Kverneland tehnikai 2 gadu garantija

Kverneland tehnikai 2 gadu garantija

DIVU GADU GARANTIJA


Uzticama, kvalitatīva Kverneland tehnika


Garantijas nosacījumi attiecas uz visiem jaunajiem Kverneland Group produktiem kurus pārdod SIA ‘’Dotnuva Baltic’’ un piegādā klientiem sākot no 2023. gada 1. marta.
Kā īpašumtiesību apliecinājums Kverneland grupas produktam, pircējs garantijas pretenzijas gadījumā, iesniedz SIA ‘’Dotnuva Baltic’’ pirkumu apliecinošu dokumentu.


Garantijas sākums un garantijas laiks, kā arī garantijas nosacījumi:
1. Garantija Kverneland tehnikai stājas spēkā piegādes datumā klientam, kas tiek arī norādīts/ reģistrēts Kverneland tiešsaistes portālā, kas izveidots garantijas pretenziju izskatīšanai un vispār par pēcpārdošanas pakalpojumiem, ar grozījumiem no laiku pa laikam, un tādējādi tas tiek ierakstīts "Produkta kartē", kas piešķirts katram Kverneland grupas produktam. Klients var pieprasīt informāciju par produkta reģistrāciju vai "Produkta karti" no oficiālā Kverneland izplatītāja Latvijā- SIA ‘’Dotnuva Baltic’’


2. Kverneland galaproduktus garantijas programmā reģistrē SIA ‘’Dotnuva Baltic’’ 30 dienu laikā pēc tehnikas piegādes klientam, izmantojot Kverneland Group tiešsaistes portālu: https://my.kverneland.com/en-ww/ 
Pats klients var papildus reģistrēt Kverneland grupas produktus (tas nav obligāti) ,reģistrācija notiek saskaņā ar Kverneland grupas portālu https://my.kverneland.com.   


3. Ražotājs garantē:  
Kverneland grupas produktiem ir bezmaksas serviss defektiem uz diviem gadiem no sākuma datuma, kas izriet no 1. sadaļas. Un 2. iedaļā izklāstītajiem nosacījumiem zemāk 4. sadaļā. 


4. Lai pieprasītu pilnu garantiju par visu divu gadu periodu, klientam jāatbilst šādām prasībām:
 Kverneland grupas produktam jābūt defektētiem no oficiālā Kverneland pārstāvja puses Latvijā- SIA ‘’Dotnuva Baltic’’, ne agrāk, kā 10 (desmit) un vēlākais 12 (divpadsmit) mēnešus pēc garantijas sākuma datuma, kā noteikts 1. sadaļā un 2. sadaļā. 


ORIĢINĀLĀS DAĻAS  
Kverneland detaļas tiek ražotas pēc tādiem pašiem augstiem standartiem un stingrām specifikācijām kā jebkura Kverneland iekārta. Oriģinālās detaļas vienmēr darbosies un iederēsies, kā paredzēts, un nodrošinās jūsu mašīnas maksimālu veiktspēju. Nesamaziniet kvalitāti ar lētiem risinājumiem, atcerieties, ka tikai oriģinālās Kverneland daļas ir garantētais risinājums, lai sasniegtu to, ko sagaida no Kverneland mašīnas.
 

Kverneland tehnikai 2 gadu garantija

Mēs ticam mūsu produktu augstajai kvalitātei!

 

Esiet lauksaimnieks, par pārējo parūpēsimies mēs.

Kverneland produktu 2 gadu garantijas noteikumi.

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu