Jaunums no Kverneland: SILOKING SelfLine 4.0

14.03.2016

No idejas līdz sērijveida ražošanai 16 mēnešos

SILOKING SelfLine 4.0 sērija iezīmē Eiropas un pasaules tirgum paredzēto jaunās paaudzes barības maisītāju ražošanas sākumu.

 

(Titmoningā (Tittmoning) 2016. gada 1. martā) Mayer Maschinenbaugesellschaft mbH ir svētku noskaņa: kopš šī gada sākuma jaunie SILOKING SelfLine 4.0 vertikālās padeves barības maisītāji ir veiksmīgi nodoti sērijveida ražošanā.

Izstrādes grupai ‒ 15 inženieriem un tehniķiem ‒ no sākotnējās idejas līdz sērijveida ražošanai bija nepieciešams ļoti īss laiks ‒ tikai 16 mēneši.

Šī uzdevuma veikšanā bija iesaistīta ne tikai vietējā ražošanas un montāžas mašīnbūves inženieru komanda, bet arī speciālisti no VOLVO PENTA motoru ražotnes, vadītāja kabīnes izgatavošanas, aparātbūves un programmnodrošinājuma izstrādes grupas.

"SelfLine 4.0 pielāgošana sērijveida ražošanai bija liels izaicinājums gan mums, gan mūsu partneriem. Apmēram 70 procenti detaļu ir izgatavoti vai pielāgoti no jauna," skaidro uzņēmuma īpašnieks un ģenerāldirektors Georgs Maiers (Georg Mayer). Tāpēc bija nepieciešams koriģēt visu ražošanas līnijas KANBAN procesa un loģistikas sistēmu. Vienlaicīgi bija jāatjauno viss dokumentācijas sagatavošanas process.

Jau 2009. gadā uzņēmums uzsāka visa produkcijas klāsta pielāgošanu sērijveida ražošanai un, lai īstenotu ieceri par modernu, augstas kvalitātes ražotni, ieviesa tādas mūsdienīgas vadības sistēmas un instrumentus kā LEAN ražošanas sistēma un 5S darba vietas organizācijas sistēma. Georgs Maiers turpina: "Agrākās investīcijas tagad atmaksājas, veicot turpmāku ražotnes paplašināšanu un ražošanas iekārtu attīstību, kas ir vērsta uz inteliģentu ražošanas tīklojuma tehnoloģiju ieviešanu saskaņā ar koncepciju Rūpniecība 4.0 (lietu internets)."

 

Pozitīvas klientu atsauksmes

Pašlaik uz Titmoningas ražošanas līnijas katru nedēļu tiek izgatavoti pieci jauni SILOKING SelfLine 4.0 pašgājēji barības maisītāji.

Pieaugoša tendence: vienlaicīgi montāžas komanda ir arī uzsākusi jaunā SelfLine 4.0 System 500+ barības maisītāja, kas pirmo reizi tika demonstrēts izstādē Agritechnica 2015, pielāgošanu sērijveida ražošanai.

Pēdējo triju mēnešu laikā klientiem Vācijā un Eiropā ir piegādāti 50 SelfLine 4.0 pašgājēji vertikālās padeves barības maisītāji. Lauksaimnieku un tirgotāju atsauksmes par jauno mašīnu veiktspēju un efektivitāti ir pozitīvas. Turpmākajos mēnešos pārdošana tiks koncentrēta Eiropā ar mērķi uzsākt globālo tirdzniecību 2016. gada vidū.

Jaunums no Kverneland: SILOKING SelfLine 4.0

Montāžas zona SelfLine 4.0 ražošanas līnijā

Jaunums no Kverneland: SILOKING SelfLine 4.0

SelfLine 4.0 montāžas līnija un KANBAN process

Jaunums no Kverneland: SILOKING SelfLine 4.0

SelfLine 4.0 sērijveida ražošana

Gala rezultāts:

Jaunums no Kverneland: SILOKING SelfLine 4.0

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu