"Dotnuvos projektai" atvērs jaunu filiāli Saldū

6. novembrī lauksaimniecības tehnikas un sēklu tirdzniecības uzņēmums “Dotnuvos projektai” atvērs jaunu filiāli Saldū, Kuldīgas ielā 90.

Šī būs jau trešā “Dotnuvos projektai” filiāle Latvijā. 2014. gadā tika izveidota uzņēmuma filiāle Valmierā, bet šā gada jūlijā – Jēkabpilī. Līdz ar Saldus filiāles atklāšanu “Dotnuvos projektai” spēs nodrošināt ērtāku un operatīvāku atbalstu visu Latvijas reģionu lauksaimniekiem.

Saldus filiāles svinīgās atklāšanas pasākums norisināsies piektdien, 6. novembrī pulksten 12. Uz to aicināti uzņēmuma esošie un potenciālie klienti, kā arī mediju pārstāvji.

SIA “Dotnuvos projektai” direktors un valdes loceklis Valds Balčūns (Valdas Balčiūnas) uzsver, ka Saldus filiāles izveides gaitā jau izveidojusies laba sadarbība ar vietējo būvniecības uzņēmumu “RRP”, kurš renovējis filiāles telpas.

Padomju laikos celtās angārveida ēkas atjaunošanā un labiekārtošanā ieguldīti vairāki desmiti tūkstošu eiro. Ēkas kopējā platība ir apmēram 1000 m2, no kuriem lielākā daļa – apmēram 750 m2 – izīrēta “Dotnuvos projektai”. Te izveidota tehnikas remonta un servisa zona, rezerves daļu noliktava, sēklu noliktava, darbinieku atpūtas telpas un biroja telpas.

– Iepriekš šajā ēkā Kuldīgas ielā 90 atradās autoserviss un rezerves daļu veikals. Tagad telpas ir kapitāli atjaunotas un labiekārtotas, lai te strādājošajiem būtu droša un patīkama darba vide, – stāsta SIA “RRP” īpašnieks un vadītājs Raivo Puķe. – Kā Saldus iedzīvotājam man ir svarīgi, lai mūsu pusē veiksmīgi attīstītos bizness, pieaugtu iedzīvotāju labklājība un interese investēt būtu arī citiem uzņēmējiem. Mēs pārdomāti ieguldījām pietiekami lielus līdzekļus ēkas renovācijā, lai atvieglotu “Dotnuvas projektai” filiāles darba uzsākšanu Kurzemes reģionā. Apzināmies, ka mēs iegūstam labus kaimiņus. Tāpēc arī esam ieinteresēti stabilā ilgtermiņa sadarbībā.

Uz Saldus filiāles atklāšanu plāno ierasties arī SIA “Dotnuvos projektai” direktors un valdes loceklis Valds Balčūns (Valdas Balčiūnas).

– Darbu Latvijā mūsu uzņēmums sāka pirms pieciem gadiem. Sākotnēji klienti mūsu servisa pakalpojumus varēja saņemt Pierīgā, Babītes novada Piņķos. Kad bijām labāk apzinājuši Latvijas tirgu un sapratām, ka lauksaimnieku pieprasījums pēc mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem aizvien pieaug, pērn atvērām filiālē Valmierā. Apkopojot Valmieras filiāles pirmās sezonas darba rezultātus, sapratām, ka esam izvēlējušies pareizo stratēģiju un ir iemesls paplašināt reģionālo filiāļu tīklu. Mūsu šovasar atklātā filiāle Jēkabpilī ir radījusi papildu ērtības gan Zemgales un Latgales reģiona, gan arī Vidzemes dienvidaustrumos strādājošajiem zemniekiem. Tas, ka esam vieglāk un ātrāk sasniedzami, lauksaimniekiem ļauj ietaupīt laiku un resursus. Gan Valmierā, gan Jēkabpilī esam izveidojuši pilnībā aprīkotas traktortehnikas servisa darbnīcas. Un tagad tādas būs arī Kurzemes pusē – mūsu Saldus filiālē zemnieki uz vietas varēs iegādāties sertificētas sēklas, nepieciešamās rezerves daļas, kā arī operatīvi veikt tehnikas remontu un apkopi. Es domāju, ka Saldū mēs iestrādāsimies tikpat labi kā Valmierā un Jēkabpilī. Personiski man emocionāli iedvesmojošs ir Saldus iedzīvotāju teiktais par savu novadu – tas esot medus piliens Kurzemē. Un tas nozīmē, ka mēs ienākam vietā, kur dzīvo čakli un strādīgi cilvēki, kas augsti vērtē savu darba tikumu. Paplašinot “Dotnuvos projektai” darbību Latvijā, mūsu mērķis ir būt stabilam, uzticamam un pēc iespējas ērti pieejamam partnerim ikvienam Latvijas zemniekam. Tā tikai no malas šķiet, ka Latvija ir maza valsts. Kad iepazīsti zemnieku ikdienu un rūpes, tad saproti, ka tehnikas atbalsta un profesionāla servisa punktiem ir jābūt pēc iespējas tuvāk laukiem, kuros tiek arts, sēts un ievākta raža. Piecu gadu laikā, kopš “Dotnuvos projektai” strādā Latvijā, mēs esam pārdomāti un mērķtiecīgi investējuši līdzekļus, kā arī iepazinuši zemnieku reālās vajadzības. Ar jaunu filiāļu atklāšanu un savu pakalpojumu piedāvājuma paplašināšanu reģionos uzņēmums apliecina savu apņēmību, gatavību un vēlmi turpināt stabilu attīstību Latvijā, – skaidro V. Balčūns.

“Dotnuvos projektai” filiāle Saldū darbu uzsāks 9. novembrī ar standarta darba režīmu no pirmdienas līdz piektdienai – no pulksten 8.30 līdz 17.30. Aktīvās lauku darbu sezonas laikā filiāles darbs tiks piemērots un pagarināts atbilstoši klientu prasībām.

Saldus filiālē strādās agronoms, tehnikas pārdevēji, rezerves daļu speciālisti un servisa meistari. Filiāles darbus vadīs Artis Konopackis, kurš iepriekšējos gados strādājis par “Dotnuvos projektai” tirdzniecības pārstāvi Kurzemes reģionā un ir ieguvis vērā ņemamu pieredzi sadarbībā ar reģiona lauksaimniekiem.

muma penti pakalpojumus var Valds Bal\

Par SIA “Dotnuvos projektai”

Lauksaimniecības tehnikas un sēklu tirdzniecības uzņēmums SIA “Dotnuvos projektai” dibināts 2010. gadā. Šobrīd tajā strādā 57 darbinieki.

SIA “Dotnuvas projektai” apgrozījums Latvijā 2014. gadā bija 10,4 miljoni eiro.

SIA “Dotnuvos projektai” mātes uzņēmums UAB “Dotnuvos projektai” Lietuvā darbojas jau 20 gadus un ietilpst koncernā “Linas Agro Group”, kas apvieno Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Dānijā darbojošos uzņēmumus.

SIA “Dotnuvos projektai” ir Rietumeiropas lauksaimniecības tehnikas labāko ražotāju sadarbības partneris un piedāvā tādu zīmolu kā “Case IH”, “Kverneland”, “Güstrower”, “Quicke”, “Spearhead”, “Einbock”, “Schäffer”, “Cimbria”, “Kongskilde” un “Agrifac” tehniku.

Papildu informācija:

Viesturs Strauja

SIA “Dotnuvos projektai” mārketinga vadītājs

Mob. tālr. 27 89 23 00

E-pasts: viesturs.strauja@dotnuvosprojektai.lv

www.dotnuvosprojektai.lv

 

 

<Atpakaļ