Sacīkšu auto tehnoloģijas Kverneland pļaujmašīnām!

11.05.2018

 

Sacīkšu auto tehnoloģijas Kverneland pļaujmašīnām!

Jaunā Kverneland 53100 MT Vario pļaujmašīna piedāvā izcilu sniegumu ar pilnīgi jaunu piekares koncepciju, 9.8 - 10,2m darba platumu,  2x 9 disku pļaušanas platēm un hidraulisku darba platuma un pārklājuma regulēšanu.

Kverneland 53100 MT Vario ir aprīkota ar jauno Kverneland piekares QuattroLink koncepciju. Pļaušanas bloks tiek turēts ar četrām balsta atsaitēm , kas piestiprinātas pie fiksētās sviras (rokas)ar kustīgiem šarnīriem. Kopēšanas precizitāti nodrošina divi hidroakumulatori.Tas ļauj pļaušanas blokam brīvi “peldēt” virs lauka, ļoti precīzi un uzreiz pielāgojoties visām zemes reljefa izmaiņām.

Priekšrocības:

 • Darba platums līdz 10,20 m;
 • Jauna, inovatīva QuattroLink piekares koncepcija;
 • Elastīga balstiekārta – kustība = 400 mm uz augšu un 300 mm uz leju;
 • NonStop BreakBack šķēršļu aizsardzība visā darba platumā;
 • Pārklājuma platuma hidrauliskā regulēšana;
 • Nemainīgs spiediens uz zemi jebkuros pļaušanas apstākļos;
 • Lauka galu klīrenss paceltai pļaušanai 500 mm;
 • Kondicioniera agresivitātes un zāles masas plūsmas neatkarīga regulēšana – divas sviras;
 • Integrētās atbalsta kājas vertikālai glabāšanai;

Taureņa kombinācija ar priekšējo pļaujmašīnu 3632 FT vai 3636 FT.

Kādu Jūs gūstat labumu no QuattroLink?

Tāpat kā sacīkšu automašīna, kuru vēlaties labāk un ātrāk vadīt, arī pļaujmašīna var spēt pļaut ātrāk un ātri pielāgoties mainīgajiem lauka reljefa apstākļiem pateicoties neatkarīgajai piekares sistēmai. Galvenie ieguvumi, kas rodas, strādājot ar Kverneland 53100 MT Vario pļaujmašīnu:

 • 4 balsta atsaites nodrošina pļaujmašīnai perfektu elastību, kas ļauj pielāgoties pat ļoti straujai reljefa maiņai;
 • Lielāks darba ātrums un produktivitāte (teorētiskā veiktspēja = 7-10 ha/h);
 • 100% pārklājums starp priekšējo un aizmugures pļaujmašīnu arī paugurainās pļavās.

Sacīkšu auto tehnoloģijas Kverneland pļaujmašīnām!Sacīkšu auto tehnoloģijas Kverneland pļaujmašīnām!Sacīkšu auto tehnoloģijas Kverneland pļaujmašīnām!

QuattroLink balstiekārta

Bezkompromisa elastība!

Pļaušanas bloks ir ļoti elastīgs, ar vertikālu darba diapazonu  400 mm uz augšu un 300mm uz leju un šķērsvirziena darba diapazonu 30 °.

Nemainīgs spiediens uz reljefu pļaušanas laikā.

Sacīkšu auto tehnoloģijas Kverneland pļaujmašīnām!Sacīkšu auto tehnoloģijas Kverneland pļaujmašīnām!Sacīkšu auto tehnoloģijas Kverneland pļaujmašīnām!Sacīkšu auto tehnoloģijas Kverneland pļaujmašīnām!

Aizsardzība visa darba platumā!

Bezapstājas šķēršļu  aizsardzības sistēma BreakBack ir kļuvusi vēl labāka.

Saskaroties ar šķērsli laukā, pļaujmašīna visā darba platumā uzreiz veic kustību uz aizmuguri un uz augšu, un pēc tam atgriežas sākotnējā pozīcijā.

Vario - balstiekārta

Hidrauliska pārklājuma pielāgošana no vadības termināla traktorā.

Pļaujmašīnas Kverneland 3336 MT Vario un 53100 MT Vario ir aprīkotas ar hidrauliski izbīdāmu teleskopisko roku, kas integrēta balstiekārtas turētājā, ļaujot katram pļaušanas blokam pārvietoties līdz 400 mm uz āru un atpakaļ.

Pļaušanas laikā pļaujmašīnas plati  vienmēr atstāj uz zemes, dodot pļaujmašīnai iespēju nekavējoties kompensēt reljefa nelīdzenās kontūras.

Patiesais ieguvums no piekares koncepcijas ir tāds, ka pat tad, ja mainās pārklājums, spiediens uz zemi paliek nemainīgs!

 

Efektīva 53100 MT piekares vadība  ar Portus elektrohidraulisko vadības sviru vai IsoMatch GO terminālu

Kverneland 53100 MT Vario nodrošina lielu klīrensu pāri visam griezējplatei, ieskaitot iekšējo virsmu. Paceļot pļāvēju lauka malā, pļaušanas ierīce ir pacelta, un balstiekārtas roka ir noliekusies 10° leņķī.

Tas nodrošina Kverneland 53100 MT Vario minimālu klīrensu vismaz 500 mm visā darba platumā. Uzsākot pļaušanu, pirmo nolaiž frontālo pļaujmašīnu, bet aizmugures pļaujmašīna tiek nolaista tikai sasniedzot pļaušanas līniju. Tā izvairoties no nevajadzīgas pļaušanas un nodiluma. Tādā secībā izceļ pļaujmašīnas izbraucot no lauka.

Sacīkšu auto tehnoloģijas Kverneland pļaujmašīnām!Sacīkšu auto tehnoloģijas Kverneland pļaujmašīnām!Sacīkšu auto tehnoloģijas Kverneland pļaujmašīnām!Sacīkšu auto tehnoloģijas Kverneland pļaujmašīnām!

53100 MT Vario transports un uzglabāšana

Kompakts transportēšanas laikā.

Pļaujmašīna tiek salikta hidrauliski transportēšanai, un teleskopiskā rāmja rokas virzās uz zemāko pārklāšanās pozīciju, lai sasniegtu transporta augstumu tikai 3,90 m.

Ar integrētām atbalsta kājām, Kverneland 53100 MT Vario uzglabāšana ir vienkārša un ērta, un ziemas uzglabāšanas laikā ir nepieciešama minimāla vieta (platums līdz 3m).

 

Ar SemiSwing kondicionētājs vēl efektīvāka kondicionēšana

Jauno kondicionētāja plāksni var regulēt gan priekšā, gan aizmugurē, lai pielāgotu kondicionieri, lai iegūtu intensitāti. Priekšējās malas slīpumu regulē atbilstoši ražas intensitātei un plucināšanas agresivitātei, pat smagu un blīvu kultūru gadījumā, lai izvairītos no aizsprostojumiem. Aizmugurējās malas slīpumu noregulē tā, lai nodrošinātu vienmērīgu un efektīvu augsnes plūsmu vālā vai plašā izkliedē caur izkliedes dēli.

 

Tērauda zaru kondicionieris

Izmantojot centrbēdzes spēku, Kverneland SemiSwing kondicionieris izceļas starp citām kondicionēšanas sistēmām. Tas piedāvā agresīvu kondicionējošu efektu, vienlaikus nodrošinot lielisku aizsardzību pret akmeņiem. Darbības laikā zari paliks pus-fiksētā stāvoklī, nodrošinot pilnu kondicionēšanu ar pretestību – 22kg.

Sacīkšu auto tehnoloģijas Kverneland pļaujmašīnām!

 

Izkliede un vālošana

Vāla plāksnes automātiski pagarinās tās manuāli bīdot uz iekšpusi (koncentrējot vālu).

Viegla maiņa plašai izplatīšanai

Pāreja no vālošanas uz izkliedi ir praktiski viena minūte. Vālošanas plāksnes tiek viegli nobīdītas uz sāniem, un izkliedes dēlis FlipOver tiek apgriezts par 180 °. Nav nepieciešami nekādi instrumenti.

Sacīkšu auto tehnoloģijas Kverneland pļaujmašīnām!

GEOMOW (papildopcija)

GEOMOW pārveido Kverneland 53100 par vēl ērtāku pļaujmašīnu un padara pļaušanu daudz efektīvāku. Jaunā Kverneland GEOMOW lietojumprogramma sniedz pilnīgu atbalstu ar automātisko pļaušanas bloka pacelšanu, izmantojot sadaļas vadību ar GPS signālu, palielinot pļaušanas precizitāti.

GEOMOW nodrošina sekciju kontroli automātiskai operāciju veikšanai uz zemes. Tas samazina laiku funkcijām:  lauka galos, veicot pārklājuma iestatīšanu, pļaujmašīnas puses pacelšanu u.c., un nodrošina vēl efektīvāku pļaušanas darbu. GEOMOW novērš kļūdu risku, paceļot pļaušanas agregātus pārāk agri un nolaižot tos pārāk vēlu.

Saņemiet speciālista konsultāciju?

 1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
 2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu