„Dotnuva Baltic” ir kļuvusi par „MacDon” pilnvaroto pārstāvi Lietuvā un Latvijā

 

Javų kombainas Case IH

 

„Dotnuva Baltic” ir kļuvusi par „MacDon” pilnvaroto pārstāvi Lietuvā un Latvijā

 

Plānojot ražu, ir nepieciešama arvien lielāka labības kombaina jauda un arvien augstāka graudu kvalitāte. Ražas novākšana kļūst par arvien lielāku izaicinājumu arī sarežģīto dabas apstākļu dēļ. Turklāt saimniecībās audzē arvien lielāku kultūru dažādību. Nelīdzenā apvidū vai citos sarežģītos apstākļos ir nepieciešami īpaši efektīvi hederi.

Tagad raitai ražas novākšanai piedāvājam risinājumu – „MacDon” „FlexDraper®” un „Draper” kombainu elastīgās grīdas lentu hederus un fiksētās grīdas lentu hederus, kas ļauj palielināt kombaina ražību un ir paredzēti ražas novākšanai sarežģītos apstākļos. „Active Float” sistēma ļauj pļaut uz pusi zemāk nekā ar parastajiem hederiem  ‒ 3,5 cm no zemes virsmas ‒, tas ļauj samazināt zudumus līdz minimumam. „MacDon” kombainu hederi, kuru platums ir no 7,6 līdz 13,7 m, nodrošina vienkāršu jebkuru kultūru ražas novākšanu jebkuros apstākļos ar jebkuru kombainu.

Īpaši svarīgi, ka „MacDon” kombainu hederu ir viegli pievienot visu pazīstamāko ražotāju kombainiem.

„MacDon” „D1” un „FD1” sērijas hederi ir piemēroti dažādām kultūrām: graudaugiem, eļļas augiem, pupām, zirņiem, zālājiem – būtībā visām kultūrām jebkuros apstākļos. Ar vienas vadības sviras palīdzību „FD1 FlexDraper®” var viegli pārslēgt no elastīgās grīdas režīma fiksētā grīdas režīmā, ērti pārslēdzot kombainu no vienas kultūras uz citu.

Papildus plašajam hederu klāstam piedāvājam arī vālu pacēlāja hederi, kas nodrošina raitu produktu savākšanu no vāliem. Šis veids kļūst arvien populārāks ķīmisko preparātu lietošanas aizlieguma apstākļos. Daudzu zāles kultūru audzētāji šādā veidā var papildus savākt līdz 30% vairāk sēklu.

Ražotājs „MacDon” rūpīgi izvēlējās sadarbības partnerus Lietuvā un Latvijā. Viens no svarīgākajiem kritērijiem ir pēcpārdošanas apkalpošana. Esam ļoti labi attīstījuši savu servisa tīklu valstīs un mums ir pietiekami daudz labu speciālistu, kuri ir gatavi reaģēt jebkurā mirklī, pat klienta laukā. Vēlamies uzsvērt: tā kā atbilstam stingriem rūpnīcas standartiem, kas ir noteikti pārstāvim, tikām izvēlēti no vairākiem iespējamajiem variantiem.

„MacDon” ražo ļoti augstas kvalitātes tehniku, kas lauksaimniekiem nodrošina pievienoto vērtību. Ceram, ka „Dotnuva Baltic” klāstā iekļautie mūsdienīgie produkti ļaus paaugstināt valsts lauksaimnieku konkurētspēju. Lauksaimnieki mūsu valstī 30 gados ir sasnieguši ļoti daudz, tādēļ ir jāturpina ieviest jauninājumus, jo tie ļaus tikt galā ar ražas novākšanas izaicinājumiem un iegūt maksimālu ražu.

 

<Atpakaļ