpašā zaru forma samazina nepieciešamo vilkšanas jaudu, vienlaikus nodrošinot nepieciešamo siepdienu arī lielākajā daļā sablīvētās augsnes.
Kverneland Enduro / Enduro Pro klāsts

Modelis

Enduro / Enduro Pro

Rāmis

Uzkarināms

Uzkarināms salokāms

Piekabināms salokāms

Darba platums (m)

3.00 – 3.50

4.00 – 4.50 - 5.00

4.00 – 4.50 – 5.00

Attālums līdz pamatrāmim (mm)

 

870

 

Zari tips

Triflex 700

Darba dziļums (mm)

 

5 – 35

 

Veltņu veidi

Cage roller (ø 550mm), Double Cage roller (ø 400mm), Actiring (ø 540mm), Actiflex (ø 580mm), Actipack (ø 560mm), Actipress Twin (ø 560mm), Actipress Single (ø 560mm)

Nepieciešamā traktora jauda (ZS)

90 - 270

130 - 350

130 - 350

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu