Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor V

Izmantotas pasaulē labi zināmas tehnoloģijas: EcoTronicPlus, StabiloPlus, EcoFlowPlus, HighTechAirPlus dēļ to var dēvēt par ērtāko, ekonomiskāko, efektīvāko un ekoloģiskāko smidzinātāju.

Saņemiet speciālista konsultāciju?

  1. Izvēlieties tuvāko filiāli.
  2. Sazinieties ar menedžeri vai atstājiet savus kontaktus.
Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor V

Smidzināšanas tehnoloģija

Strēle „J-boom” 14
Nepārtraukti sarūkošās iespējas palielina plūsmas tilpuma un kvalitātes nozīmi. Īpaši svarīgas kļūst platākas strēles un lielāks darba ātrums ar stabilu strēli. Apaļā,
stabilā un robustā strēle „J-boom” nodrošina kvalitāti, stabilitāti un ilgu kalpošanas mūžu, un tās darba platums ir no 24 metriem.
 

Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor V

„4E audzētājiem”

Visa „Agrifac” smidzināšanas tehnoloģija tiek izstrādāta saskaņā ar ideju „4E audzētājiem”. Tas nozīmē, ka mūsu produktu izstrādē un dizaina veidošanā svarīgākie aspekti ir efektivitāte, ekonomiskums,
ergonomika un ekoloģija. „Condor” palīdz kultūraugiem augt, tos aizsargājot un barojot. Apvienojot viedās tehnoloģijas, lietošanas ērtumu, pievilcīgu un izturīgu dizainu un ļoti zemas uzturēšanas izmaksas, katra „Agrifac” mašīna kļūst par spīdošu inovāciju piemēru. Un tas nozīmē izaugsmi visos aspektos! Izaugsme, kuru labprāt izvēlas uzņēmēji, tirgotāji, darbinieki un lauksaimnieki.

Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor V

„GreenFlowPlus 16”

„GreenFlowPlus” ir sūkņu sistēma, kas garantē optimālu
ūdens un ķimikāliju izmantošanu. Kompaktā sūkņu sistēma izsmidzina 99,99 % miglošanas šķidruma, un nemainīgais smidzināšanas spiediens nodrošina, ka vienmēr tiek izsmidzināts pareizais daudzums. Turklāt pilnā strēles cirkulācija nodrošina, ka neveidojas nogulumi un trijstūrveida izsmidzināšanas laukumi. Izsmidzināšanas ātrums vienmēr būs nemainīgs, pat strauji mainoties izsmidzināšanas platumam. Pēc izsmidzināšanas tvertnē nepaliek šķidrums. Arī „GreenFlowPlus” sistēmas tīrīšana ir ļoti vienkārša un videi draudzīga.

Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor V

„EcoTronicPlus 18”

Lietotājam draudzīgākā un vislabāk novērtētā
vadības sistēma sniedz lietotājiem visu nepieciešamo informāciju miglošanas laikā. „EcoTronicPlus” nodrošina arī to, ka lielākā daļa funkciju tiek izpildītas automātiski. Vissvarīgākie mašīnu procesi un rādītāji ir ērti pārskatāmi. Īsāk sakot, optimāla vadība un intuitīva darbība ar „EcoTronicPlus”. Izcili vienkārši!
 

Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor V

„StabiloPlus 10”

Stabila šasija ir neaizstājams elements,
lai nodrošinātu, ka katrs piliens nonāk pareizajā vietā. „Agrifac” unikālā un patentētā „StabiloPlus” šasija garantē vienmērīgu braukšanu, novērš smidzināšanas strēles šūpošanos, nodrošina vienmērīgu ķīmisko vielu izkliedi un vienmērīgu svara sadalījumu pa visiem četriem riteņiem, lai samazinātu spiedienu uz zemi.
 

Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor V

Stabilitāte

„Agrifac” unikālā un patentētā „StabiloPlus” šasija ievērojami uzlabo mašīnas stabilitāti, novērš smidzināšanas strēles šūpošanos
uz nelīdzena reljefa un samazina
sliežu veidošanos, vienmērīgi sadalot svaru pa visiem četriem riteņiem. Rezultāts ir vienmērīgāka miglošanas šķidruma izkliede uz lauka.
 

Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor V

„Condor” sliežu platumu var hidrauliski pielāgot līdz 75 cm. Ir pieejami arī sliežu platumi, kurus var regulēt no 150–225 cm un 225–300 cm. „Condor Endurance” sliežu
platumi ir regulējami no 190 līdz 460 cm. Visu modeļu standarta sliežu platums ir noregulēts uz 100 centimetriem.
„StabiloPlus” nodrošina vislabāko svara sadalījumu optimālai saķerei un iespējami mazam spiedienam uz zemi katrā situācijā. „Condor” ir tehniski aprīkots, lai varētu attīstīt maksimālo ātrumu 50 km/h (maksimālais atļautais ātrums ir atkarīgs no valsts likumdošanas).
„StabiloPlus” – priekšrocības īsumā
„Agrifac” unikālajai un patentētajai „StabiloPlus” šasijai ar pneimatisko balstiekārtu ir šādas priekšrocības:
+ Ļoti stabils transportlīdzeklis uz slīpām lauksaimniecības zemēm.
+ Transportlīdzekli neietekmē nevienmērīgs reljefs, kā rezultātā izsmidzināšanas strēle ir nekustīga un stabila, tādējādi nodrošinot optimāli izkliedētu miglošanu.
+ Smidzināšanas strēle nešūpojas, kas nozīmē, ka ķimikālijas vai šķidrais mēslojums tiek vienmērīgi izkliedēts, rezultātā iegūstot augstāku ražu.
+ Vienāds svara sadalījums pa visiem četriem riteņiem visos apstākļos, garantējot minimālu spiedienu uz zemi. Augsne ir aizsargāta, un „Condor” ir optimāla saķere.
+ Optimāls komforts katrā situācijā; uz ceļa, laukā un kā slapjos, tā sausos laikapstākļos.
+ Šasija, kas īpaši izstrādāta pašgājējam miglotājam.
+ Standarta bezpakāpju hidrauliskā sliede ar platuma regulēšanu.
 

Pašgājējsmidzinātāji AGRIFAC Condor V

„Condor Connected”

Tā kā jaunajām „Condor”* paaudzēm ir tiešs savienojums ar internetu, ir iespējams gūt pilnīgu ieskatu jūsu mašīnas darbībā. „My Agrifac” piedāvā platformu, kas sniedz detalizētu informāciju par visu jūsu mašīnas un ar to saistīto dokumentāciju tiešsaistē, kā arī tad, ja esat bezsaistē. Tiklīdz jūsu mašīna darbojas, varat tai sekot līdzi, izmantojot „My Agrifac”.
 

Uzņēmuma Agrifac unikālā EcoTronicPlus sistēma savieno GPS, dzinēja un smidzināšanas darbību vadību vienā datorā.

Agrifac dzinēja vadības dators un vilces iekārtu monitors ļauj operatoram kontrolēt visas svarīgākās veicamās darbības vienlaicīgi.

Agrifac pašgājējsmidzinātāju vadības sistēmas ļauj izvēlēties optimālākos dzinēja iestatījumus un ietaupīt degvielu.

Agrifac dators pastāvīgi kontrolē izsmidzināmo ķimikāliju daudzumu l/h, visu izsmidzināšanas procesu, saglabā datus par veiktajām darbībām.

Agrifac GPS sistēma sniedz iespēju automātiski regulēt smidzināšānu lauku galos un malās, kontrolē izsmidzināmo vielu daudzumu atkarībā no vietas, kurā notiek darbs.

Vadības paneli un monitoru ir viegli vadīt, tie ir ērti izvietoti kabīnē. Tas sniedz operatoram lielāku komfortu, ļauj izvairīties no kļūdām.

Miglotāja tvertnes tilpums, l 3400, 4000 un 5000 Garums, cm no 845 līdz 937*
Ūdens tvertnes tilpums, l 450 Standarta riepu izmērs 300/95x52
Sūkņa jauda, l/min. 2 x 280 (Comet) Riteņu piedziņa Hidrostatiskā (Linde)
Siju platums, m 27 - 54 Masa, kg 9000 - 10500
Sekciju skaits, gab. 15 sekcijas Apgriešanās rādiuss, cm 650
Cirkulācijas sistēma  EcoFlowPlus Riteņu bāze, cm 310
Lielākais braukšanas ātrums, km/h 50 Dzinējs, kW 140 (Deutz)
Augstums, cm 370 Atstatums starp riteņiem, cm no 150 līdz 225
Platums, cm no 275 līdz 300* Šasija StabiloPlus

Automātiski regulējams riteņu atstatums no 150 līdz 225 cm.

Miglotāja tvertnes tilpums – līdz 5000 l.

Lielākais braukšanas ātrums, km/h -  50

Šasija- StabiloPlus

Finansējums lauksaimniecības tehnikai

CNH Finansējums - CNH Capital

 

Uzrakstiet pieprasījumu speciālistam
Dotnuva

Dotnuva.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu