SIA "Dotnuva Baltic", ir uzsākusi jauna lauksaimniecības tirdzniecības un servisa centra būvniecību Jēkabpilī.

08.09.2023

SIA "Dotnuva Baltic", ir uzsākusi jauna lauksaimniecības tirdzniecības un servisa centra būvniecību Jēkabpilī.
SIA „Dotnuva Baltic” ir lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības uzņēmums, kas ir dibināts 2010.gadā, un šobrīd uzņēmumā strādā ap 66 darbinieki. SIA „Dotnuva Baltic” mātes uzņēmumam UAB „Dotnuva Baltic” (Lietuva) ir jau vairāk kā 25 gadu darba pieredze, kā arī uzņēmums ietilpst AB „Linas Agro Group” koncernā, kas apvieno uzņēmumus, kuri atrodas gan Latvijā, gan Lietuvā, Igaunijā un Dānijā.
2023. gada vidū, Jēkabpilī tika sākta jaunā servisa centra būvniecība, un jau 8. septembrī svinīgā pasākumā tika ievietota laika kapsula jaunā centra pamatos. Jau pavisam drīz, 2024. gada pavasarī Jēkabpilī, Rīgas ielā 259, atklāsim plašu, modernu lauksaimniecības tirdzniecības un servisa centru, modernas lauksaimniecības tehnikas servisa darbnīcas un plašu rezerves daļu noliktavu.

”Šodien, iemūrējot laika kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm, Dotnuva Baltic sper vēl vienu soli tuvāk mūsu kopīgam komandas mērķim – “Kļūt par lauksaimnieku izvēli Nr.1”. Ar šo biznesa soli plānojam nostiprināt Dotnuva Baltic pozīcijas Latgales reģionā, veidot ciešākas attiecības ar mūsu partneriem-lauksaimniekiem, nodrošināt mūsu komandu ar labākiem darba apstākļiem un moderno aprīkojumu, ka arī nākotnē piesaistīt jaunus speciālistus. Jēkabpils jaunā filiāle kļūs par Latgales reģiona servisa un loģistikas centru ar plašu lauksaimniecības tehnikas, un rezerves daļu klāstu, tādejādi radot papildus iespējas saņemt preci un pakalpojumus vienuviet. Līdz ar jauna centra atvēršanu un ievērojamu servisa telpu kapacitātes pieaugumu, vienlaicīgi spēsim apkalpot līdz 10 tehnikas vienībām, plānojam paplašināt arī mūsu servisa pakalpojumu spektru. 2024.gada pavasarī, īsi pirms sezonas, būsim priecīgi sagaidīt mūsu pirmos apmeklētājus, šī būs lieliska iespēja iepazīties klātienē ar mūsu pārstāvēto tehniku un tās sniegtajām iespējām", stāsta Oļegs Rimars, SIA "Dotnuva Baltic" Valdes priekšsēdētājs.

Plānotās investīcijas apjoms sastāda gandrīz 2 miljonus EUR. Jēkabpils tirdzniecības un servisa centra abu stāvu platība būs 951 m². Dotnuva Baltic filiāle Jēkabpilī izmantos atjaunojamos energoresursus - tiks uzstādīta siltum sūkņi, saules paneļi uz ēkas jumta un divas elektromobiļu uzlādes stacijas.

Uz drīzu tikšanos mūsu jaunajā filiālē, 2024. gada pavasarī!

SIA "Dotnuva Baltic", ir uzsākusi jauna lauksaimniecības tirdzniecības un servisa centra būvniecību Jēkabpilī. 

SIA ‘’Dotnuva Baltic’’
Mārketinga vadītājs
Viesturs Strauja
 

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu